KarizmaMine l Banka l İhale l Magaza l Meslekler l Aktif Komutlar l 1.7 1.8 l Survival Sunucusu

Sunucumuzu Beğendiniz Mi?

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

YunusEmre__TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

(*) Merhaba Arkadaşlar Ben Yunus Emre Artık Gittikce Minecraft Sunucuları Çoğaliyor Yaz Geldi Tüm Tanıdıklarımız Minecraft'a Tekrar Başladi (*)
(*) Artik Her Harç'ligini Alan Sunucu Acıyor Ve Genelde Kötü,Buglu,Lagli,VS VS Sunucular Ortaya Çıkıyor Güzel Olanlarida Var
LiveSurvival Gibi (*)
(*) Bende Bu Durumu Daha Etkenli Ve Güzel Sunmak İçin Sunucu Acmaya Karar Verdim Bunu Sizlerle Paylaşiyorum Karşınızda KarizmaMine (*)
(*) Dostumun Alkışlayacaği Düşmanimim Korkacaği Bir Sunucu Yaptim Ve Planladim Sizinde Oynamanizi Hiç Yoktan 1 Göz Atmanizi İsterim (*)
(*) Hepinize İyi Forumlar Bukadar Muhabbet Yeter Bence Asil Tanitimima Geçmek İstiyorum İzniniz İle :) (*)

Lokasyon >> Almanya
Slot >> 34
Sunucu Depolama Alani >> 4GB
Sunucu Hosting'i >> NitradoTR
Lokasyon'a Özel DDOS Korumasi
Tamamen Lagsiz Oyun Keyfi !

Meslek Sistemi >> Tamamen Essiz Ve Güzel Meslek Edinme!
Magaza Sistemi >> Kredi'ler İle Güzel Esyalar İstiyorsan !
İhale Sistemi >> Para İle Takas Yapacagin Kisiye Güvenmiyorsan !
Gorev Sistemi >> Kaar'li Olmak İçin Görev İyidir
Banka Sistemi >> Kolayca Para Yatir , Cek , Gonder
Reklam Engelleme Sistemi >> Denemesi Bedava
Info Board Sistemi >> Bilgilerinizi Gösteren Tablo
Alternatif Komutlar >> ,/Alimvarmi ,/Rehberbilgi,/Claimbilgi ,/İletisim ,/SohbetKural

Sunucumuzun Takim Lideri : MrBloodyMary
Sunucumuzun Builder Ve Moderatörü : Baltazar
Sunucumuzun Rehberi : (Alinacaktir)
Sunucumuzun Güvenlig'i: (Alinacaktir)

1.7 1.8 Versiyonlariyla Girebilirsiniz ( Önerilen Versiyon 1.8 )
Sunucumuzun İP/Alt Alan Adı >> KarizmaMine.Nitrado.net
Tekrardan Söyleyeyim Nitrado Hosting >> Araciliği İle

Sunucumuzun Spawni

Sunucumuzun Ormani

Sunucumuzun Warp Balikci'si,

Sunucumuzun Marketi

Sunucumuzun Arenasi

Sunucumuzun Parkuru ,

Sunucu Tanıtımıma Baktıgnız İçin Teşşekürler Unutmayın Size Değer Veriyoruz

Not: Sunucumuzun Warplari Bukadar Değildir Ben Ressimleri Yüklemeye Uşendigimden Fazla Yüklemedim İyi Forumlar :))

Son düzenleme:

yusufA.

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
güzele benziyor yeni başladım sv ye :alkış:

YunusEmre__TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşşekürler İnşallah Güzel Şeyler Başaracağiz

YunusEmre__TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu şahsiyete güvenmeyin kendisi dolandırıcıdır, benim sunucumda yetkiliydi, VIP Sattı ve parasını bana vermedi, vipi sattığı kişiye keylogger yollamış pcsini çökertmiş sunucuya gelemsin diye, eğer adam telden arayip haber vermeseydi sunucuda kim bilir neler yapacaktı, bizim sistemlerimizi kopyalamış örnek kurbanlık koyun sistemi bizim kodladıgımız sistem yetkiliyken çalmış, mapları kötü emeğe saygısı yok hırsızın teki bu sunucuda oynamak zaman kaybı, Kanıt istiyen varsa Skypede ekran paylaşıp gösterebilirim kanıtları hiç SS le ugraşmayalım.
Öncelikle BySefo iftirana Kanmayacağim Neden Niye Derisen HiçbirŞekilde Kanitin Yok Eğerki Kanitin Varsa Sunucu Şikayetleri Bölümünde Paylaşabilirsin :)

Sunucumuz Moderatörlerimizden Biri ( ZATEN 1TANE MOD VAR ) Olan Baltazar Adli Kişinin İhanetine Uğrayip Tüm Plugin vs Ayarlari Değiştirilmiştir

Üzücü Haberim İse : Sunucumuz Dün Gece Saat 04:40 Saatine Geri Döndürülmüşitür Bu Sorunlardan Dolayı Sunucumuzda Saat 15:00 Zamaninda Kredi Eventi Olacaktir..

Bakimi Tamamladık Sunucumuz Aktif İyi Oyunlar,Forumlar

TitanSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucun Kaliteli Beğendim Yanlız Warplar Survivala Göre Aşırıyamı kaçmış mesela ben warp sevmem oyuzden böyle düşünüyor olabilirim mesela benim serverimde warp yok :) neyse başarılarının devamı inşallah gelir

IYI, OYUNLAR :)

YunusEmre__TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucun Kaliteli Beğendim Yanlız Warplar Survivala Göre Aşırıyamı kaçmış mesela ben warp sevmem oyuzden böyle düşünüyor olabilirim mesela benim serverimde warp yok :) neyse başarılarının devamı inşallah gelir

IYI, OYUNLAR :)
Teşşekürler İyi Forumlar , Oyunlar

YSF007

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu Sunucunun Ses Cikaricani Dusunmuyorum Ama Siz Beni Sasirtin Ve Ses Cikartin Ama Bana Kalirsa Bu Sunucuda Diger Serverlerden Farkli Bir Ozellik Bulamadim Az Farklilik Getirin Başarilar ...

YunusEmre__TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu Sunucunun Ses Cikaricani Dusunmuyorum Ama Siz Beni Sasirtin Ve Ses Cikartin Ama Bana Kalirsa Bu Sunucuda Diger Serverlerden Farkli Bir Ozellik Bulamadim Az Farklilik Getirin Başarilar ...
Yorumun İçin Teşşekürler Bence Çoğu Sunucudan Daha Farklı Özelliklerimiz Sistemlerimiz Var Fikirlerinize Açiğim...

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
1-2 sistem dışında sizi diğer sunuculardan ayıran pek bir şey bulunmamakta. Ayrıca buildler de geliştirilebilir. Konuyu da ortalamanız daha güzel olacaktır.

YunusEmre__TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1-2 sistem dışında sizi diğer sunuculardan ayıran pek bir şey bulunmamakta. Ayrıca buildler de geliştirilebilir. Konuyu da ortalamanız daha güzel olacaktır.
Konu Ortalaması Bilmiyorum Öğretirmisin Ve Sunucuya Heran Güzel Şeyler kodluyorum

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Konu Ortalaması Bilmiyorum Öğretirmisin Ve Sunucuya Heran Güzel Şeyler kodluyorum
Konuyu ayrıntılı düzenlemeye tıklayın. Ardından üst tarafta bir uzun bir kısa bir uzun bir kısa çizgili yer var, tüm konuyu seçip oraya tıkladığınızda ortala'ya tıklayın.