Karovin Online | MmoRPG | Gizli Bosslar | 2 Büyük Irk | Level Sınırı : 128

Server Güzel Olacakmı ?

• Evet

Kullanılan: 28 56.0%
  • Hayır

Kullanılan: 11 22.0%
  • Geliştirilebilir

Kullanılan: 11 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    50

JustWatch06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
''vede benim arkadaşlarım 9-12 yaşlarında olmaz emin ol'' ne 9 12 yaşlarındakiler insan değil mi 9 12 yaşlarındaki insan da olabilir serverde kral ama + basmalı mob kesmeli bi serverde yaş önemli değil kimse kral olamaz resmen saçmalık bu rol yok ama itaat edeceğiz...
büyük bir kral olması servere düzen getirir herkes kafasına göre yaşarsa hiçbir yerde uyum olmaz

Fatsa52

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler Servere Bizzat Kendim Girdim Baktım Süper Oluyor Yetkililer Tam Gaz İşte Devam Ediyor Tebrikler Ege !

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Suanlık Krallık sayısı sınarda 2 krallık bulunmakta Isık Topluluğu Ve SancakKingstom

Kralıgıma alım vardır sadık ve güvenilir insanlar :) SancakKingdoms gurula Sunar
Beni al O_O[DOUBLEPOST=1424975380,1424975321][/DOUBLEPOST]
Arkadaşlar

Ormilatalus Soylu KRALLIGIMIZA ALIMIMIZ VARDIR

GELMEK ISTEYEN KONUŞMA BAŞLATABILIR

S.S.S Ozelden gorusulcektir.
Düşündümde sen beni al nasıl olsa ikimiz de kızız :D

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
büyük bir kral olması servere düzen getirir herkes kafasına göre yaşarsa hiçbir yerde uyum olmaz
nasıl olsa mmorpg bir server bu ne gerek var krala admin sensin sen sağlayacaksın düzeni kralın insanlara emir vermesine ne gerek var mmorpg de yapılabilecekler bellidir isteyen istediğini yapar kral sadece oyuna saçma bir baskı getirir...

JustWatch06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nasıl olsa mmorpg bir server bu ne gerek var krala admin sensin sen sağlayacaksın düzeni kralın insanlara emir vermesine ne gerek var mmorpg de yapılabilecekler bellidir isteyen istediğini yapar kral sadece oyuna saçma bir baskı getirir...
krallık oyuna eğlence katmak içindir istersen gelmeyebilirsin gelceksende krallığa katılmassın olur biter..

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
krallık oyuna eğlence katmak içindir istersen gelmeyebilirsin gelceksende krallığa katılmassın olur biter..
Krallığa katılanlar ile katılmayanlar eşit mi oluyor eğer öyleyse neden oyun dışı kuruluyor ki krallık krallık kurmak isteyen oyunda klan açar

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi beğenmediysen konudan çık serverede girme.
beğenmedim.ve görüşümü söyledim sırf egosunu tatmin etmek için kral olup yanındaki bütün arkadaşlarına krallıkta rütbe veren veya kralın arkadaşı olmayıp arada ezilen oyuncularınız eminim çok eğlenecektir serverde...başarılar

JustWatch06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beğenmedim.ve görüşümü söyledim sırf egosunu tatmin etmek için kral olup yanındaki bütün arkadaşlarına krallıkta rütbe veren veya kralın arkadaşı olmayıp arada ezilen oyuncularınız eminim çok eğlenecektir serverde...başarılar
krallığa katılmaz dedim sende katılmayanla katılan aynımı dedin tabikide aynı olur kral oyunculara yardım eder ee senin arkadaşın olursa sana yardım etmezmi ?

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
krallığa katılmaz dedim sende katılmayanla katılan aynımı dedin tabikide aynı olur kral oyunculara yardım eder ee senin arkadaşın olursa sana yardım etmezmi ?
Bahsettiğin şey basbaya klan mantığı işte neden oyun dışından kuruluyor neden krallar 15 yaş üstü oluyor o zaman aşırı SAÇMA