KasabaCraft | mc.KasabaCraft.com | 1.12.2 Survival | Rütbe Sistemi, PvP Arenalar, Koth, Çılgın Kasalar, Sanal Market

BillyIdol

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
mc.kasabacraft.com
Oyun Sürümü
1.12.2
Sunucu Slotu
120
Sunucu Türü
Survival
143512

| Anasayfa || Kurallar |
mc.kasabacraft.com
v1.12.2

143513

143514

143515

Sunucudan Görüntüler
Spawn
143516

143517

Koth
143518

143519

143520

143521

Biome Arena
143522

143523

Warp End
143524

Son düzenleme:

Shozem

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.8 sürümü ile giremiyorum

hikmet6

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok Başarılı bir server , Sürekli etkinlikler oluyor , envoy eventi, pvp arenaları , KoTH etkinliği gibi birçok özelliği var. Rütbelerle özellikler ekleyebiliryorsunuz karakterinize , sunucu adminleri ilgililer server dün açılmasına rağmen online sayısı fazla. Güzel oynanabilicek bir server.

BillyIdol

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle
1 - O Pluginleri sen mi yazdın Yoksa sende Diğer Serverlar gibi başkalarının yazdığı pluginleri kullanıyorsun. (Envoy , KoTH , Kasalar girip bakabilirsin bütün serverlarda var )
2 - Biz Quest sistemini mc market üzerinden para verip lisanslı olarak satın aldık. (sen de aynısını söyleyebilir misin)
3 - Ben Duel Sistemini getirdikten sonra sende gelip duel sistemini getirdin. Buda senin beni kopyaladığını göstermez mi?
4 - Sürekli başka serverlara gelip kendi server reklamını yapmandan da bıktık.
5- Sende bahsi bile geçmeyen o kadar çok pluginimiz varki .

Son düzenleme:

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle
1 - O Pluginleri sen mi yazdın Yoksa sende Diğer Serverlar gibi başkalarının yazdığı pluginleri kullanıyorsun. (Envoy , KoTH , Kasalar girip bakabilirsin bütün serverlarda var )
2 - Biz Quest sistemini mc market üzerinden para verip lisanslı olarak satın aldık. (sen de aynısını söyleyebilir misin)
3 - Ben Duel Sistemini getirdikten sonra sende gelip duel sistemini getirdin. Buda senin beni kopyaladığını göstermez mi?
sunucumdaki sistemler 2018den beri %80 aynı duyurulara bakıp anlayab
Öncelikle

Tebrikler sunucuma REKLAM atarak büyük hata elde ettiniz. Hakkım helal değil!

Ekli dosyalar

• 2020-02-25_23.12.24.png
    2020-02-25_23.12.24.png
    381 KB · Görüntüleme: 146
Moderatör tarafından düzenlendi: