Katil Kim Server IP

DragonsAcavTR

Taş Madencisi
YASAKLANDI
Mesajlar
66
Beğeniler
87
Puanları
170
Steam
Minecraft
Xbox
DragonsAcav
PSN
DragonsAcav
#1
mcturk.png

Katil Kim Server IP
Merhaba MC Türk! Konuma hoş geldiniz.
Katil Kim:Katil Kim birçok sunucuda online oynanabilecek bir minigamesdir. Oyunda üç karakter vardır: katil, masum, dedektif. Oyun başlarken 1 katil ve 1 dedektif seçer. Katil kılıcı ile masumları öldürmeye çalışır ve bu zamanda dedektif katili bulup öldürmeye çalışmaktadır. Eğer dedektif yanlış birini vurusa ya da ölürse bu sefer yayı düşer. Yayı herhangi bir masum oyunca alabilir ve bu sefer o dedektif olur. Bazı yerlerde altınlar çıkmaktadır. Bu altınlardan 10 tane topladığınız takdirde 1 vuruşluk yay kazanırsınız.


Bu konumda size 1 premium 1 normal Katil Kim oynayabileceğiniz sunucu tanıtacağım.
1- HyPixel: Premium olan bu sunucuda Katil Kim dışında birçok oyun bulunmaktadır. Bu sunucuyu seçmemin özellikle sebebi, katil kim oyununu onların bulmuş olması. Şu an dünyanın en çok oynanan Minecraft sunucularından biri olan HyPixel'den Katil Kim görüntüleri:
katilkim.jpg

murder.jpg

HyPixel Sunucu adresi:
MC.HYPIXEL.NET

2- BlocksMC: Çoğu kişi tarafından sevilen ve bilinen bu server bir Arap sunucusudur. Sunucuda Katil Kim dışında birçok oyun vardır. Bu sunucu premiumsuz olduğu için konuma almak istedim. Sunucunun diğer sunuculardan farkı ise, oyunlarının aynı premium serverlardaki gibi olmasıdır.
Kayıt olma:
Sunucuya girdiğimiz zaman tabii ki premium hesabımız olmadığı için kayıt olmamız lazım bu işlem sunucu üzerinden gerçekleşebiliyor.
İlk önce sunucuya girince "/register {Şifre} {ŞifreTekrar}" yazmanız lazım bu şekilde sunucuya kayıt olacaksınız.
Sonra her girişinizde "/login {Şifre}" yazmalısınız bundan sonra sizi sunucuya alacaktır. Ben "login" yazmak yerine "l" yazmanızı öneririm daha kısa sürmektedir.
BlocksMC Sunucu adresi:
BlocksMC.COM

Konum burada bitti, İyi Forumlar.
 
Black Desert Online

CaraLawanNCC

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
33
Beğeniler
0
Puanları
30
Ruh Hali
Minecraft
#2
BlocksMC de Katil kim kalktı ve premiumum yok başka bildiğin server varmı?
 

Google Amca

➢Emeksiz yazılan yazı, keyifsiz okunurツ》S. Johnson
Mesajlar
116
Beğeniler
145
Puanları
730
Ruh Hali
Steam
Minecraft
Xbox
Yok
PSN
YohYohYoh
#3
LCTR De Adamlar Hack Açıp Oynuyordu En İyisi Premium Almak Size ***************** Öneririm Güvenilir Ben Yeni Aldım Daha Çok Kaliteli