KayaCraft Texture Pack (Kendi Tasarımım)

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu grizwalt texturesi ile bazı texturelerin karıştırılmış versiyonu gibi olmuş ama sevdim. keşke benim tasarımım demeseydin. birde ben bu textureyi çok seviyordum fakat bazı eksiklikler var ve onları düzeltmelisin. ben düzeltip kullanıyorum şu an textureyi.

Bakın ben bunu profesyonel bir şekilde yapmadım. Elimdeki seçeneklere göre yaptım ve ortaya bu çıktı :) Benzerlikler varsa kusura bakmayın.
Ayrıca eksik bulduğunuz yönlerini yazarsanız yeni sürümde düzeltmeye gayret ederim :)

Neutrally

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bakın ben bunu profesyonel bir şekilde yapmadım. Elimdeki seçeneklere göre yaptım ve ortaya bu çıktı :) Benzerlikler varsa kusura bakmayın.
Ayrıca eksik bulduğunuz yönlerini yazarsanız yeni sürümde düzeltmeye gayret ederim :)
zaten ben eksik yönlerini düzelttim sayılır texturenin ve grizwalta daha çok yakınlaştırdım. Peki bu yaptığım editi yabancı forumlara ve buraya koyabilir miyim sizden izin almam lazım ama önce.

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
zaten ben eksik yönlerini düzelttim sayılır texturenin ve grizwalta daha çok yakınlaştırdım. Peki bu yaptığım editi yabancı forumlara ve buraya koyabilir miyim sizden izin almam lazım ama önce.

tabii ki paylaşabilirsiniz :) Ben birtek Minecraft'ın kendi forumunda paylaşmıştım kendiminkini o kadar.

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bence MINECRAFT yazısını değiştirmelisin sana nasıl yapılacağını söyleyebilirim

batu0406

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ya ben yaklaşık 2.5 saattir deniyorum bune ya bi indiremedim indirdim bir kez girdim ben offline oynuyorum işte neyse sonra login tusuna basılmıyodu nedense :p oynuyamaddım anlayacağınız nasıl indircez yardım edermisiniz?

batu0406

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ya verdiğiniz linkte dosyaları indiriyo oyunu indirmiyo ki ?
oyunu nasıl indircez?