KayraCraft, Sihr-i Craft ve Kayra Mini

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Xeonen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
KayraCraft, Kayra Mini ve Sihr-i Craft mod paketleri kendi başlıklarına kavuştu, sorularınız ve bilgi için sabitlenen başlıklara bakınız.

KayraCraft, Sihr-i Craft ve Kayra Mini paketlerinin bir sunumunu da bu forumda bulunacak. Tüm paketlerde genel olarak yaşadığınız problemler için öncelikle kurulum dosyaları içerisinde bulunan Beni Oku dosyasını okumanızı rica ediyorum. Beni oku dosyasındaki yönergelere göre sorularınızı bu başlığın altında sorunuz. Bir soru sormadan önce lütfen, Beni Oku dosyasını okuyunuz ve benzer bir problemle daha önce karşılaşılıp karşılaşılmadığını bu başlıktaki diğer mesajlara bakarak araştırınız.

Kullanacağınız Forge versiyonu Beni Oku dosyasında yer almaktadır, geri kalan işlemler için Sihr-i Craft kurulum vidyosunu klavuz olarak alabilirsiniz.

KayraCraft ile devam eden serimiz.

Libraries
Problem yaşamanız dahilinde kütüphane dosyaları.

KayraCraft v164.0.2.0
Genel kapsamlı, Universal Electricity merkezli mod paketi.

Sihr-i Craft v164.0.4.0
Büyü odaklı, teknik modlardan uzak mod paketi.

KayraMini v164.0.0.4
Bilgisayarları çok da iyi olmayanlar için sadeleştirilmiş KayraCraft

12-01-2014
KayraCraft v164.0.2.0'a güncellendi, bu versiyonda Universal Electricity v3'e ve Mekanism v6'ya yükseltildi, FML desteği ile birlikte alt yapı tamamen değişti. Eski versiyonlarla kesinlikle uyumlu olmayan bu versiyon, yeni stabil paketlerin temelini oluşturacak.

10-01-2014
KayraCraft v164.0.1.0'e ve Sihr-i Craft ise v164.0.4.0'a yükseltildi. Değişiklikler çok büyük ihtimalle dünyanızı kıracağından dünyanızı daha önce yedeklemenizi tavsiye ediyorum. İki pakette de pek çok mod güncellendi ve Snyc ile Enhanced Portals gibi modlar eklendi. Genel performans düzenlemesi yapıldı ve stabilitie arttırıldı.

Son düzenleme:

Enginbey

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kayraminide yarattığım ilk 10 mystcraft dünyası sıvı madenlerden oluşan okyanus biomeu çıktı. Benim şansım galiba :D.

Xeonen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kayraminide yarattığım ilk 10 mystcraft dünyası sıvı madenlerden oluşan okyanus biomeu çıktı. Benim şansım galiba :D.

Çok iyi bir seed seçmişsin, Msytcraft ile rastgele oluşturulan dünyalar senin seed'ine göre düzenleniyor yalnız hepsi sıvı maden doluysa inanılmaz şık demektir. Benim de Sihr-i Craft'ın ilk seed'inde açtığım ilk dünyada sıvı essence okyanusu vardı. Böyle süprizler süper oluyor.

Enginbey

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
seed veriyorum: Köfte tayyip erdogan :D[DOUBLEPOST=1388511713,1388511560][/DOUBLEPOST]ve sıvı maden dediğim ilk dunya mob essence idi ilincisi toxic bilmem ney (mechanism e o kadar hakim değilim) 3 molten copper molten silver gidiyo :D[DOUBLEPOST=1388535310][/DOUBLEPOST]

Buda bi başka dünya

LuciferTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
KayraMiniyi indiriyim. :) KayraCraft serisini beğenerek izliyorum.

Teşekürler bu arada :)

Xeonen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
10-01-2014
KayraCraft v164.0.1.0'e ve Sihr-i Craft ise v164.0.4.0'a yükseltildi. Değişiklikler çok büyük ihtimalle dünyanızı kıracağından dünyanızı daha önce yedeklemenizi tavsiye ediyorum. İki pakette de pek çok mod güncellendi ve Snyc ile Enhanced Portals gibi modlar eklendi. Genel performans düzenlemesi yapıldı ve stabilitie arttırıldı.

İndirme bağlantıları ana mesajdadır.

Enginbey

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Salih çalışıyor arkadaşlar tüm paketlerde survival yaptım çok eğlenceli. Tavsiye ederim,

Xeonen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
12-01-2014
KayraCraft v164.0.2.0'a güncellendi, bu versiyonda Universal Electricity v3'e ve Mekanism v6'ya yükseltildi, FML desteği ile birlikte alt yapı tamamen değişti. Eski versiyonlarla kesinlikle uyumlu olmayan bu versiyon, yeni stabil paketlerin temelini oluşturacak.

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
12-01-2014
Kodlama Biliyorsan Mod Yaz Bence...

Enginbey

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar arkadaşlar ben sinan.

LG-P760 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şöyle ki Cobra-kun, modlarla oynamaktan daha büyük keyif alıyorum.[DOUBLEPOST=1389541661,1389540390][/DOUBLEPOST]

Olsun benim için Sinan'sın!
Yazdığın Modu Tanıtabilmenin En İyi Yolu Bir Modpaketinde Yer Almasıdır, Sen De Bunu Rahatlıkla Yapabilirsin Bir De @AlichosTR Arkadaşımızın Yaptığı Bir Mod Vardı Onu Da Eklemlisin Bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...