Kazıklandım (help pülüs)

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
mirhibi. ben imam . benüm eski casper Nirvana tw7 model bir laptopum vardı. istanbula tamire yolladık 1 yıl önce . geldi şimdi pc olmadı dediler . tanıdıgım bilgisayarcıda 2 hafta bekledi . sonra aradılar fln dedilerki bu pc den anakart chipseti yok fln dediler . bende AMANTANRIM didim . sonra bu istanbuldaki yerin baya bi merdivenaltı olduğu ortaya çıktı. adamın foto su fln pc nin herşeyi elimde . ne yapabilirim . yada adam gibi tamir nerde ettiebilim
@MUHDE
@KadirBerk
@Sergunkorowakurwa
@wolfteam2003

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Son düzenleme:

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olan olmuş yapacak bişi yok.. Adam akıllı yerlere götürüp emanet edicen pcyi.. :( Geçmiş olsun..

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ciddi söylüyorum. Her konuya atlayıp "Kimi Döveyim ?" diplemesi mesajlar yolluyorsun.

Casper almakla zaten hata yapmışsın bol şans dilerim ^^
Hm. Ben genelde forumdaki insanların yüzünü güldürmek bi' yerlerden çıkarak şaka dolu mesajlar atarak insanlara bi' nebze olsun tebessüm ettirmekti.
Post kasma gibi hiçbir amacım yoktu.
Görüşünü dikkate alacağım.

Bu arada konu sahibi arkadaşım.
Kolay gelsin ya ^^
Böyleleri ile uğraşmak kolay olmuyor :(
İyi şanslar.

LupanSxyen

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende İntel PEntuim Duo İşlemcili Bİlgisayar Var :D Onu Yollasam Calmazlar Bile :D

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
dostom üstünde zatön cespır yazayö . iştö internette her şey var .ama peder var malum
Pederine söyle "Casper kazıkçı kaliteli diye bozuk mal satıyorlar !". Sonra pederin tepkisine dikkatle bak ve sana yeni bilgisayar almasını izle B)