Kedi Bayıltıcı İlaç

XarlyTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba değerli forum üyeleri.Ben XarlyTR.Sizlerden bir isteğim var.İsteğim: Kedi Bayıltıcı İlaç.Beyler bizim tarlamızda bir kedi var tamamen beyaz.Ve tarlamız geceleri ve genel olarak buz gibi oluyor.Tarlamızda bir kulübe var.Kapısı yok direk ap açık sadece duvar var tepesi kapalı.Önü tamamen açık.Orda 1-2 tane kıyafet var asılı kedi orda uyuyor.Ama yakalayamıyoruz.Evimizde besliyeceğiz.Sıcacık yerde kalıcak.Bayıltıcı hap kırıp sütün içine koyduk içmedi sütü.Ve çok hızlı.Ara sıra geliyor.Yemek arıyor tabii.Onun için bayıltıcı ilaç arıyorum fakat bulamadım.Her yerde uyutucu ilaç var.Ama bayıltıcı yok.Amacımız direk bayılması.İğne var ama yanına gidemiyoruz.Lütfen yardımcı olun.Bayıltıcı damla bile olur.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
o kedinin evcil olması imkansız, karşılıksız besleyin fakat 10 yılda beslesen size yaklaşıp kendine dokundurmicaktır
(6 yılda 20'den fazla kedi besledim)

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir kediyi sakın kendi başınıza ilaç vererek bayıltmaya kalkmayın. Veterinerler bile doğru dürüst beceremiyorlar, öldürürsünüz hayvanı bilmeden. Sürekli gittiği yere yemek koyun. Sonra sizin kapının önüne kadar yemek koyun o şekilde alıştırın kendinize zamanla. Ayrıca kedilere süt vermekten vazgeçin sindirim sistemlerini bozuyor, yavruysa ölümüne sebep olur. Tavuk ciğeri haşlayabilirsiniz kokusu yoğundur uzaktan çeker ve severler.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Yavru değilse size alışmasının çok kolay olacağını sanmıyorum, biz yavruyken bulduk, eve aldık, ilk 1 ay belki de temkinli davrandı bize karşı.
İlaç konusunda üstteki arkadaşa katılıyorum, eğer vaktiniz varsa et ve benzeri ilgi çekici yiyeceklerle kendinize çekmeyi deneyebilirsiniz. Bizim kedimiz Pınar'ın aç bitir salamını çok seviyor mesela. Sokakta da sevmeyen kedi görmedim. Ne zaman vermeye kalksam kaçan kediler bile geldi, bu şekilde size ısınmasını sağlayabilirsiniz belki.
Ancak göze almanız gereken şeyler olduğunun farkındasınızdır umarım. Muhtemelen beslemek istediğiniz kedi bizimki gibi sokak kedisi, üstüne bir de doğada büyüdüğünü varsayarsak koltuklarda yırtıklar açacak, bizim deri yatak başlıklarına yaptığı gibi delik deşik edecek, evdeki kabloları kesecek, eğer dişiyse çiftleşme döneminde çiftleşemezse kızgınlık dönemi gelecek ve evin en yankı yapan yerinde gün boyu bağıracak, kıyafetlerinizi yırtacak, tüy dökecek gibi gibi, düşünürsem daha sayarım, bunlar bizim yaşadıklarımız. Dolayısıyla, bence yapmanız gereken bahçenizde güzel küçük bir kulübe yapın, içine battaniye falan serin, arada içlerine giriyor bizimki. Belki tırmanması için bir şeyler de yapabilirsiniz, önüne yemeğini suyunu koyun, oynayacağı bir şeyler verin, sanırım en iyisi bu olacaktır.

İyi forumlar.

XarlyTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler doğru söylüyorsunuz fakat bana bayıltıcı ilaç gerekiyor kediler için.O kedi bize yaklaşmıyor bile.Korkuyor.Lütfen ilaç önerin.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Beyler doğru söylüyorsunuz fakat bana bayıltıcı ilaç gerekiyor kediler için.O kedi bize yaklaşmıyor bile.Korkuyor.Lütfen ilaç önerin.
kediyi öldürme niyetinde misiniz? Bu işler ilaçla olacak işler değil insanlara bile yapmak istemiyorlar bayıltıcı ilaçları

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Hocam kediyi bayıltıp eve sokunca bir anda size ısınacağını falan beklemiyorsunuz herhalde. İyi ihtimalle kaçar, kötü ihtimalle saldırır, bayıltmak sandığınız gibi bir çözüm değil bence. İlacın vereceği zararı gözardı ederek söylüyorum bunu tabii.

XarlyTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kediyi öldürme niyetinde misiniz? Bu işler ilaçla olacak işler değil insanlara bile yapmak istemiyorlar bayıltıcı ilaçları
Hayır hocam.Amacımız bayıltmak değil.Yaşadığım yer çok soğuk oluyor.Bizde kediye sıcacık bir yuva vereceğiz.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Hayır hocam.Amacımız bayıltmak değil.Yaşadığım yer çok soğuk oluyor.Bizde kediye sıcacık bir yuva vereceğiz.
Niyetiniz güzel ancak veremeyeceksiniz maalesef. Bayıltıp eve alınca size alışmasını beklemeyin, bu kez de evin içinde kaçacak ve zarar vermeye çe-alışacaktır, ilk bulduğu delikte yine kaçar.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kedinin yaban kedisi olması muhtemel ve vahşi bir kedi zaten o kendi çaresine bakar niyetiniz çok iyi ancak dediğimiz gibi ilaç (ki dozu çok hassastır) kediyi muhtemelen öldürür.

XarlyTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.Bunun yerine 2 tane kedi sahiplenmeye karar verdik.

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kediye sordunuz mu sahip istiyor mu ?

daimy2017

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Böyle kedileri kendi haline bırakmak gerek. Arada bir uyuduğu yerlere yiyecek bir şeyler atabilirsiniz, ama başka bir şey yapmamalı

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Biber gazı kullanmayı denediniz mi?