Kehanet!/[1.7]/Binek Sistemi/Banka Sistemi/Vip Satışı Yok!/Özel Permler/DPKZ

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk yorumlara bakın banada attıgı yalannın hatti hesabı yok :) ulan serverde o warp orman nasılda kırılıyordu bir bak inanmıyorsanız aç bnm banımı gostereyim ss ile :) sunucuda 10 dakika felan durdum 10 stack odun kastm nasılmıs ee iste :D warp orman kırılıyordu :) birde ilk başlarda claim yoktu kurekle atma yani bizde yoktu sonra onuda yalanlamaya çalsmıs tamamen yala ndolan server normalde bu kadar kotulemezdim ama yazık el insaf turkiyede boyle sunucular barındırılammalı ...[DOUBLEPOST=1439915043,1439915009][/DOUBLEPOST]yani ben boyle yalancı kurucu gormedim

MrtcnÇaya

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

Adam olan adamlığımızı sorgular Yeni başlayan Oyunculara Taciz edip minecraft forum konunu taciz ederim ne demek açıklarmısın bana Sen benim forumumu taciz edersen bende ip ni taciz ederim AÇIK VE NET

Tamam dogru sen bana dedinki yeni gelen oyuncuları taciz etme bende seni taciz ederim dedin ki buda ilk olarak senin tehdit ettiğini kanıtlar ondan sonra ben sana dedim eğer böle bi yetkin varsa yap göreyim konundada bunu ben taciz ederim dedim sana haddini bil büyüklerine nasıl davranılcagına dikkat et eyvallah benden büyüksende davranıslarını düzeltmeni istiyorum senden :)

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar kendinizi yormayın , zaten hazır paketle 1 saate para kazanmak üzerine açılmış server.

RosCraft2

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
oha ya :D ilk defa bu kadar kötülenen sw görmedim birde gelip ben bakıyım .