KENDİ HARİTAMDA YAPTIĞIM BİR APARTMAN

ExileRiven

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Muhteşem Olmuş İşini Biliyosun :D Sağındaki ve solundaki yapıları merak ettim. Mobilyacıda baya hoşuma gitti.Bende Minecraft Açılsa bende yapıcam böyle şeyler :D

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hey, selam.

Yapının dış görünüşünü ben de beğendim, gayet üzerinde uğraşılmış emek görüyorum ben orada. Otel özellikli apartman tarzında bir şey olmuş fakat dış dekorasyonu ben beğendim diyebilirim, fakat iç dekorasyoncu bir arkadaşın olarak iç kısmı pek hoşuma gitmedi. Dışı kadar içine de zaman harcayabilirsen muhteşem bir yapı ortaya çıkar.

Sonuç olarak yine beğendim. :aşık:

Emir77

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Guzel

Ayakkabı Kutusundan Tapatalk ile Gönderildi

ibolieberr

Zombi Katili
Ressam
En iyi cevaplar
0
Muhteşem Olmuş İşini Biliyosun :D Sağındaki ve solundaki yapıları merak ettim. Mobilyacıda baya hoşuma gitti.Bende Minecraft Açılsa bende yapıcam böyle şeyler :D
teşekkür ederim :) solumdaki yapıyı ztn 1 ay önce paylaşmıştım ilerki konularda bulabilirsin sağımdaki yapı ise şimdilik sürpriz :D[DOUBLEPOST=1392062829,1392062624][/DOUBLEPOST]
Hey, selam.

Yapının dış görünüşünü ben de beğendim, gayet üzerinde uğraşılmış emek görüyorum ben orada. Otel özellikli apartman tarzında bir şey olmuş fakat dış dekorasyonu ben beğendim diyebilirim, fakat iç dekorasyoncu bir arkadaşın olarak iç kısmı pek hoşuma gitmedi. Dışı kadar içine de zaman harcayabilirsen muhteşem bir yapı ortaya çıkar.

Sonuç olarak yine beğendim. :aşık:
teşekkürler ya evet içine pek fırsat kalmıyor bir yapıdan diğer yapıya geçiyorum bu aralar yani boş kalmasın diye yapıyorum o yüzden şimdi yapmakta olduğum bir proje var söz onun içi için dışı kadar özen göstericem :)

batman10

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel olmus ama bi tane serverde bunun gibi yapitlar gormustum. Bu arada we mi kullandin?

Nokia 3310'dan Tapatalk Kullanılarak Önce Jüpiter'e Sonra MinecraftTürk'e Yollandı

ibolieberr

Zombi Katili
Ressam
En iyi cevaplar
0
Güzel olmus ama bi tane serverde bunun gibi yapitlar gormustum. Bu arada we mi kullandin?

Nokia 3310'dan Tapatalk Kullanılarak Önce Jüpiter'e Sonra MinecraftTürk'e Yollandı
hayır we fln hiçbir şey kullanmadım .. ha esinlendiğim bir resim oldu tabii ki ama serverden fln değil zaten oda binanın yapısı değil renkleriydi .. yorumun için teşekkürler :)

batman10

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
=-O demekki we siz büyük yapilar yapmak mümkün.