Kendi yazdığım hikaye herobrine avcısı mendirin

mendirin123

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minecraft dünyasında kimse geceleri dışarıda dolaşmaz evlerinin kapılarını kilitler ışıkları yakar ve cama görünmemeye çalışırdı.Ama aralarından birisi onlar gibi değildi.Onun adı mendirindi yıllar önce herobrine tarafından ailesi öldürülmüştü.Daha 16 yaşındaydı normalde her nekadar küçüklerin avlanması yasak olsada umursamıyordu birkere köye saldıran endermenleri yenmişti.Bu ününü herobrine bile duydu
H:Heheheh anlaşılan peşimde birileri var olaylar çok.... ilginçleşiyor.
Mendirin bir gece ağacın tepesinde uyurken aniden kafasına doğru bir okun geldiğini farketi başını çevirip iskeletin ıskalamasını sağladı ama iskelet farklıydı.Gözlerinden lavlar akıyordu aniden durduğu ağaç alev aldı iskeletin elinden aniden lav çıktı hemen ağaçtan atladı köy halkı gelip saldırdı.ama hepsi ölüyordu kaçmaya başladılar mendirin orada kaldı bir bıçak fırlatı ama bıçağı eridi.aniden iskelet lavdan kılıç yaptığı gibi suya batırdı ve obsidian kılıç yapıp mendirine saldırdı.Mendirin elmas kılıçla onu engelemeye çalıştı ama çok yetenekliydi onun kılıç yetenekleri kadar iyi saldıramıyordu.mendirin sıçrayıp kılıcına tekme atıp onu suya atı obsidiana dönüştü sonunda onu kesebilirdi.Mendirin dediki Herobrinenin askerleri beni yenemeyecek.Ve obsidianı parçaladı obsidianın içinde lavdan iskelet çıktı mendirin yüzünü tutup dediki
Kendini güçlü sanıyorsun ama ben sadece en güçsüz askerlerdenim beni bile zor yendiysen herobrine karşında şansın yok eğer güçlüysen saldırıdan kaçarsın.
Daha sonra iskeletin elinden lav fırladı mendirinin yüzü lav oldu hemen yüzünü suya sokup obsidianı kesti o sırada lavdan kılıç onun gözünün altında yara açtı iskelet dediki güçsüz.Sonra bir tekmeyle onu 64 seviyeden 43 e yoladı zorlukla çıktı halk şaşkındı.
Mendirin halka merkezde toplanın dedi
M:burada tehdit oluşturuyorum ben artık burayı terk ediyorum
köylüler onu ikna edemedi ona biraz yemek verip uğurladılar mendirinde yola çıkmadan önce silahlarını tamir etti.Yolda yürümeye başladı bu olayın üzerinden 1 hafta geçti mendirin yorulmuştu uykusu vardı ama sürekli onu birisi izliyoruş gibi oluyordu köpeği wolfyi hatırladı ona çevreyi incele düşman varsa söyle dedi düşman yoktu uyumaya başladı mendirin bir süre sonra uyandı. yola devam ederlerken bir tapınak gördüler korumalar vardı burada sıkı koruma vardı burası yasak bölgeydi anlaşılan mendirin ağaca çıkıp üzerlerine atladı askerlerden birisinin kafasını uçurdu yay kullanarak.Bir dövüşe girdi bir süre sonra içeri girdi yürürken aniden bir ipten keçtiğini farketi oklar fırlamaya başladı zorlukla çıkarken bir parkurla karşılaştığı yetmiyorumuş gibi dispenserlerle ok yağıyordu ama geçmeliydi arkadan lav geliyordu geçmeyi başardı köpeği wolfyi çantasından çıkardı koruması olan iron golemi kurdu beraber ilerlemeye başladılar.O sırada bir taht gördü arkasına dönüktü aniden önüne döndü üstünde şeytani ve gözlerinden buzu kontrol etiği anlaşılan korkunç bir zombi vardı hemde kraldı.
Z:Ehuhuhuhuh diye güldü ve dediki demeki benden güçlü iskeletle dövüştün ve yenildin ehuhuhuhu bakalım beni yenecekmisin Ehuhuhuhuhu
Aniden buzlar fırladı mendirin kılıcıyla buzları kesti golem deli gibi daldı tekme atıyor suratını eziyordu.zombinin kafasını duvarlara vururken kafası patladı ve buz parçaları bir araya geldi golemin kafasına bir buz parçası sapladı buz parçası patladı golem ölmemişti fakat kolu koptu.Mendirin onu ortadan ikiye böldü kafasını kesti fakat bir işe yaramadı hemen fire aspect I basılı kılıcını kulandı eriyordu ama aniden suyunu bize atıp dondurmaya çalıştı fakat yanlış yapmıştı o bir maketi onu yakarak öldürdüm.Orda bir taş vardı ve şu yazılıydı
Ben minecraftın yaratıcısı NOTCH ! bu taş asla yokedilmez.seçilmiş kişi mendirin e bir mesajdır bu
HEROBRİNEyi öldürmek için bu tapınaklara gir en sonunda onu öldürmenin yolu seni bekler !
buralarda bir demirci var o emraldan item yapmayı iyi bilir ordan emrald itemler al ve diamond swordunun echmentini ona geçirmek zorunda değilsin bu taşı al ve enchantiyla demirciye göster sana bedava vercekler istedin enchantı al
mendirin denilenleri yaptı artık hazırdı
Devam edicek

mendirin123

Marangoz
En iyi cevaplar
0
2.bölüm
Mendirin yola çıktı farkında değildi fakat ninja zombiler peşindeydi başından beri onu izliyorlardı.amacının ne olduğunu bildikleri için köye birsürü tank yolamışlardı(mutant creaturesteki zombiler)köylüler esir alınmıştı mendirinle wolfy yürüyordu mendirin yolda ıslık çalıyordu.herobrine ıslığı hiç sevmezdi ona göre iyiliğin simgelerinden birisiydi.kulakları buna dayanamadı onu yolda yok etmek istedi ninja zombiler ve tank zombi yolamıştı.
M:buda ne ? bu ne tür bir zombi derken
zombi ona vurup havaya uçurur sonra sıçaryıp karnına yumruk atar mendirinin ağzından kan çıkar.Wolfy zombiye saldırır fakat onada aynısı olur. ninja zombilerden biri mendirine saldırır diğeri ise wolfye mendirin kalktığı gibi bıçak fırlatır zombinin kolu uçar mendirin ona bir tekme atar zombi tekme gücünden ölür.Wolfy hemen sıçrar ve bir tekme atar zombi sinirlenir katanasını saplıcaken wolfy onu yer ve haw haw hrrrrrrrrrrr der çeviriside zehirlendim !
Mendirinin bir özelliği hayvanları anlayabilmektir mendirin ona güler o sırada bir ninja zombi ona shuriken atar eliyle shurikeni tutuğu gibi ona atar zombi ortadan 2 ye bölünür.Mendirin shurikenleri alıp hepsini diğer zombilere atar sıra tanktadır bir tekme atar öyle bir tekmeki zombi havaya uçar ve kumdan dağa girer tüm kumlar üstüne düşer ve ölür.mendirin yola devam eder ve bir tank ordusu görür hepsini öldürür daha sonra emrald itemlerini yapıp ayrılır yolda aniden koluna birşeyin saplandığını farkeder kolunda obsidiandan bir bıçak görür ve arkasında lav iskeleti vardı

Cromedal

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu arada bendirin var mı ? Pardon mendilin :D

mendirin123

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bölüm 3:Öldümü ?Lavdan iskelet:MWHAHAHAHAHAHAHHAAHAHHA
mendirin:seni pislik der ve bayılır
uyandığında bir kaledeydi bir şovalye ona çok kötü yaralandın uyu der ama içinde tuhaf bir his vardı şovalyenin gözlerine dikkatli baktı gözlerindeki mavi lensdi ! Mendirin farketirmeden kılıcını hazırladı herobrinede kılcını hazırladı.
herobrine:elveda der
mendirin:sanada elveda herobrine
dediği gibi fırlar aniden arkasında belirir ona saldırmaya başlar herobrine mendirinin karnında bir X işaretinde bir yara açar mendirin ona bir tekme atar.Herobrine camdan düşer mendirin dışarı atlar aniden herobrinenin dünyasında olduğunu farkeder.Arkasında bir warlock duruyordu withere dönüşüp mendirine wither kafası fırlatır.
O sırada bir necromancer gelir ve birsürü yaratık canlandır mendirin savaşamıyordu devasa bir yumruk yerden çıktı bir dev gelmişti mendirini herobrinenin şatosunun merdivenlerine atar.elinden lavlar ve ateşler fırlar blazeler canlanır aniden bir iskelet kafası gelir ve ona tnt fırlatır.Mendirin emrald kılıcını dev iskelet kafasına atar devin kafası patlar ama ölmez mendirin Butter Kılıcını çeker çılgın gibi fırlar ve necromancere vurur o sırada bir melek ortaya çıkar ona yardım etmeye çalışırken öldür mendirinin ayaklarını hisedemez ortadan ikiye bölünmüştür son gördüğü şey herobrineydi ?
O öldümü ? sorusu sorulamadan dünya havaya uçar hem herobrine hem yardımcıları ölür ama dünyada 1 blok vardı bir butter blockdı ? bu dünyanın yok olmadığının simgesimiydi ?