kendim yapmadığım bir ev buldum herobrine nin mi

SkyHunterRs

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
:acı: :acı:çok korkuyorum minecraft tı bi açtım önüme bir ev çıktı acaba herobrinenin evi mi bataklıkta seed
1780102162
x 132
y 66
z 211
minecraft tım 1.6.2[DOUBLEPOST=1379758702,1379758661][/DOUBLEPOST]lütfen yardım

SkyHunterRs

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
sağolun
:sırıtmak:[DOUBLEPOST=1379759786,1379759755][/DOUBLEPOST]cadılar geliyomu eve

x-şafak-x

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
öyle evler cadının oluyor bence çok şanslısın kendine beleş barınak buldum hem evdeki mantarlardan ve bir tane saksıdan faydalanırsın

furkan4545

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benimde öyle Olmuştu Hatta Arkadaşda Vardı yanımda önceden Creative Mod açmıstım Ev yapmıstım içinde elmas yigecek filan vardı yanındada Tabi ozamanlar noobdum mc konusunda Ağaç dikmistim Jungle Ağacı o world dan sıkılmıstım sildim 1 veya 2 gün sonra survival worldu açtım nese biraz gelistim demir setim filan vardı geziniordum Bi baktım o ev içine girdim zengin oldum :D Not: Worldunuzu silerken Farkettinizmi bilmiorum ama orda worldunuz Bir Zamana Kadar Kaybolacak Diye bi Yazı Vardı Sanırım benim bala geldi :D

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benimde öyle Olmuştu Hatta Arkadaşda Vardı yanımda önceden Creative Mod açmıstım Ev yapmıstım içinde elmas yigecek filan vardı yanındada Tabi ozamanlar noobdum mc konusunda Ağaç dikmistim Jungle Ağacı o world dan sıkılmıstım sildim 1 veya 2 gün sonra survival worldu açtım nese biraz gelistim demir setim filan vardı geziniordum Bi baktım o ev içine girdim zengin oldum :D Not: Worldunuzu silerken Farkettinizmi bilmiorum ama orda worldunuz Bir Zamana Kadar Kaybolacak Diye bi Yazı Vardı Sanırım benim bala geldi :D
hayır tekrar gelmiyo sonsuza kadar(çok uzun bir süre!) diyor işte o en son yazan yer yalan sonsuza kadar kayboluyo geri alamıyosun

furkan4545

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hayır tekrar gelmiyo sonsuza kadar(çok uzun bir süre!) diyor işte o en son yazan yer yalan sonsuza kadar kayboluyo geri alamıyosun
Bilmiyorum benim öle oldu survival Açtım biraz geliştim yani 1 2 stack demir oldu elmas 3 tane filandı nese bosver geziniodum orayı buldum Zengin oldum :D

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bilmiyorum benim öle oldu survival Açtım biraz geliştim yani 1 2 stack demir oldu elmas 3 tane filandı nese bosver geziniodum orayı buldum Zengin oldum :D
ama yinede o şey sonsuza kadar ve kendi yaptığım skini görmelisin direk skin bölümüne dal benim skinimi bul yorumla[DOUBLEPOST=1381679511,1381679134][/DOUBLEPOST]
ama yinede o şey sonsuza kadar ve kendi yaptığım skini görmelisin direk skin bölümüne dal benim skinimi bul yorumla
ordamısın @furkan4545

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Benim arkadaşımın başınada gelmişti eski açtıkları dünyayı bulmuşlardı

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlginç