kendim yapmadığım bir ev buldum herobrine nin mi

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Off herobrine tartışmalarına girmeyin.
Herobrine oyuna hiçbir zaman eklenmemiştir şehir efsanesi tarzı oyuncuların uydurduğu bir efsanedir.
Herobrine removed'in anlamıda herobrine yok demektir.Yoksa yıllardır vlog'lara aynı şeyi yazıp durmazlar.
Tabi doğrudan yalanlamıyorlar G-man (gman half lifenin meşhur olmasını sağlayan kravatlı adam[tabi o efsane değil gerçek]) tarzı oyuna ilginçlik katan bir efsane.

Herobrine2345

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
uf bende korkunc sesler cıkıyor ve cimen kırıyor gibi sesler cıkıyor[DOUBLEPOST=1389117664,1389117474][/DOUBLEPOST]tırsıyom
minecraft 1.6.2

eneshandsome

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
uf bende korkunc sesler cıkıyor ve cimen kırıyor gibi sesler cıkıyor[DOUBLEPOST=1389117664,1389117474][/DOUBLEPOST]tırsıyom
minecraft 1.6.2
:D sen galiba başka seslerden bahsediyorsun etrafta gezinirken ses çıkması yakınında mağra olmasını söylüyor yani korkmana gerek yok

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim uplamayın artık konuyu hepiniz spamdan uyarı alacaksınız artık, yeter.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:D o cadıyı bir kerecik göreydim, ah göreydim, bir göreydim.. meraktan çatlıyorum. hiçbi versiyonda göremedim. çok da aradım. evlerini bulunca da bekledim bekledim bekledim... ama nafile :/

Arouwnth

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Orası Herobrine'ın yuvası seni gördüğü an bilgisayarına virus bulaştırır, aman diyim uzak dur. :alay:

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ne ballısın la cadı evi bulmuşsun. Ben bir kaç kere aradım ama bulamadım. Genelde tevafuk olarak çıkıyor.