Kendime uygun bir mod pack arıyorum. Yardım lazım

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Ben şuana kadar pek mod pack ile oynamadım. Oynadığımda da basit şeyler oldu. şu an ciddi bir mod pack ile oynamak istiyorum ama hiçbirinin içindeki modları bilmiyorum. Bana içinde karışık mühendislik ürünü makineler olmayan ama olağanüstü sihirli şeylerin olduğu bir mod pack lazım.

ganimetrim

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ne zamandır oyanmıyorum ama simply magic diye bir paket vardı bolca büyü modu içeren FTB launcherde olmalı

DeathPearl

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Teknik olarak: DireWolf20 packleri herzaman iyidir hem teknik hem de büyülü modlar var.
Eğer büyü istersen: Simply Magic Regwort öneririm hepsi FTB de var

DeadlyMan54

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
FTB Infinity Evolved Expertte oynamak istiyosan ki expert zordur bayaa /ftb_mode set expert yazman gerek

DeathPearl

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Eğer Mühendislik harikası dersen köftenin K.A.S.A serisinikullanabilirsin
Veya FTB cuntuuniom mu ne işte oda expert modta

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Karmaşık olmasın demiş ama herkes Simply Magic ve Regrowth dışında en zor packleri yazmış. Tavsiyem görev içeren packler. Modları öğrenmen açısından en iyisi bu bence. Bunun için de en iyisi Curse/Twitch launcherdan görev kategorisine bakman(FTB Launcherda var mı bilmiyorum). Bilgisayarın kaldırıyorsa rahatlıkla kendine göre packler bulursun.

LeaS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben şuana kadar pek mod pack ile oynamadım. Oynadığımda da basit şeyler oldu. şu an ciddi bir mod pack ile oynamak istiyorum ama hiçbirinin içindeki modları bilmiyorum. Bana içinde karışık mühendislik ürünü makineler olmayan ama olağanüstü sihirli şeylerin olduğu bir mod pack lazım.
FTB Sky Factory 2.5
FTB Infinity Evolved
Bunlar baya güzel, ben oynuyorum. Bilgisayarı fazla kastırmıyor. İstersen beraber oynayabiliriz. :)

edit:
Benim bilgisayarım bu mod paketlerini rahat kaldırdığı için önerdim. Buradan daha çok mod paketine bakabilirsin:
Modpacks - Minecraft - CurseForge

edit 2:
Sihir için bir mod arıyormuşsun, FTB Mage Quest öneririm. :) Ben bitirmedim fakat makine modu hiç yok. Görevler var.