Kendimi Tanıtmanın Zamanı Geldi

xAlverStoke

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben Berkin,
AlverStoke da derler. Neyse göreniniz vardır uzun zamandır forumdayım. Ama pek tanıyan yoktur.
16 yaşındayım. Bursa'da oturuyorum. Minecraft LoL ve CS:GO oynuyorum. Samimi ortamları severim. En nefret ettiğim şeyler bilmediğim ve öğrenmem gereken şeylerin altına "mal mısın" , "ne içtin !'%&" gibi şeylerin yazılması. Yardımcı olmayacaksanız konudan çıkarsınız boş konuşmaya gerek yok. Minecraft sunucularına teknik olarak ilgiliyim. Ne kadar başarılı olamasam da pluginleri kullanmayı. Skript ile yaratıcı şeyler üretmeyi severim. Birkaç kez sunucu açmıştım yakın zamanda kapandı (teknomc). Lapisi ne kadar sevmesem de günümüz şartlarından dolayı sunucumda kullanmıştım. 1.2.5 sürümünde başlamıştım oyuna. Şimdilik bu kadar. Ha bu arada sıkı bir Doctor Who ve The Following takipçisiyim.

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
ingiliccem iyi denilebilir. ama doctorwho dan mıdır bilemem. Küçüklüğümde mmorpg oynardım sürekli oradan diye düşünüyorum
Doctor Who felan izleyince ingilizce gelişiyor mu ACEP ?
Valla benim hobilerim ingilizce olan her şeyi kaplıyordu, ondan dolayı bir ayda Master yaptım. Şu anda üniversite sorularını çözebiliyorum. 8. sınıfta ingilizce ortalaması 100 yapmak da op.
Bu arada Merhaba- Ben Muhammed. Hentaücü, biraz sapık, animeci, ecchici, çakma kişilikli, okuyucu, oyuncu, UnEpic hastası, Eleştirmen, Hafif depresyonda bir kişilik, müziksever.
Ciddi ortamlardan hoşlanmam, ciddi olursam da zor düzeltirsiniz. O yüzden bana da Samimi bölge lazım *-*
Ben de Pixelli olan birçok oyuna aşık olan bir kişiyim. UnEpic gibi RPG oyunlarını da çok severim. Tarih-Strateji ile de aram iyi. AMA I HATE LoL. *Dota daha iyi*
Minecraft 1.1'den beri oynarım.
En nefret ettiğim şeyler genellikle benimle gerçek dünyada iletişime geçmeye çalışan herkes ve tüm dünya.
Doctor Who Sever(d)im. Last Doctor is not nice.
Öyle yani, welcome to forum, umarım iyi anlaşırız.
Not: "Uzun zaman" derken demek istediğin şey 21 şubattan beri ise ben herhalde buraların yaşlısıyım :(
Dipnot: "The Following Takipçisiyim" nasıl bir cümle :(

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ahaha. Şimdi ingilicce okuyunca saçma geldi. Ama öyle yani. Ben 21 Şubattan önce de buradaydim ancak şifremi bilmiyordum facebook ile bağlandığım icin. Yeni açtım öyle. Anlaşırız umarım. Ben uyumlu biriyimdir.
Mesaj SearchTR tarafından silinmiştir.

Moderatör tarafından düzenlendi:

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bursa'da mı oturuyorsun? Anlıyorum seni. Anlıyorum anlıyorum. Aynı şehirde oturuyoruz :(

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Gordugum 8 kisiden 3u bursali gerisi eskisehirli :( Bende bursaliyim. Yasim 15 ismim Ümit. Minecraft, LoL, Knight Online, Metin2, Cs gibi oyunlari oynadim ve halada oynuyorum. Muzik dinlemeyi seven hentauye karsi biriyim. Oyle anime izlemeyi falan da hic sevmiyorum. Sacma bence git bugs bunny izle :cool: Memnun oldum.

EinereZ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba bende semih ayda yilda bir girerim foruma neyde kurallari oku baybay .