Kendimi Tutamadım! Yeni Bir Hikaye Dostlar, Adı: Desperado Jeremy!

eqopa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
!Desperado Jeremy! Promotion Episode (Tanıtım Bölümü)

Günlerden 16, aylardan Mart ve yıllardan 1775. Büyük Britanya ve Kuzey Amerika savaşı. Kahramanımız aslında bu savaşta yer alan ülkerden hiç birinde yer almıyordu. Fakat onun özelliği, İngilterede yaşamasına rağmen, kendini harika bir ajan gibi yetiştirmesiydi. Asıl trajik olan ise, kahramanımızın bu özelliğinin doğuştan gelen bir şey olmaması ve bir nedeninin olması.

Bu özelliğini İngilteredeki bir savaş yüzünden kazandı. Babası, savaştan ölmeden önce annesiyle ve kendiyle çok ilgileniyordu. Fakat bir gün savaşa çağrılıpta ölünce, adeta annesi ve Jeremy bitmişlerdi. Bu olaydan sonra annesi hastalanıp hayatını kaybetti. O zamanlar Desperado Jeremy 9 yaşındaydı ve hayattan anlamayan bir çocuktu. Bu olaydan sonra, çok olgun bir insan oldu. Yatılı okulda 7 yıl okuduktan sonra, başarısından dolayı çok iyi bir liseye sevk edildi. Buradada başarılarını esirgemeyen Jeremy, Liverpool Üniversitesine gitti ve 4 yıl boyuna gizli ajan öğrenimi gördü. 32 yaşına geldiğinde ise, kimsenin tanımadığı ve kimsenin hatırlayamayacağı bir ajan, yani Desperado Jeremy oldu!

Devamı gelecektir...

kaand

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Değişik başladın merak ettim (güzel olacağa benziyor.)
Liverpool üniversitessi ajan mı yetiştiriyor? :)