kendine mod paketi Hazırlamak istiyen içeri-

işinize yaradımı?

• Kullanılan toplam oy
    4

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Söyliceğim 10 adımı dikkatlice dinleyin ve uygulayın ilk olarak bu forgeyi indirin.
http://www.dosya.tc/server7/ov49zy/1.7.10-Forge10.13.2.1236.rar.html

1. Forgeyi indirdiginizde %appdata% yazın pc nin arama motoruna (bilgisayarın arama motoru)

2. .Mineraft a girin Sonra ordan version a girin ve Forge adlı dosyayı içine atın ( Rar dan çıkartıp atın.)

3. Forge kuruldu ve Sıra modları yüklemeye geldi Ben size mod vermeyeceğim siz bulacaksınız.

4. Gogleyi açıyoruz Minecraft 1.7.10 Modları yazın ve herhangi bir siteye girin ( Güvendiginiz bir siteye minetürk Bu site Vb. )

5. modları seçip indiriyoruz .Minecraft da mods u buluyoruz yok"ise Kendimiz oluşturuyoruz

6. İndirdigimiz modları içine atıyoruz. ( 1.7.10 olmalı ve Bilgisayarınızın Bit"ine uymalı )

7. oyuna giriyoruz "Version" a basıyoruz En alta inip Forge 1.7.10 u seçiyoruz play a basıyoruz.

8. Bir dünya oluşturuyoruz ismini "Modlu oyun" koyalım :)

9. giriyoruz mod çalıştımı diye E ye basıyoruz ve araştırıyoruz eşyaları ( harita modu vb. değil"ise )

10. Ve oynuyoruz Toplama mod paketimizi hazırlamış oluyoruz iyi oyunlar :) :yastık:

NOT: Çalışmadıysa yorumlarda bildirin.
Hazır mod paketi kulanmak için ( Superhuman mod paketi) : https://forum.gamer.com.tr/konu/mod-kuramayan-en-kolay-yoldan-mod-kurmak-icin-iceri.328377/

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
altta hazır linki var superhuman modu paketi :)

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Pek okumamıştım kusuruma bakma . İyi forumlar , konu düzeni daha çekici olursa daha çok kişi indirecektir.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çünkü modların eşya idleri falan uyuşma problemi yok ya da ChickenCore gibi modların bazı modlarla çakışma ihtimali yok. Mod yüklemeyi biliyor insanlar dostum.

(Doktor bu ne ?)

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çünkü modların eşya idleri falan uyuşma problemi yok ya da ChickenCore gibi modların bazı modlarla çakışma ihtimali yok. Mod yüklemeyi biliyor insanlar dostum.

(Doktor bu ne ?)

Ben eskiden yapamıyordum mesela Yapamayanlar yapsın diye açtım.