Kendinizi Öldürün

bugrakagan2003

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dengesiz atom parçacığını bilim adamlarına verdim ben laboratuvardan çıkmadan patlatıp beni öldürdüler alttakine agresif notch

Sent from my iPad using Tapatalk

Ahmet Berk TAŞ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlışlıkla Notcha çarptım. Sarsıldı geriledi ve uçurumdan aşağı düştü uçurumdaki bir gübre yığınının içine düştü ölmedi ama bana çok kızdı beni mcden banladı bende ağlayıp pcyi kafamda patlattım ve öldüm :D
Alttakine HEROBRINE

bugrakagan2003

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine evcilleştirirken Steve geldi Herobrine Arkadaş Olduğumuzu sanıp beni öldürdü
Alttakine Enderman

Med2000

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dünya'yı ele geçirmek için endermanlardan ordu kurdum sonra baktım oyun peaceful da kalmış normale aldım hepsi yavaşça bana dönüp sinsice güldüler
sonra beni paramparça ettiler.
Alttakine Adamantium veriyorum (wolverinin pençelerinin hammaddesi)

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
'Benim folferinden ne eksiğim var ulen' diyip saçları fönle önce bi kaldırdım, sonra Adamantium elementiyle ellerime pençe yapacakken bi sorun çıktı ve tüm vücudum Adamantium oldu, nefes alamadan öldüm

Alttakine para veriyorum :p

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aykut Elmas öldürdü.
Alttakine feldispat verdim

Med2000

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
madencilik yaparken feldspat buldum o sırada rıza baba gelip ''Bırak o taşı evlat'' dedi bende bırakmayınca kurşuna dizildim
alttakine zombie apocalipse veriyorum

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bilgisayarda o ne diye araştırıken babam ''Saat kaç dümdük'' dedi kafama vurdu öldüm.

Alttakine zamanı veriyorum

Ahmet Berk TAŞ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaman makinesi yaptım.Benim öldüğüm zamanında ilerisine gittim.Adamlar sen ölmemişmiydin mübarek dediler ve beni kesip biçip vücut hücrelerimi incelediler öldüm.Alttakine bilim adamı

ElektroCreeper3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Karşıma çılgın bir bilim adamı çıktı, beni denek yaptı ve beni yaşlandırdı. Ben de yaşlana yaşlana sonunda dışarıdan bir mermi kafama girdi, öldüm. Alttakine ışık veriyorum.

bugrakagan2003

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Işığı gözüme yaklaştırıp kör oldum uçurumdan düştüm
Alttakine Slenderman

Med2000

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uyandığımda bir dolabın içindeydim.Neler olduğunu hatırlamıyordum zamana bakarken yoldan bikaç adam tencereyle kafama vurdu tek hattırladığım bu.
Dolabı kırmayı başardım ancak tencereli adamlar vardı sessiz olmalıydım.2 adamı etkisizleştirdikten sonra binadan çıktım sonra herşeyin saat şeklinde olduğunu
farkettim.Saatten arabalar,yelkovan kılıçlar ve benzeri şeyler.Sonra anladımki distopik bi dünyadayım aniden bi adam yanıma ışınlandı ve benim dünyama dönmem gerektiğini yoksa kötü şeyler olacağını söyledi tavalı adamlar bizi kovalarken adam bizi ışınladı.O sırada dünyaya vardığımızda ben birsürü parçalara ayrılmıştım.
Sanırım ışınlanma sırasında hücrelerim biraraya gelemedi.
Alttakine babadan yâdigâr bir saat veriyorum.
not: kafayı yedim

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Babadan yadigar saati Messi'ye attım Messi bana bi şut çekti öldüm
Alttakine Zenci Pipi'si veriyorum.

Med2000

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zencinin birinin pepsi'sini elinden alıp kaçtım çok gülmüştüm tam içerken kapı kırıldı içeri beyzbol sopalarıyla girip beni linç ettiler ve öldüm.
alltakine sevgiyi veriyorum :D

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zencinin birinin pepsi'sini elinden alıp kaçtım çok gülmüştüm tam içerken kapı kırıldı içeri beyzbol sopalarıyla girip beni linç ettiler ve öldüm.
alltakine sevgiyi veriyorum :D
Ben sana Zenci PİPİ'si verdim pepsi hangi gölden çıktı?