Keşke gruplar geri gelse...

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eskiden forumda gruplar vardı, o zamanlar Anti Lapiscilerleydim sanırım..
O zamanlar forumda aktiflik daha yüksekti.
Keyifli zamanlardı.

Siz gruplar hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Beğen
Reactions: DIO

PandaZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
grup geldiğini bilmiyorum (ben bir newim)
ama bence gruplar gelse..kavga çıkabilir çok görüyorum böyle şeyler risk almaya pek gerek yok yetkililer daha çok uğraşmak zorunda kalır açıkcası yetkilileri pek sıkmayı istemeyiz..
İyi block kırmalar :)

SH4D

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O zamanlar grupların bakıma alındığını ve yazın geleceğini söylemişlerdi. Ama halen bekliyoruz....

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Grup sistemini biraz anlatır mısınız?

• Beğen

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gruplar varken grup içi etkinlikleri çok eğlenceli oluyordu. Değişik değişik zevklerinize göre gruplar vardı. İsteyen istediği gruba girebiliyordu. İstediğiniz gibi grup kura biliyordunuz. Artık anı olarak kalan bir şey :D
Bir dahada geri dönmeyecek zaten. Boşuna umutlanmayın. Eski üyelerin bir zamanlar birbirleriyle olan etkileşimini arttırmak için kullandıkları bir şeydi. Farklı toplulukları bir araya toplayan bir şeydi. Anime sevenler bir grup altında toplaşıp sohbet eder kaynaşırdı. Grup içinde ''Favori Anime Karakteriniz Hangisi?'' diye konu açılır ve grup üyeleri resimleri atarak nedenleri belirtirlerdi. Bu tarz konular vardı.

İyi hatırlıyorum. Bir arkadaşımın doğum günüydü. Ona özel kutlama amaçlı grup açmıştık. Grup içerisinde eğlence yapmıştık. Birisi DJ olmuştu şarkı atıyordu. Diğerleri de şarkı önerileri atıyordu. Bir başka grup konusunda ise aynı anda GIF savaşı yapıyorduk :yıkıl: Birbirimize karşılıklı olarak ilginç ve komik GIF atarak eğleniyorduk. Yanlış hatırlamıyorsam sunucu grupları da oluyordu. İçerisinde sunucuyla alakalı fikirlerinizi dile getirip sorunlarınızı paylaşa biliyordunuz.

Bir gruba katıldığınız zaman profilinizde bulunan mesajlar,etkinlik,hakkında kısmının olduğu yerde gruplar diye de bir bölüm vardı ve oraya tıklandığında mensup olduğunuz gruplar gözüküyordu. Her grubun kendine özgün sembolü vardı. Sembolden kastım fotoğraf,resim koyuluyordu. Favori grubunuzu seçtiğiniz zaman şu an avatarlarımızın altında bulunan madalyalar gibi ''Favori Grup'' diye O grubun süslü püslü renkli adıyla beraber O havalı resmide bulunuyordu.

Keşke geri dönse. Belki katılım artardı. Güzel günlerdi. Yani Gruplarda yukarıda bahsettiğim tarzı olaylar vardı :ci:

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence yetkililer buranın bir forumdan fazlası olması için ellerinden geleni yapmıyorlar.
Birsürü kayıtlı üye var fakat artık o sayınında pek bir değerinin kaldığını düşünmüyorum.
Aktiflik eskiye nazaran bayağı düşük bana kalırsa.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence yetkililer buranın bir forumdan fazlası olması için ellerinden geleni yapmıyorlar.
Birsürü kayıtlı üye var fakat artık o sayınında pek bir değerinin kaldığını düşünmüyorum.
Şu anda gruplara benzettiğim bir şey var. Forumlar kısmı. Eskiden MineCraft forumuydu burası. Şimdi ise oyuncu forumu oldu. Forumlar kısmında ise çeşitli oyunlara ve oyun gruplarına ait forumlar mevcut. O bölümleri kullanarak oyun hakkında sohbet edip oyun arkadaşı bulabiliyorsunuz. Bu bana biraz grupları andırıyor. Ama gruplar çok daha iyiydi :D

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gruplardaki havanın %1'ini bulamıyorum orada :/

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Aktiflik düştü. Çünkü, okullar açıldı yahut birçok kişi kişisel veya farklı bir nedenden dolayı forumu bıraktı. Kimilerine bilgisayar yasaklandı ki okula giden yarıdan fazla öğrencide bu durum mevcut. Yetkililer emin olun ki ellerinden geleni yapıyorlar. İçerik bulmak zor, vakit alan bir iş. Aslında "forum bitti, aktiflik düştü" tarzında konu açanlar, forum üyelerinin aklını karıştırıyor ve forumdan soğutuyor, foruma zarar veriyor. Bu forumun tekrar eski aktifliği kazanmasını, yeni içerikler bulması sadece yetkililerin görevi değil. Biz de içerikler bularak destek olabiliriz. İçerik bulmak için kafa yorun demiyorum. Aklınıza geldikçe yetkili ekibi ile konuşun, öneri sunun. Dinleyeceklerini düşünüyorum.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Aktiflik düştü. Çünkü, okullar açıldı yahut birçok kişi kişisel veya farklı bir nedenden dolayı forumu bıraktı. Kimilerine bilgisayar yasaklandı ki okula giden yarıdan fazla öğrencide bu durum mevcut. Yetkililer emin olun ki ellerinden geleni yapıyorlar. İçerik bulmak zor, vakit alan bir iş. Aslında "forum bitti, aktiflik düştü" tarzında konu açanlar, forum üyelerinin aklını karıştırıyor ve forumdan soğutuyor, foruma zarar veriyor. Bu forumun tekrar eski aktifliği kazanmasını, yeni içerikler bulması sadece yetkililerin görevi değil. Biz de içerikler bularak destek olabiliriz. İçerik bulmak için kafa yorun demiyorum. Aklınıza geldikçe yetkili ekibi ile konuşun, öneri sunun. Dinleyeceklerini düşünüyorum.
İçerik ekibinde iken, bulabildiğim kaliteli oyunların incelemesini yapıyordum. Şikayet edilirken ben, 3 oyunun incelemesini açmak için plan yapıyordum. Oyunlar kısmı aktif şekilde kullanılmıyor, oraya önem veren çok az kişi var.

Minecraft gibi, oyun kısımlarına da önem vermeliler idi. Hatırladığım kadarıyla, "Gamer" kısmındaki "Oyun İncelemeleri" kısmını sanırsam ben açtırmıştım.

• Beğen

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Daha önceki forum tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki; bir forumdaki eski sistemleri getirmek o forumu zevkli yapmaz. Önemli olan üyelerdir. Ama genede güzel olabilir.

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Grup sisteminin tadına baksaydın böyle demezdin :)

• Beğen