KetnissPvP.nitrado.net GEL SINIRSIZ PVP/REKLAMI İYİ OLANA REHBER

Volkaneker

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

1vs1/FFA sunucumuza geldiginizde çok zevk alacaksınız!
Tabii eksiklikler,hatalar olabilir.Sunucu yeni açılmıştır
!

Sunucumuzun Adı: KetnissPvP
Sunucumuzun Türü: FFA/1VS1
Sunucu Sitesi: Henüz yok
Sunucu Versionu: 1.7.X - 1.8.X
IP Adresi: KetnissPvP.nitrado.net
Ram: 2 GB
Slot: 30

Hostingimiz:
Nitrado.net

VolkanEkerYT: Kurucu
IANIX33: Kurucu
TheMertAliPvP: Admin
reymeysterio: Rehber
(Rehber reklamcı alımı vardır)

KetnissPvP.Nitrado.Net

Son düzenleme:

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucudaki antihack pek işe yarar gibi durmuyor. Sunucuda hasar verme az mı anlayamadım adama ne kadar vursam bile garip bir şekilde momentum tersine dönüyor. Harita inanılmaz küçük ve sanırsam sunucularda reklam yapılıyor. Bu sunucunun iyi yerlerde olması için önce yetkili takımını, antihilesini ve haritasını değiştirmeli.

https://resim.hosting/HRwzONl/image.png bu SS'da cabası.

emre183183183

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
CowboyBebop Ben reklam yapıyorum ancak neden kimse göremiyor benimde sunucum var

Volkaneker

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucudaki antihack pek işe yarar gibi durmuyor. Sunucuda hasar verme az mı anlayamadım adama ne kadar vursam bile garip bir şekilde momentum tersine dönüyor. Harita inanılmaz küçük ve sanırsam sunucularda reklam yapılıyor. Bu sunucunun iyi yerlerde olması için önce yetkili takımını, antihilesini ve haritasını değiştirmeli.

Eleştirin için teşekkür ederim. Sunucu yeni açıldı bir anda büyümeyi tahmin etmiyoruz...!

Eleştirin için teşekkür ederim. Sunucu yeni açıldı bir anda büyümeyi tahmin etmiyoruz...!

emre183183183

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Harita için zerre uğraşılmamış bide her yeri siyah yapıp tavanı da kapamıssınız iç karartıcı olmus ve sunucuda hileci adam var yani hile koruması yok oyum 3/10

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Ben SS attım onun cevabınıda verirseniz sevinirim. Büyümeyi düşünüyorsanız bunları yapın dedim zaten. Bu kadroyla büyüyeceğinize inanmak için hayalperest olmalısınız çünkü.

Mhalatci

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ciddimisiniz 4 Biyom Hala ? Az Geliştirseniz Artık Kendinizi ?

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam her şey güzel hoşta,konumdan bu kadar alıntı yapmayı gerektirecek ne vardı?

Atabeyi

¤ DP Grafik ¤
En iyi cevaplar
0
Keşke biraz emek verseydiniz -.- Başarılar

emre183183183

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben forumda reklam yapıyıyorum ancak 1 dk sonra baktımmı gidiyo neden söyler msiiniz

Volkaneker

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güncellendi Artık Daha iyi bir konu Map değişti Spawn Değişti Bekleriz