Keyubu dan server almadan önce dikkat edin

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Trajikomik :D

batuhanacar

欺騙
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kanka keyubuda barınıyorum bir sorun yaşamadım değişkenlik gösterebilir?

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kanka keyubuda barınıyorum bir sorun yaşamadım değişkenlik gösterebilir?
Ben ne olur ne olmaz diye bu konuyu açtım. 4000 mhz almayı planlayıp diğer firmaları es geçmeyi düşünenler bu konu sayesinde fikir edinir diye düşündüm.

Neels

En iyi cevaplar
21
Ruh hali
ya sen ötede oyna dolandırıcılığında barınamadın değil mi öbür forumlarda
Merhaba, foruma daha 1 saat 19 dakika önce kayıt olmuşsunuz ve bana dolandırıcı diyorsunuz. Lütfen tavır, hitamlarınıza özen gösterin, konuyu baltamalayın. Bunun yeri burası değil. Eğer bir sorunununuz var ise kanıtlarıyla beraber bana Discord ve/veya WhatsApp üzerinden ulaşabilirseniz beraber tartışıp sorun hakkında detayları birbirimizle paylaşalım. Hatta mümkünse sorunu çözelim. WhatsApp numaram için Özel Mesaj yoluyla bana yazabilirsiniz. Discord adresim: ByNeels#1212 Bana ulaşamazsanız: Şahingöz#0600 isimli dostuma ulaşın, size yardımcı olacaktır.

Sevgilerimle...

Neels

En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Ben ne olur ne olmaz diye bu konuyu açtım. 4000 mhz almayı planlayıp diğer firmaları es geçmeyi düşünenler bu konu sayesinde fikir edinir diye düşündüm.
Aslında düzenlemeyi unutmaları da muhtemel, Product (sipariş) ve ana görünüm kısmı farklı oluyor ve ayrı yerlerden düzenleniyor lakin yine de Keyubu'yu halen tavsiye etmiyorum.

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aslında düzenlemeyi unutmaları da muhtemel, Product (sipariş) ve ana görünüm kısmı farklı oluyor ve ayrı yerlerden düzenleniyor lakin yine de Keyubu'yu halen tavsiye etmiyorum.
bu yüzden discord üzerinden yazdım ve yukarıda verdikleri mesajı verdi bazıları dc üzerinden sormadan ve o küçük yazıları hızlıca atlamasınlar diye açtım konuyu.

batuhanacar

欺騙
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam, ByNeels adlı arkadaşımızla konuştuktan sonra dolandırıcı sorunu iyice çözüldü hakkında yapılan asılsız karalamalara kanmayınız.

Kendileri tasarımı değiştirmeyi unutmuşlar.
1622772441338.png

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Var lakin eskiye takılı kalıp eski konuları açmak istememekteyim.

Sevgilerimle...
O zaman lütfen üsteki yorumunuzu silin çünkü birnevi o firmanın kötü olduğunu gösteren bir yorum yapıyorsunuz ve asılsız olup olmadığını bilemiyorum bu yüzden başkaları içinde ya kanıtı yükleyin ya da yorumu silin
teşekkür ederim :D

Venosa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
değişlik gösteriyor ama keyubu iyi bir firma hiçbir sıkıntısını yaşamadım memnunum verdiği hizmet ve sunucuları gayet kaliteli ve sunduğu imkanlarda fazla son yıllarda adını çok öne çıkarmış bir sürü başarılı sunucuda payları var benimde tercih ettiğim bir firma

Neels

En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Açmak istememekteysen konu hakkında yorum da yapmamalısın.
Ne yapıp, ne yapmayacağımı size soracak değilim ki sormam da!
Forum kurallarına ve yaptığım göreve göre hareket ederim ki ediyorum da.
Benim yaptığım ve/veya yapacağım şeylere karışmayın, kendi işinize bakın lütfen.
Konunun açılma sebebi ve ana konusu farklı, sizin şu an bu yaptığınız da farklı.
Yanlış yaptığım bir şey varsa "Rapor Et" butonunu ve Forum Destek kısmını kullanabilirsiniz.

İyi forumlar...