Keyubu Güvenilirmi ?

CanBey661

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Öncelikle İlk Defa Konu Açıyorum O yüzden Yanlışlarım Olursa Uyarın Lütfen

Biz Fazla Bilgili Olmayan 2 Arkadaşız Minecraft Sunucu Açacağız .
Hosting Şirketi OLarak Keyubu.com Un 5 Gb Serverinden Açacağız
Sunucumuz Factions Olacak.

Sorularım Şunlardır ;

1.Keyubu Güvenilirmi Yani Sıkıntı Falan Çıkarmı Bir Konu Gördüm Dolandırıcı Diyor AMa Tanıdıklarım Var Onlar Rahatca Kullanıyorlar.

2.Minecraft Faction 1.8 Plugin Paketi Yaptıracağız Ama Ücretlerini Bilmiyoruz Ve Yİne Güvenlir Birini Bilmiyoruz

Bu Sorularımı Cevaplandırırsanız Çok Sevinirim Teşekkürler.

NOT:Konu Yazmakta Bir Hatam Olmuşsa Lütfen Yazın Teşekkürler İyi Günler

1DENİZ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
2
İyi bir ekibe sahip keyubu ilgileniyorlar baya, İşlemcileride sağlam görünüyor
Ancak discordta böyle bir kaç mesaj görmüştüm.
- Sizdede makineler kapandımı ?
- Windows lisans sorunu yok ama makine kapanıp açılıyor kendi kendiliğine yardım edin (iki sorunu yazanda farklı kişiler)

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Merhaba Öncelikle İlk Defa Konu Açıyorum O yüzden Yanlışlarım Olursa Uyarın Lütfen

Biz Fazla Bilgili Olmayan 2 Arkadaşız Minecraft Sunucu Açacağız .
Hosting Şirketi OLarak Keyubu.com Un 5 Gb Serverinden Açacağız
Sunucumuz Factions Olacak.

Sorularım Şunlardır ;

1.Keyubu Güvenilirmi Yani Sıkıntı Falan Çıkarmı Bir Konu Gördüm Dolandırıcı Diyor AMa Tanıdıklarım Var Onlar Rahatca Kullanıyorlar.

2.Minecraft Faction 1.8 Plugin Paketi Yaptıracağız Ama Ücretlerini Bilmiyoruz Ve Yİne Güvenlir Birini Bilmiyoruz

Bu Sorularımı Cevaplandırırsanız Çok Sevinirim Teşekkürler.

NOT:Konu Yazmakta Bir Hatam Olmuşsa Lütfen Yazın Teşekkürler İyi Günler
Keyubu kullanıcısıyım ve çok iyi bir hosting olduğunu söylemem gerekir zaten kalitesini yıllardır var olan hostinglerin aynı makineleri kullanmalarına rağmen daha kurulalı 1 yıl bile olamamış bir hostingin dünyanın en iyi işlemcilerinden birine geçmesinde gösteriyor bu cümleme bazı hostingler hemen atlayacaktır :D bu hostinglerede şu mesajı vereyim yıllardır var olmanıza rağmen 1 yıllık bir hosting olan keyubu sizden daha atik ve hızlı şekilde kendini geliştirdi bence bunun üzerine sizde biraz gaza basın :) .

Paket konusuna gelirsek keyubunun paketleri gayet iyi bence yinede sen bilirsin.

Sorun çıkmaz tabi kurallara uyduğun sürece eğerki çıktı diyelim yetkililer bu konuda daha doğrusu bu sorun konusunda sana ellerinden geldiği kadar yardım edecektir birçok kullanıcının tps sorununu çözemedikleri için ücretsiz DE (almanya) lokasyona ücretsiz taşıdıklarına bizzat şahit oldum ve emin ol bi çok hosting makine süren yarıdayken böyle bir hizmet yapmaz hatta sipariş eline ulaştıysa bile yapmaz :D ayrıca keyubu yetkilileri kullanıcıları bir müşteri değil bir arkadaş gibi görüp ilgileniyor kısaca keyubuyu kullanmanı öneririm yinede karar senin.

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
deploys.io kullan türk hostingler çöp

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
deploys.io kullan türk hostingler çöp
sizin bu dediğiniz için ingilizce bilmek gerekir heee google çeviri vb diyeceksin google çeviri vb herzaman doğru olmayabiliyor A dilinden B dilne çevirdiğini B dilinden tekrar A diline çevirirken başka şeyler orataya çıkabiliyor ayrıca arkadaş yazmış acemiyiz diye onların her konuda yardım edeceğinden de şüpeliyim ve belki evet özellikle keyubu hariç birde batihost hariç dedikleriniz doğru olabilir ayrıca yabancı hosting kullanırken (TR dede dolar bazından hareket ediyorsun fakat yanabcı hostingdeki kadar değil) sürekli dolar bazından işlem yapacaksın buda örnek veriyorum dolara göre 20tl ye aldığın birşeyi diyer ay 25tl vermene hatta daha yüksek fiyat bile vermene yol açabilir onun yerine heray aynı miktarda ücret ödemek daha mantıklı ve önerdiğin yer doları bırak euro bazında :D ayrıca paranın kendi ülkende kalması daha iyi değilmi kabul o para gene yurt dışına gidecek fakat en azından kendi ülken için harcanmış olacak ve yabancı bir hosting kullanacaksan ödeme yönteminide ona göre ayarlamalısın büyük ihtimalde kendi ödeme yöntemlerini bizim Türk hostingler gibi sunmayacaklar bundan dolayı paywant gibi ödeme yerlerini kullanmak zorundansın ki bunlarda ya belli şartları var yada vergi no istiyorlar genellikle vergi no istiyorlar tabi belki bu önerini usta birine yapsan iyi olurdu fakat acemi birine yapman hiç hoş bir şey değil adama işleri kolaylaştırmak yerine işleri dahada zorlaştırıyorsun.

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
sizin bu dediğiniz için ingilizce bilmek gerekir heee google çeviri vb diyeceksin google çeviri vb herzaman doğru olmayabiliyor A dilinden B dilne çevirdiğini B dilinden tekrar A diline çevirirken başka şeyler orataya çıkabiliyor ayrıca arkadaş yazmış acemiyiz diye onların her konuda yardım edeceğinden de şüpeliyim ve belki evet özellikle keyubu hariç birde batihost hariç dedikleriniz doğru olabilir ayrıca yabancı hosting kullanırken (TR dede dolar bazından hareket ediyorsun fakat yanabcı hostingdeki kadar değil) sürekli dolar bazından işlem yapacaksın buda örnek veriyorum dolara göre 20tl ye aldığın birşeyi diyer ay 25tl vermene hatta daha yüksek fiyat bile vermene yol açabilir onun yerine heray aynı miktarda ücret ödemek daha mantıklı ve önerdiğin yer doları bırak euro bazında :D ayrıca paranın kendi ülkende kalması daha iyi değilmi kabul o para gene yurt dışına gidecek fakat en azından kendi ülken için harcanmış olacak ve yabancı bir hosting kullanacaksan ödeme yönteminide ona göre ayarlamalısın büyük ihtimalde kendi ödeme yöntemlerini bizim Türk hostingler gibi sunmayacaklar bundan dolayı paywant gibi ödeme yerlerini kullanmak zorundansın ki bunlarda ya belli şartları var yada vergi no istiyorlar genellikle vergi no istiyorlar tabi belki bu önerini usta birine yapsan iyi olurdu fakat acemi birine yapman hiç hoş bir şey değil adama işleri kolaylaştırmak yerine işleri dahada zorlaştırıyorsun.
başını okudum gerisini okumadım boş olduğunu düşündüğümden ona da cevap vereyim bari, 3. sınıf ingilizcesi ile bile sunucu açabilirsin. daha yorum atma bana tşk

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
başını okudum gerisini okumadım boş olduğunu düşündüğümden ona da cevap vereyim bari, 3. sınıf ingilizcesi ile bile sunucu açabilirsin. daha yorum atma bana tşk
doğru siz herşeyi bilenler acemileri düşünmezsiniz senin yorumunu tartışmam benim hatam düşünmezsinizki zaten acemileri ...
AYRICA okusaydın anlardın orda ingilizce bilme gereksinimini sunucu açma yönünden değil hostingin ile iletişim yönünden bahsettim.
Yazık senin gibi herşeyi bilen yada bildiğini sananlar hep herkezi kendi seviyesinde sanıyor . . . dicek bir şey bulamıyorum...

FurkanRubySkyMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
8 Aydır keyubuda serverimi barındırmaktayım. Hem fiyatları hem verdikleri hizmet çok iyi. İ9 stokları geldi bomba işlemci. Amd işlemcileri var yine güzel. Tavsiye ederim. uWeb adında bir web script de çıkarıyorlar bizlere gösterdikleri resimlerden ne kadar kaliteli olduğu da ortada.

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Baya ucuzmus guvenılırmı
1 yılı aşkın bir süredir kullanıyorum, hiçbir konuda sıkıntı yaşamadım. En ufak şeyine bile yardımcı oluyorlar, discord üzerinden neredeyse 7/24 destekleri var. Fiyatları eskiden çok daha ucuzdu, ama şu anki fiyatları bile verdikleri hizmet ve kaliteye göre hiçbir şey. Bizim çöp hostingler de bunlardan örnek alsa keşke.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
1 yılı aşkın bir süredir kullanıyorum, hiçbir konuda sıkıntı yaşamadım. En ufak şeyine bile yardımcı oluyorlar, discord üzerinden neredeyse 7/24 destekleri var. Fiyatları eskiden çok daha ucuzdu, ama şu anki fiyatları bile verdikleri hizmet ve kaliteye göre hiçbir şey. Bizim çöp hostingler de bunlardan örnek alsa keşke.
Bence keyubu örnek alıyor :) fakat diyerleri konusunda haklısınız...

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ping sorunu oluyomu