Keyubu Ödeme API'si (YARDIM)

Burakzzers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
KEYUBUNUN KENDİSİ BU KONU HAKKINDA YARDIM ETMİYOR O YÜZDEN BOŞUNA KEYUBUYA YAZIN DEMEYİN.

Geliştirmekte olduğum Minecraft web scriptime keyubu ödeme yöntemi ekliyorum ancak localhost sitemden test amaçlı 1 TL yükleme yaptığım zaman ve ödeme başarılı olduğunda ayarladığım callback url'sine değil, keyubunun kendi ödeme başarılı sayfasına yönlendiriyor.
İlgili kodlar:​
PHP:
$post_vals = array(
        'odemeID'   => "ÖDEME ID'M",            // Keyubu üzerindeki ödeme ID'niz https://keyubu.com/index.php?m=satis_ortakligi
        'user_ip'   => getIP(),                 // Kullanıcı IP adresi (Doğrulama amaçlı)
        'amount'    => $_POST['miktar'],        // Fiyat örn. '3'
        'return_id' => 200,                     // Size geri dönecek olan parametre.
        'method'    => $_POST['odemeyontemi'],  // Ödeme Yöntemi | 1 = Kredi Kartı | 2 = Mobil Ödeme
        'callback'  => './odeme/sonuc', // Notify sayfası
        'test_mode' => 1,                       // Callback sisteminizi test etmek için kullanabilirsiniz.
    );
Normalde localhost/odeme/sonuc sayfasına atması gerekirken musteri.keyubu.com/gateway/estbasarili.php sayfasına atıyor.

Bunlar da curl kodları:​
PHP:
$ch = curl_init();
    curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, 'https://musteri.keyubu.com/gateway/odeme.php');
    curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);
    curl_setopt($ch, CURLOPT_POST, 1);
    curl_setopt($ch, CURLOPT_POSTFIELDS, $post_vals);
    curl_setopt($ch, CURLOPT_REFERER, (isset($_SERVER["HTTPS"]) && $_SERVER["HTTPS"] === 'on' ? "https" : "http")."://".$_SERVER["HTTP_HOST"].$_SERVER["REQUEST_URI"]);
    curl_setopt($ch, CURLOPT_SSL_VERIFYPEER, 0);
    curl_setopt($ch, CURLOPT_SSL_VERIFYHOST, 0);
    curl_setopt($ch, CURLOPT_CONNECTTIMEOUT, 10);
    curl_setopt($ch, CURLOPT_TIMEOUT, 10);
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Callback url çağıracak olan sistem keyubu'da. Yetersiz api demekten başka bir seçenek yok.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Basit bir kullanıcı olarak apide açık keşfettim. Sende olmadığını gözüm kapalı söyleyebilirim :D

Burakzzers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Basit bir kullanıcı olarak apide açıklar keşfettim. Sende olmadığını gözüm kapalı söyleyebilirim :D
Kendilerine Discord'dan talep açtığım zaman Ücretli kodlattık yardımcı olamayız mesajını verdiler :D Yani bir şeyi yapıyorlarsa/yaptırıyorlarsa yardımcı olmak zorundalar

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Daha temiz bir ödeme api bulmanı tavsiye ederim :1:

LevdudeBT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
8
Ruh hali
Kendilerine Discord'dan talep açtığım zaman Ücretli kodlattık yardımcı olamayız mesajını verdiler :D Yani bir şeyi yapıyorlarsa/yaptırıyorlarsa yardımcı olmak zorundalar
Yusuf Bey yardımcı olur isterseniz onunla iletişime geçin.

ScRauben

Play.Minecedia.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yusuf Bey yardımcı olur isterseniz onunla iletişime geçin.
Yusuf bey yardımcı olmuyor kendilerine daha önce geliştirmekte olduğumuz web site scriptimiz de kulanmak üzere keyubu apisini istedik ve keyubu yöneticisi olarak api bende bulunmuyor dedi daha apiye sahip çıkmıyorlar bence bu konuda hiç destek vermezler

Burakzzers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yusuf bey yardımcı olmuyor kendilerine daha önce geliştirmekte olduğumuz web site scriptimiz de kulanmak üzere keyubu apisini istedik ve keyubu yöneticisi olarak api bende bulunmuyor dedi daha apiye sahip çıkmıyorlar bence bu konuda hiç destek vermezler
Yardımcı da olmadılar zaten :p

Penguenn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
eğer sorun sadece en sonda oraya atması ise php'de getfilecontent diye bir komut var bununla istediğin bir urlnin cssleriyle beraber çekebiliyorsun bunu istediğin bir dive yerleştirirsen kolay şekilde halledebileceğini umuyorum