İstek Kilitli Warp ve Kit Para Karşılığı Açma Plugin İstek

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Oyun Sürümü
1.16.1
Merhaba arkadaşlar. Deluxemenus plugininde kit ve warp yeri yapıyorum fakat bunları ücrete tabi tutacağım. Menü yerinde [priority] ekliyorum warp yerinden veya kit yerinden 2 tane açıp bir tanesine requirement ekliyorum aslında bunu fiyat olarak yapmak istiyorum fakat hiçbir şekilde olmuyor. Anlayan birisi yardımcı olabilir mi acaba. İsteğim İlk başta kit kilitli olacak cost: <number> belirli bir fiyat isteyecek ve bunu verince kit ulaşılabilir olacak.

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Bu olayı ben shopgui plugininin giriş komutunu vs. değiştirerek iconlarını felan ayarlıyordum.

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Bu olayı ben shopgui plugininin giriş komutunu vs. değiştirerek iconlarını felan ayarlıyordum.
Ya benim aradığım oyuna yeni başlayan bir insanda bazı yerlerin kilitli olmasını istiyorum. Belirli bir miktar parası olduktan sonra onlara tıklayıp para karşılığı açsın. Bunu nasıl yapabilirim kit ve warp komutlarında. Essential cost'u yapıyorum fakat o sürekli ışınlanırken para kesiyor.