King.Batihost.Net | OPSkyblock ve Emek Skyblock Sunucusu +30 Aktif Oyuncu 20 GB RAM | 3 Aydır Açık | ( Edit, GünlükÖdül, EditMarket, Coin, Adafly )

Sunucuyu beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .

ExXeTV

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
serverinizde koruma yok sunucu çöküyor yardımcı ola bilirim sizlere discord : ExXeTV#4645

Zeydeeer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
"Böyle sunucu görülmedi" Evet gördüm, hatta daha iyisini bile oynamaktayım. Kat kat bu sunucudan iyi ve kendine has konsepti ve sistemleri var, herkes tarafından bilinen ekibi var, kendileri sistemleri kodlayıp özel eşyalar, sistemler ve daha çok şey yapıyorlar. Sunucuyu beğenmedim, konsepti ve tanıtımı hoş değil, klasik bir skyblock sunucusu 2/10 (2 puanı da skyblock olması)

JockMonB1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
"Böyle sunucu görülmedi" Evet gördüm, hatta daha iyisini bile oynamaktayım. Kat kat bu sunucudan iyi ve kendine has konsepti ve sistemleri var, herkes tarafından bilinen ekibi var, kendileri sistemleri kodlayıp özel eşyalar, sistemler ve daha çok şey yapıyorlar. Sunucuyu beğenmedim, konsepti ve tanıtımı hoş değil, klasik bir skyblock sunucusu 2/10 (2 puanı da skyblock olması)
Sonuna Kadar Katılıyorum Dostum

Kematian

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
güzele benziyor şu an birde girip kendim bakacağım :)

DoctorCaptainR

cananyoneteachmeJavaplease
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eleştirel yorum yapan tüm arkadaşlara katılıyorum diğer skyblock sunucularından tek farkınız isminiz, sistemlerin tamamı daha önce bolca görülmüş ve artık zevk vermeyen sistemler. Çok fazla ömrünüz olacağını sanmıyorum ama kolay gelsin.

MertJP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
illa ss mi atıyım dostum reklam dair