KingCraftTR | Emek SkyBlock | 1.8.x-1.14.x | Play.KcTr.Online

Fun4IK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
Play.KcTr.Online
Oyun Sürümü
1.8.x-1.14.x
Sunucu Slotu
200
Sunucu Türü
Emek SkyBlock

Merhaba Değerli Forum Üyeleri Ve Forum Ziyaretçileri.Minecraft Oynayan Kitlenin Azaldığının Herkes Farkında
Bu Azalmanın Sebebini Çok Fazla Kalitesiz Sunucunun Açılmasında Görmekteyiz.Bu Yüzden Siz Değerli Oyun Severler İçin Güzel Bir Projemiz Var...
Sizi Bilmem Ama Ben O Eksi SkyBlock Hazzını şu an Hiçbir Sunucudan Alamıyorum.Nerde O Eksi Sunucular Diyecek Hale Geldim Resmen
Benim Gibi Düşünen Oyuncular İçin Çok Güzel Bir SkyBlock Sunucusu Açtık.Kaliteli Olabilmesi İçin Elimizden Gelen Herşeyi Yaptık Ve Yapmaya Da Devam Ediyoruz

Sunucu Oyuncusu İçin En Önemli İki Şey Nedir? tabii ki De İlgili Yetkili Kadrosu Ve Lag'sız Sunucu.İşte Biz Size Bu İkisini De Sunuyoruz

Hedefimiz Oyun Sunucusu Açılabilicek Tüm Oyunların Sunucusunu Açıp Türk Oyuncu Toplumuna Kaliteli Eğlence Sunmakdır
Sunucuyla İlgili Herhangi Bir Sorunuz, Sorununuz Veya Görüşünüz Var İse Yönetim Ekibine Bildirmeniz Halinde Görüşünüz Hakkında Tedbir Görülür
Bence Gelişmek İçin Eleştiri Şart.Konu Yorumları Kısmına Düşüncelerinizi Yazabilirsiniz.Eleştirilere Her Daim Açığız.Çok Fazla Detaya Girmeden Hemen Sunucunun Tanıtımına Geçmek İstiyorum

_______________________________________[+]_______________________________________

Sunucu IP: Play.KcTr.Online

Sunucu Site: KcTr.Online
Sürüm: 1.8-1.14
Makine Lokasyon: Türkiye

Hosting: BatıHost

_______________________________________[+]_______________________________________

Soru: Siteden Mi Kayıt Olmamız Lazım?
Cevap: Hayır.Sunucu İçinden De Kayıt Olabilirsiniz.

Soru: Sunucunun Kapanma Riski Var Mı?
Cevep: Hayır, Öyle Bir Risk Söz Konusu Değildir.Konuda Da Bahsetdiğim Üzere Bu İşi Büyütmeyi Planlıyoruz.

Soru: İlerde Sunucuya Faction, Skywars, KitPvP, Survival Ve s. Gibi Oyun Çeşitleri Eklenecek Mi?
Cevep: Evet, Yakında Hub Sunucuya Dönüşmeyi Planlıyoruz.

Soru: Spawnerler Oyun İçi Parayla Satın Alınabiliniyor Mu?
Cevep: Elbette.Golem Spawneri De Dahil Olmak Üzere Neredeyse Tüm Spawner Çeşitleri Oyun Parası İle Alınabiliyor.

Soru: Alım Var Mı?
Cevep: Evet, Var Ama Sunucuya Gelir Gelmez Rehber Olabilir Miyim, Rehber Alımı Var Mı, Beni Rehber Yapar Mısın Ve S. Gibi Cümleler Kullanmayın.Kimse Sunucuya Gelir Gelmez Birden Bire Rehber Veya Başka Bir Yetki Alacağını Düşünmesin.İlk Önce Sunucuda Zaman Geçirip En Esası Da O Yetkiyi Haketmeniz Lazım.Eğer O Yetkiyi Hakederseniz Zaten O Yetkiye Sahip Olursunuz.

powermax

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
4 biom olan warp geliştirilmeli. sunucu güzel gözüküyor ama konu tasarımı geliştirilebilir.

knife67

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
spawner alan birinin 1 oyun gününde kazandığı parayı emek adı altında oyuncular 10 oyun günüde çıkaramıyor, bu mu emek

Fun4IK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
4 biom olan warp derken sanırım arenadan bahsediyorsunuz.Ben şahsen beğeniyorum ama değiştirilmesi konusunda yoğun istek gelirse tabii değiştiririz.
Konu tasarımı konusunda size katılıyorum.Evet, daha güzel konu tasarımı yapabilirdim.Aslında biraz aceleye geldi diyebiliriz.Yakında konu tasarımını güncellemeyi düşünüyorum.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

Fun4IK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
spawner alan birinin 1 oyun gününde kazandığı parayı emek adı altında oyuncular 10 oyun günüde çıkaramıyor, bu mu emek
Sunucuda genellikle para kasabileceğiniz şeyler farmlardır.Farm derken sadece golem, blaze gibi farmlardan bahsetmiyorum.Tarım Farmları da hemen hemen demir farmıyla aynı parayı veriyor.Aralarında abartılacak kadar farklar yok.Örneğin:
1 steack demir 384 tl
1 steack kakao 275 tl
Emek SkyBlock tecrübesi olanlar çok rahatlıkla para kasabilirler.Tecrübesi olmayanlar da markete bakarak durumu farkedebilirler

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Sunucuda genellikle para kasabileceğiniz şeyler farmlardır.Farm derken sadece golem, blaze gibi farmlardan bahsetmiyorum.Tarım Farmları da hemen hemen demir farmıyla aynı parayı veriyor.Aralarında abartılacak kadar farklar yok.Örneğin:
1 steack demir 384 tl
1 steack kakao 275 tl
Emek SkyBlock tecrübesi olanlar çok rahatlıkla para kasabilirler.Tecrübesi olmayanlar da markete bakarak durumu farkedebilirler
STEACK
Çok güldürdü ya

Phantas0

https://phantas0ts.wixsite.com/sitem-1
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
her şey çok güzel inşallah daha iyi yerlere gelirsiniz
NOT: sky adası sıtandart onu farklılaştırırsanız sizin için daha iyi olabilir ?

Fun4IK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
STEACK
Çok güldürdü ya
yazılışı aklımda steack diye yer edinmiş.yazım hatası yapmak gayet doğal bir şey.hayatında hiç yazım hatası yapmamış birisi gibi yorum yapmayın.önemli olan karşı tarafın beni anlayabilmesi.yazım hatalarına bu kadar çok gülüyorsan senle daha çok işimiz var

Fun4IK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
her şey çok güzel inşallah daha iyi yerlere gelirsiniz
NOT: sky adası sıtandart onu farklılaştırırsanız sizin için daha iyi olabilir ?
Değerli yorumun için çok teşekkür ederim.İlk başlarda ada tipi daha farklıydı.Daha sonra standart olmasının daha mantıklı olacağını düşündük

FocusNetwork

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılarınızın devamını dilerim.birçok oyuncunun aradığı sunucu fakat dikkat edin boş insanlar çok fazla sunucunuzda her hangi bir açık olursa bittiniz demektir.

Fun4IK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu günceldir.İsteyen arkadaşlar sunucumuza buyurabilirler.

Fun4IK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
güncelleme: sunucudaki ekonomi düzeltirdi ve küçük buglar kaldırıldı.

Fun4IK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güncelleme:
1) Sunucunun zorluk seviyesi oyunculara çok zor geldiği için biraz daha kolaylaştırılıp zorluk seviyesi medium'a alınmıştır.
2) Farmların (kaktüs, kakao ve s.) satış fiyatı yükseltilmiştir.