KingFaction geçmişine minik lekedir www.beyazdc.com

YusufCoskunsuK

KingFaction
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Hazırladığım bu konum adıma yalan konuşularak haberim olmadan daha önce düzenlenmiş ve arşive alındırılmıştır. Yönetimin ilgisine ve desteğine çok teşekkür ederim tekrar konumu düzenleyebildim.

BeyazDC sahtekarlık ile kurulmuş dolandırıcı bir hostingdir!

BeyazDC sahibi SedatToruk sunucumda sponsordan daha üstündü. Bu hosting için eklenti paketi, reklam, müşteri temsilciliği yaptım. Kendisi ben sıkıştığımda destek olmak yerine her zaman yol verdi almadım. Son yaptığı makine üzerinde sanallaştırmadan ve aldığı tavırlardan dolayı oyuncularım sunucuda oynayamaz hale geldiğinde kendisine tekrar belirttim tekrar yol verdi ama bu sefer yolu aldım. Yol istediğimde paramı ve sunucumu iade etmedi üzerine beni tehtid etti. Ben bu hostingde ücretsiz barındım barınmadım demiyorum fakat ilk aydan sonra 10tl bile ödemeyeceğiniz bir makinenin performansını veriyor. Kendisi sunucumda benden habersiz yaptığı satışlarla ve benim paramı iade etmiyerek fazlasıyla aldı. Ben kendisine asla saygımı bozmadım yaptıklarımı söyledim yalanlamadı fakat yalanlıyor, konumu her hangi bir açıktan faydalanarak veya onun hostinginde barınırken kullandığım bir kaç basit şifre yüzünden izinsiz giriş yaparak adıma düzenlemeler yaptığını biliyorum. Sahtekar olmak özünde bunu gerektirir.

BeyazDC sahtelikler içerisinde oluşmuş büyük bir dolandırıcıdır!

Şimdi kalmış Whatsapp kayıtlarında söylediklerini uygulamaya çalışıyor!

''1.000TL verir seninle top gibi oynarım''
''Kendi sunucuna oyuncu olarak girersin'

Türkiye'de faction oyuncularının %80'ı KingFaction'ı bilir. Ben bu hostingde güvenerek barındım benim dosyalarımı, benim üyelik satışlarımı benim 4 yıllık emeğimi benden alıkoyması için değil. Bu zorluğa 150tl dediği ücretsiz makineyi bana sunduğu için katlanmaya çalıştım ilk aydan sonra değeri 10tl olmayacak bir hizmet sunan bu hosting şimdi kalkmış ben bu konuyu hazırladığım için tehtidlerini uygulamaya çalışıyor.
Artık daha iyi bir hostinge sahibim yabancı bir hostingde barınıyorum aylık masrafım €4,22 sunucumda 3GB +60 oyuncuyu aynı anda takılma yaşamadan oynatıyorum. 24 saatlik TPS değeri 19.60​

Benim onun hostinginde barınırken geliştirdiğim sunucuyu ve websitesini şimdi kendisi sahipleniyor.
Kullandığım domainlere özeniyor benden çaldığı sunucuyu adımıda çalarak kurmaya çalışıyor.​

Ben aştım bunları 24 yaşına basmış birisi halen kişilik sahibi olamamış asla bu yol ile istediği yerlere gelemeyecek bizzat yaptığı tüm bu sahtekarlıklar yüzünden kendim getirmeyeceğim! Tüm oyun sunucusu alacak kişilerin bilgisine..​

2 yıldır kullandığım domainim:
Orjinal Web sitem: www.kingfaction.com
Sunucu adresim: play.kingfaction.com

BeyazDC dolandırıcı hosting sahibi (SedatToruk) taklidi:
Çakma web sitesi: www.kingfaction.net
Çakma Sunucu adresi: play.kingfaction.net​

Son düzenleme:

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Evet. Buna benzer bir olayı bende yaşadım aslında. Hatırlarsanız bir ara sponsor arıyordum. O zamanlarda da hesabımı kaybetmiştim. Sonra geri almıştım. BeyazDC ile skypeden sürekli görüşüyorduk. Aynı şey işte makine verdiler banada. Ekip vs işlerini halledemediğim için 1 2 ay sonra mesaj atıp sponsorluk bitmiştir dedi. Daha sonra dedim kendisine "Rabisu ile anlaşma yaptık kendileri bana windows makine sağlayacaklar." (Bu arada rabisu olayı biraz karışık anlatmaya gerek yok) attığım gibi "sunucunu tamamla sonra bana mesaj at" anlamayan arkadaşlar için sunucumu tamamlayıp kendisine mesaj atmamı istedi böylece tekrardan makine vermesi için ikinci bir şansım olacaktı. Daha sonra mesaj atmadım. Minecraft'ı da bıraktım ve War Thunder'a ağırlık verdim. şu an çok nadiren avatar sunuculara (yani farklı sunucular) giriş yapıyorum ve destekliyorum.
İyimser mi yaklaşıyormuş, keklemeye mi çalışıyormuş pek anlamadım. Yine de buraya yorum atmak istedim.

YusufCoskunsuK

KingFaction
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haberim olmadan hesabımda hazırladığım konuma ve yorumlarıma adıma yalan konuşularak düzenlemeler yapıldığı için bu yorumu kaldırdım.

Son düzenleme:

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Sana bir tavsiye, mahkemeye dava açacaksan kanıt olarak ses kaydı vs. atmayı deneme, direk geçersiz kanıt olarak geçer. Fakat BTK'da verileri silme, kopyalama, dolandırma da bir suç, o yüzden fotoğraflı kanıt sunman en iyisi olacaktır. Şimdiden geçmiş olsun.

Reyd

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
"HaKim BeY mAyIngIrAFT DozyAlarım ÇAlınDı YaW". Boş bir muhabbet.

BeyazDC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herkese Merhaba,

Konuya 1 kez ve son kez yazacağım sonrasında konuyla ilgilenmeyeceğim isteyen istediği gibi düşünmekte serbesttir.

Bu arkadaşa oyununu büyütmesi için bir fırsat verdim ve kendisine ilk makina olarak

Xenon x5570 makina verdim ayrıca centos kurulumunu bizzat kendim yaptım ve teslim ettim. Oyunundaki tps düşüklüğünden şikayet ediyordu ve 30 35 kişiyle oyun oynatmaya çalışıyordu önceleri. Makinanın performansını vdslerle kıyaslamaya başladı , cpu izleme ve incelemelerimde cpu ile ilgili problem görmüyordum kendisine de söyledim ( bu ilk tanıştığımız aylarda)

Sonrasında makinayı değiştirdik çift işlemcili bir makinaya geçtik ve aynı sorunu tekrar yaşadı bende sorunun cpu kaynaklı olmadığını defalarca ilettim ve sonra pluginlerini incelemeye karar verdi ve sorunu çözdük ( 2. Aylarda )

Bu arada herhangi bir ticari bağlantı sağlamadım tamamen teşvik ve destek olmak adına gençler ya sonuçta.

Atomy arkadaş da tanır beni ona da böyle bir imkan sundum hatta gizlioyuncu.com u 2 ay ücretsiz barındırdım..

Arif bir müddet yani 6 ay kadar şikayet etmeden barındı fakat her kelimesinde tps vb şeyler geçiyor hem ücretsiz makina sağlıyoruz hem sorun olmadığı halde şikayet alıyoruz önemli bir konu.

Bana hiçbir türlü desteği olmadı reklam yaptım diyorsun yalan. Plugin yaptım diyosun oda koca bi yalan sen ne istediğini bilmiyorsun.

3pay ile mobil ödeme konusunda anlaşma imzaladık arifin isteğiyle , ödemeleri aylık diye biliyorduk ödemeler gelmeyince kinalı kinalı laf sokmaya devam etti. Mobil ödeme komisyonu % 15 ben bunun dışında bir şey talep etmedim tamamen iyiliği içindi.

Ayrıca hala gelmeyen o ödemelerin için Arife ödeme yaptık Telekom faturasını ödedik , tost makinası aldık :) mause vb gibi şeyler istedin kırmadık hala 4 ay önce verdiğimiz parayı tahsil edemedik bu da cabası.

Ben artık seninle uğraşamıyorum laf sokmalarınla uğraşamıyorum iyilik yaptık ya kötülükle mi karşılık vereceksin bana?

Karakterini konu açmakla belli ettin zaten , minecraft sunucusu satmıyorum senin yüzünden satmamaya karar verdim.

3pay dan ödemelerin geldiğinde sana bildirimde bulunup ödemelerini yapıcam sonuçta 3pay konusunda beni zorlayanda sendin.

Yedeklerini konuda paylaşıcam herkes faydalansın herkese iyi forumlar.

Reyd

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tamam ver tw, gireyim bilgisayarına her şeyini kendime alıp kopyalıyayım ve paylaşayım her yerde, özel fotoğrafların vs. ne de olsa bir cezası yok boş muhabbet ya :)
"HaKim BeY FoToLaRImI ÇAldıı" boş bir muhabbet dimi xd
Karşılaştırdığın şeyler yanlış. Çarpıtma yapma. Sunulan bir argümanı farklı bir argümanla cevaplamak mantıklı değil.

YusufCoskunsuK

KingFaction
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkese Merhaba,

Konuya 1 kez ve son kez yazacağım sonrasında konuyla ilgilenmeyeceğim isteyen istediği gibi düşünmekte serbesttir.

Bu arkadaşa oyununu büyütmesi için bir fırsat verdim ve kendisine ilk makina olarak

Xenon x5570 makina verdim ayrıca centos kurulumunu bizzat kendim yaptım ve teslim ettim. Oyunundaki tps düşüklüğünden şikayet ediyordu ve 30 35 kişiyle oyun oynatmaya çalışıyordu önceleri. Makinanın performansını vdslerle kıyaslamaya başladı , cpu izleme ve incelemelerimde cpu ile ilgili problem görmüyordum kendisine de söyledim ( bu ilk tanıştığımız aylarda)

Sonrasında makinayı değiştirdik çift işlemcili bir makinaya geçtik ve aynı sorunu tekrar yaşadı bende sorunun cpu kaynaklı olmadığını defalarca ilettim ve sonra pluginlerini incelemeye karar verdi ve sorunu çözdük ( 2. Aylarda )

Bu arada herhangi bir ticari bağlantı sağlamadım tamamen teşvik ve destek olmak adına gençler ya sonuçta.

Atomy arkadaş da tanır beni ona da böyle bir imkan sundum hatta gizlioyuncu.com u 2 ay ücretsiz barındırdım..

Arif bir müddet yani 6 ay kadar şikayet etmeden barındı fakat her kelimesinde tps vb şeyler geçiyor hem ücretsiz makina sağlıyoruz hem sorun olmadığı halde şikayet alıyoruz önemli bir konu.

Bana hiçbir türlü desteği olmadı reklam yaptım diyorsun yalan. Plugin yaptım diyosun oda koca bi yalan sen ne istediğini bilmiyorsun.

3pay ile mobil ödeme konusunda anlaşma imzaladık arifin isteğiyle , ödemeleri aylık diye biliyorduk ödemeler gelmeyince kinalı kinalı laf sokmaya devam etti. Mobil ödeme komisyonu % 15 ben bunun dışında bir şey talep etmedim tamamen iyiliği içindi.

Ayrıca hala gelmeyen o ödemelerin için Arife ödeme yaptık Telekom faturasını ödedik , tost makinası aldık :) mause vb gibi şeyler istedin kırmadık hala 4 ay önce verdiğimiz parayı tahsil edemedik bu da cabası.

Ben artık seninle uğraşamıyorum laf sokmalarınla uğraşamıyorum iyilik yaptık ya kötülükle mi karşılık vereceksin bana?

Karakterini konu açmakla belli ettin zaten , minecraft sunucusu satmıyorum senin yüzünden satmamaya karar verdim.

3pay dan ödemelerin geldiğinde sana bildirimde bulunup ödemelerini yapıcam sonuçta 3pay konusunda beni zorlayanda sendin.

Sahtekarlık içine işlemiş. Bana sağladığın makinenin performansı ilk aydan sonra 10tl bile ödemeyeceğin bir makine performansını veriyordu bunu iyi biliyordun. Ben ne zaman bunları bildirsem az biraz sanallaştırmayı azaltıp düzeltiyor daha sonralarında iyice sanallaştırma yapıp beni koparmaya çalışıyorsun zaten kopardın.? Yaptığın haberim olmadan sunucumda satışlarla benden daha fazlasını aldın üstünü iade etmiyorsun. İade istemiyorum. Sadece beni benim 4 yıllık emeğim olanlardan haritamdan, eklentilerimden alıkoyduğunun ve beni tehtid ettiğini bu firmadan sunucu alacak kişilerin bilmesini istiyorum. Birde kalmış haritamın Harun tarafından yapıldığını idda ediyor. Çağırsın kardeşini buğra yı harita kim tarafından yapıldı? Haritada VIP, Rütbe hammaddelerinde ve parkur yarışında Buğra, Yusuf ve Harun tarafından yardım edildi. Yardım etmesi 4 yıllık emeğim ve tecrübem ile inşa edilmiş haritamın onların olduğu anlamına gelmez. Harun da senin gibi iyilik yaptığım değer verdiğim sonucunda kötülük bulduğum bir şahıstı. Kardeşi bunları biliyor o çocuk senin gibi bir sahtekar değildir.

Konumu benim adıma yalan konuşularak yalan ifadelerde bulunarak değiştirdiğini biliyorum. Benim 4 yıllık sunucum olan 2 yıldır domaini bende olan KingFaction.com'a KingFaction.net, play.KingFaction.net açarak ve websitende bomba gibi geliyoruz yazarak benden alıkoyduğun 2-3 ay önceki sunucumu şimdi kazanç için kullanacağını whatsapp kayıtlarında söylediklerini yapmaya çalıştığını biliyorum. Türkiye'de faction sunucularında oynayanların %80'ı KingFaction'ı zaten biliyor. Beyazdc yine Sahtekar ve dolandırıcı olarak kalacak! Sahtekarlık ve dolandırıcılık içine bu kadar işlemiş.

Konumun haberim olmadan adıma yalan konuşularak düzenlemesinden forum yönteminin olduğu gibi benimde haberim yok düzenlemeler ve mesajlar yönetimin bildirdiği gibi benim hesabımdan atılmış ve yapılmış.

Diğer konudan alıntıdır. Dolandırıcı beyazdc ile iş birliği yapmamanız umudu ile:

Son düzenleme:

PlatinumTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle, özel hayatın gizliliğini ihlal etmeniz dolayısıyla bu arkadaşın sizin hakkınızda savcılığa suç duyurusunda bulunup, maddi manevi tazminat talep etme ve %99 ihtimalle de alma hakkı var.

YusufCoskunsuK

KingFaction
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle, özel hayatın gizliliğini ihlal etmeniz dolayısıyla bu arkadaşın sizin hakkınızda savcılığa suç duyurusunda bulunup, maddi manevi tazminat talep etme ve %99 ihtimalle de alma hakkı var.

Karşı suçlama?
Kişinin özel numarasını ve resmini paylaşmıyorum benim ile arasında geçen konuşmayı paylaşıyorum.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Herkese Merhaba,

O yazışmaları şuradaki yazma üslubunla kıyaslayınca hiç yakıştıramadım. Kim haklı onu bilmiyorum fakat yazdıkların seni kötü duruma düşürmüş...

YusufCoskunsuK

KingFaction
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O yazışmaları şuradaki yazma üslubunla kıyaslayınca hiç yakıştıramadım. Kim haklı onu bilmiyorum fakat yazdıkların seni kötü duruma düşürmüş...
Haberim olmadan hesabımda hazırladığım konuma ve yorumlarıma adıma yalan konuşularak düzenlemeler yapıldığı için bu yorumu kaldırdım.

Son düzenleme: