ArifErdoganK

Her zaman en iyiye! MUZCRAFT.COM
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucum için profesyonel bir logo tasarımcısı aramaktayım, bu işi gerektiği gibi yapacak kişilerin bana ulaşmasını istiyorum. Ödeme aşamalı bir şekilde istenilen ödeme türü üzerinden yapılacak. Özel teklif sunmak isterseniz mesaj yolu ile bildirebilirsiniz.

Örnek logo:
miniga.me.png

Başvurmadan önce
  • Daha önce yapmış olduğunuz çalışmalara dair portfolyonuzun olması gerekiyor.

Sadece forum üzerinden mesaj yoluyla başvuru almaktayım.

Son düzenleme:

boratunn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Forum üzerinden mesaj almayı kapatmışsınız sanırım. O yüzden buradan yazıyorum.

Daha önce minecraft sunucuları için yaptığım logo tasarımları şu anda bende durmuyor, bu nedenle portfolyo göndermek yerine, sizin için örnek bir tasarım yaptım. Eğer beğenirseniz biraz daha detaylandırıp, bunun üzerinden devam edebilir veya sizin isteklerinize göre sıfırdan bir tasarım yapabilirim. Geri dönüşünüzü bekliyorum.

Son düzenleme:

ArifErdoganK

Her zaman en iyiye! MUZCRAFT.COM
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forum üzerinden mesaj almayı kapatmışsınız sanırım. O yüzden buradan yazıyorum.

Daha önce minecraft sunucuları için yaptığım logo tasarımları şu anda bende durmuyor, bu nedenle portfolyo göndermek yerine, sizin için örnek bir tasarım yaptım. Eğer beğenirseniz biraz daha detaylandırıp, bunun üzerinden devam edebilir veya sizin isteklerinize göre sıfırdan bir tasarım yapabilirim. Geri dönüşünüzü bekliyorum.
https://i.hizliresim.com/Z3D0dk.jpg
Daha önce yapmış olduğunuz detaylı logoları gösterebilir misiniz? Mesaj ayarlarımı gözden geçireceğim.

mertkm5345

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O kadar tasarımcı Taş Lı yusunlu foto yu kaldırın ArifErdoganK kendininkini koy