KingTurk 7/24 nitrado Kalitesiyle Faction Server kingturk.nitrado.net Resimler Yenilendi !

ParvulaPX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim. Bak. Küçük Kardeşim. Yazdığın Yazılardan ve Açtığın Konudan Anladımki Yaşın -12. 11 Veya 10 Yaşında Sunucu Yönetemessin. Baba Parası Veya Bayram Harçlığı İle Açtığın Sunucu Bir Çöp. Kadrosu -13. Bu Ne Biçim Bir Sunucu ?. Şimdi Gelelim Cevaplarına. 1- Yetkili Kadrosunun Yaşı Küçükse Sunucu Çöptür. Ve 11-10 Yaşındakiler BİZDEN DAHA BİLGİLİ FALAN OLAMAZ. OLMAZ. 2- ALIM VARMI DİYENLERE ÖYLE BİŞİ OLMAZ KARDEŞİM. ALIM VARMI DİYENLERE CEVABINI VERECEKSİN. 3- ÇOK YALANCISIN F KLAVYE FALAN KULLANSAYDIN OYUN NASIL OYNAYACAKTIN ?

VE 4- SUNUCU İĞRENÇ BİR SUNUCU -12 abiLERİN YÖNETTİĞİ BİR SUNUCU. LAPİS VAR. DAHA NE BEKLİYORSUNUZ LAPİSLİ SUNUCUDAN ? SİZE TAVSİYEM, BÖYLE SUNUCULARA ADIMINI BİLE ATMAMANIZ.
NO LAPİS !!

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bakın illa adam isyan ettirceksiniz ya bakın birazcık emeğe saygılı olun yaazcık da olsa ya beni kendi yerinize koyun ben o kadar emek verdim
Gidin dersinize çalışın gidin kitabınızı kaleminizi alin 115 tl ye ...Senin serverin yerine sonoyuncu var başka güzel serverler var gir onlara onlar senin için uğraşıyor ama sen sv açma

korkugunu

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Boşuna para yatırıp server açıyorsunuz gereksiz , giripte oynamam hiç kusura bakmayın dandik dandik serverlerden bıktık yani .

ZekiKos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
@Sandwich 'in dediklerine pek katılmıyorum 10 yaşında hadi 10 çok azda 11 12 gibi olsun bu yaşlarda iyi kaliteli sunucu açanlar var yani yaş ile alakası yok.

Sunucunun değerlendirmesine gelirsek,
Açıkçası sunucuyu beğenmedim lapis falan hep sunucuların para kazanmaya eğimli olduğu anlamına geliyor extradan birde üstüne redstone + kömür + quartz ekleyenler zaten full para için açtıkları sunucuya ilk girildiğinde anlaşılıyor bu sunucuda az gözüme böyle görüktü diyebilirim çoğu pluginlerinizin açıkları var "me" komutu en basit örnek aslında emek var belli ama boşa emek diyebilirim. Sizi kıracak bir şey dediysem özür dilerim. (Çok fazla yazmadım zaten @Clapy yazmış. )

İyi Forumlar..

xd00agent

Marangoz
En iyi cevaplar
0
@ZekiKos Kardeşime Katılıyorum.Artık Nerdeyse Tüm Sunucular Lapis vb. Şeyler Kullanıyo Ve Çoğu Kişilerde Lapis,vb. Şeyler Kullanılmasını İstemiyor.Bide Eğer Sunucuyu Açıp Reklam Verdiysen Eleştirilere Açık Olman Lazım Servere Kötü Yorum Yapanları Dinle! Ve Serverini Onların Yorumlarına Göre Yap Emin Olki Serverine İyi Yorumlar Gelir.

Nothing3Lose

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş Yazınızda Iyı Bir Faction Servermi Arıyorsunuz? Yazıyor. Ama Serverinizde Lapis Ve Hammadde Var Ne İş?

Perchlorate

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Post sayısı yakında benim konumu geçerse şaşmam :D

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Ben sunucu hiç beğenmedim Her sunucu gibi aynı iğrençlikte ve lapisli faction boşuna reklam parası diğebilirim hiçbir farklı özelliği yok.

ParvulaPX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Sandwich 'in dediklerine pek katılmıyorum 10 yaşında hadi 10 çok azda 11 12 gibi olsun bu yaşlarda iyi kaliteli sunucu açanlar var yani yaş ile alakası yok.

Sunucunun değerlendirmesine gelirsek,
Açıkçası sunucuyu beğenmedim lapis falan hep sunucuların para kazanmaya eğimli olduğu anlamına geliyor extradan birde üstüne redstone + kömür + quartz ekleyenler zaten full para için açtıkları sunucuya ilk girildiğinde anlaşılıyor bu sunucuda az gözüme böyle görüktü diyebilirim çoğu pluginlerinizin açıkları var "me" komutu en basit örnek aslında emek var belli ama boşa emek diyebilirim. Sizi kıracak bir şey dediysem özür dilerim. (Çok fazla yazmadım zaten @Clapy yazmış. )

İyi Forumlar..
Naber :p Görüktü yazmışsın :(
Neyse server kötü +10 online görmüyor uğraşmayın boşuna moderatör bile geldi dedi emek boşa diye :D

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Gidin dersinize çalışın gidin kitabınızı kaleminizi alin 115 tl ye ...Senin serverin yerine sonoyuncu var başka güzel serverler var gir onlara onlar senin için uğraşıyor ama sen sv açma
Vays, enesarda hayatta!

R

Reloven

Ziyaretçi
Çöp Server :) Reklam Parasımı Verdiniz Bide Hiç Gülesim Yoktu.

Ebo Space

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server afedersiniz ama *** gibi tam 48 kere kurucu yazdım kendi çapınızda konuşuyorsunuz swde 9 önline var 7 si yetkili bu nasıl server ya :S

HunterCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben 13 yaşındayım ve Solenda - HunterCraft - HardOnline - FactionOnline gibi sunucuları açtım.
Hepside +20 çekti hatta HardOnline kurucu olarak ilk deneyimimdi ve orası 42 kişi oluyordu günde.
Yani demek istediğim arkadaşımız benden 1 yaş küçük yaşla sunucunun güzelliğinin falan hiçbir alakası yok.
Boşu boşuna adama laf attınız ayrıca ban olayınada gelirsek adam haklı yok o bug var yok bu bug var insan bir anlığına sinirlenip banlayabilir.
İyi forumlar.

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben 13 yaşındayım ve Solenda - HunterCraft - HardOnline - FactionOnline gibi sunucuları açtım.
Hepside +20 çekti hatta HardOnline kurucu olarak ilk deneyimimdi ve orası 42 kişi oluyordu günde.
Yani demek istediğim arkadaşımız benden 1 yaş küçük yaşla sunucunun güzelliğinin falan hiçbir alakası yok.
Boşu boşuna adama laf attınız ayrıca ban olayınada gelirsek adam haklı yok o bug var yok bu bug var insan bir anlığına sinirlenip banlayabilir.
İyi forumlar.
Teşekkür ederim sonunda beni anlaya bilen birisi çıktı m bugu vs kaldırıldı VE ÖNCELİKLE SERVERİMİZE LAF ATANLARIN HEPSİ ANTİ LAPİSCİ VE SERVERİMİZE PİNG ATMAYA ÇALIŞIYORLAR BOŞUNA UĞRAŞMAYIN

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir Kere. Serverimize Değil. Server'ımıza. Yaşın Küçük. Ve Senden Büyüklere Hava Atmaya Çalışıyorsun. Ben Bunları Çook Gördüm :) Ve Ben Anti Lapisci Falan Değilim. Sadece Lapisi Sevmem. Ve Ping Atmak Nedir Kardeşim ?
sERVER ÇÖKERTMEKTİR VE DÜN ANTİ LAPİSCİLER SERVERİMZE PİNG ATMIŞ BENDE BUNLARIN İP ADRESLERİNİ ALIP MAHKEMEYE VERDİM HABERLERİ OLSUN BUNDAN SONRA AYAĞINIZI DENK ALIN !!