KingTurk.nitrado.net Gerçek Faction nun Adresi [Oto Yenileme]-Büyük Hammadde-Lapis

IWhyReis

Ayyıldız[TİM] - BlackKinq
En iyi cevaplar
0
kavga

çıkarmaya geldiysen git derim .sen yorumu sil örnek ol :) yoksa onların seviyesine düşme 1 server kötü yorumu varsa 10 güzel yorumu var
kardeşim ben onların rezilliğini değil bida aynı şey olursa bu sefer başka yere bildirceğimi söyledim onlara yani o yorumsu silmem bi baskasının sw sindeki userleri çalmaya kalkışdılar halda arada geliyolar ama yeni engelleme kodladım ve reklam yapsada userler göremiyor ben görüyom artık o reklam yapıyom sanıyo özelden atsada atamıyor cünkü direk oto mute yiyor kolay iş +cc ve dos kodlamalarıyla her şey yapılır

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kardeşim ben onların rezilliğini değil bida aynı şey olursa bu sefer başka yere bildirceğimi söyledim onlara yani o yorumsu silmem bi baskasının sw sindeki userleri çalmaya kalkışdılar halda arada geliyolar ama yeni engelleme kodladım ve reklam yapsada userler göremiyor ben görüyom artık o reklam yapıyom sanıyo özelden atsada atamıyor cünkü direk oto mute yiyor kolay iş +cc ve dos kodlamalarıyla her şey yapılır
bak kardeşim biz sende reklam falan yapmadık bu 1 2 sen durduk yere kavga çıkarmaya çalışan bi kişisin 3 oyuncularımız yapıyor bizde bunları engelliyoruz yapma diyoruz

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Furkan Abi Zafer Abi Hiç Girmiyor Bana Vip Ev Vermesini Bekliyorum Puffff

HUAWEI Y320-U10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

InfusionCoder

En iyi cevaplar
0
Off Ya Ben Sadece Hafta İçleri 13-15 Arası Giriryom

HUAWEI Y320-U10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zanaris118

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
KingTR adaletin önunden gecmez adam lar lapis dne kasılır baltopda 900 m biz viphammaddede 200 m zorunuzamı gidiyo KingTR !!!
ban atılar ve de tam bir ..... cocuk ları tm mı ark gitmeye deymez bence hic urasmayın aserver ii ama adalet yok bukadar tm mı ark gidin baska serverlerde var bunun gibi ...... cocukarlın serverinde oynamayın bence

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
serverimizde admin yardımı aldığ
KingTR adaletin önunden gecmez adam lar lapis dne kasılır baltopda 900 m biz viphammaddede 200 m zorunuzamı gidiyo KingTR !!!
ban atılar ve de tam bir ..... cocuk ları tm mı ark gitmeye deymez bence hic urasmayın aserver ii ama adalet yok bukadar tm mı ark gidin baska serverlerde var bunun gibi ...... cocukarlın serverinde oynamayın bence
ınız için ban yediniz bunu millete dağıtmakta suc. tabii ki o adminde cezasını aldı[DOUBLEPOST=1415722042,1415304640][/DOUBLEPOST]+güncel

(bu işte imama kaldı)

InfusionCoder

En iyi cevaplar
0
OOOOOOOOOO İmam Sen lanetokul'musun