Kişilik Yorumları

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkese merhaba!

Geçen gün boş boş dururken aklıma bu tür bir konu açma fikri geldi, ben de neden olmasın diyerek başladım hazırlamaya. Konunun amacı kişilik yorumları yapmak. Forumdaki kişileri doğru tanıyabilmiş miyim veya onların ideallerindeki insan profilleri ile benim aklımdakiler birbirine ne kadar yakın, bunları test etmek istedim. Aklıma gelen belli başlı kişiler hakkında yorumlar yapacağım:

@B35T14

Eğlenceli ama bir o kadar da karanlık tarafları bulunan bir arkadaş. Kafasında birçok düşünce var ancak istediği ortamı tam olarak elde edememiş gibi. Egosu yok diyemeyeceğim kişilerden, bu da onu biraz daha ilginç yapıyor. Liderlik tutkusu var, insanların onun fikirlerini ve davranışlarını benimsemesi hoşuna gidiyor. *Become the best*

@Zorin

Forumdaki birçok hesabı banlanmış olan forum gazisi. Güzel fikirleri ve renkli bir zihni var, bu kadar rengin içinde korku ve çelişkileri de barındırmıyor değil. Yerine göre konuşan insanlardan. Bazen fazla heyecanlanıp olaya daldığı durumlar da olmuyor değil. Animeleri sevdiğini zaten biliyoruz. İngilizcesi de oldukça iyidir diyerek konuyu devam ettiriyorum. *Stay awesum*

@KadirBerk

Terbiyesi hakkında şüphe etmeyeceğim birisidir kendisi. Oldukça da severim, iyi bir çocuktur. Sayemde birkaç yabancı diziye başladığı da doğrudur. Kodlama ve yazılım konularında gerçekten başarılıdır. (Allah nazardan saklasın.) Neşelidir de. *Never lose your smile*

@rayandu06

Kafa adam. Dövüş sporlarında geçmişi olan bir arkadaşımız. Egosu ile tanınıyor dersek pek yalan olmaz. Sert bir yapısı var ama anlaşmanın yolunu bulduğunuzda gerçekten eğlendirecek birisi oluyor. Hakkında iyi şeyler düşündüğüm insanlar arasında yeri vardır. *Rayandu rocks hard*

@Miyooo

5. kişiyi bulmakta biraz zorlandığım söylenebilir. (Tamam tamam, vurma.) Forumdaki bayan üyelerden. Kendisiyle pek konuşmuşluğum olmadığı* için yorumlarım biraz yüzeysel kalacak. Yemek yemeyi sevdiğini anlıyoruz, takip ettiği yabancı diziler var. (Şu ana kadar çok ilginç yorumlar yaptım ama bu en ilginci olacak gibi.) Nickini ders çalışırken bulduğuna dair söylentiler var. Hareketli ve neşeli birisi ayrıca. *Find Jesse, before he finds you; again.*

Kendisi hakkında da bu tür bir yorum yaptırmak isteyenler konu altında belirtebilirler, gayet güzel olur. B)

Ve bir kutu:

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Hms bende olaydım neyse :(
Edit: Yorum istiyor*
Yanlızlık*

onikiasd

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bende istirem
not:beni tanımıyor :( .-. ._. yıkılmaktayım bu arada post kastım 199 du 200 yaptım yetkililere bildiriyorum
post kasmak için yorumu attım lütfen gerekeni yapılsın özür dilerim ama küsüratlı sayıları sevmiyorum

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vouv İfşa :(
O karanlık tarafı fark eden ilk kişisin forumda :( Vay canına şaşırdım doğrusu :( Nasıl fark ettin?
İlk başta beni görüp karanlık tarafı görünce şaşıran üyeler var mıdır acaba? :(

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benide yorumla diycemde beni tanımıyosundur :(

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ooo yorum alırım bi dal :(
İskefiyeli...
Sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık,sapık...

Zorin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Vovovov. Güzel güzel güzel. Var ol Burner. İyisin iyi. Seviyorum seni.

"I want a Héntai girl for me to make me happy
I want her so I can stop using my "MIND"
Every single day, while watching anime"

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
*Never lose your smile*
Çevirmeye çalıştm ancak benim anladığımı başkaları analyabilecek mi onu düşünüyorum. Ki düşündüğümü nasıl anlatacağımı da düşünüyorum ve kafam allak bullak oluyor :S
House kafa adam ya :) Tam benim tip. Az buz benzeşiyoruz onunla :) (Tabii reel davranışlar :( )
Kodlama...
Hmm...
@Iskefiyeli18 ne ekleyecektik ya :ha:

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
*Never lose your smile*
Çevirmeye çalıştm ancak benim anladığımı başkaları analyabilecek mi onu düşünüyorum. Ki düşündüğümü nasıl anlatacağımı da düşünüyorum ve kafam allak bullak oluyor :S
House kafa adam ya :) Tam benim tip. Az buz benzeşiyoruz onunla :) (Tabii reel davranışlar :( )
Kodlama...
Hmm...
@Iskefiyeli18 ne ekleyecektik ya :ha:
Wüt :(
Neye ne ekliyoruz :(