lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Çok sevdiğim bazı kitaplar var ancak türleri bilmiyorum. Yani şu şekilde;
Kitapta şöyle yazıyor "Önünde karlı mağara ve güneşli orman var. Karlı mağaraya girmek için sayfa 5'e güneşli ormana gitmek için sayfa 17'ye geç." Bu tür kitaplara bayılıyorum ancak türünü bilmiyorum ve ancak rastgele karşıma çıktığında okuyabiliyorum. Lütfen içinizde bu tür kitapların ismini bilen biri varsa söyleyebilir mi?

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İnteraktif Kitap Olma Olasılıgı Varmı ? (Araştırmadım)
Ya şimdi isimlerini bilmiyorum işte şöyle bir kitap olduğunu hatırlıyorum ama türünü tam bilmiyorum Süper Bilgisayar mıydı neydi? Böyle bir ismi vardı kitabın. Bu tür kitapların 50'ye yakın sonu falan vardı. Hikaye bizim seçimlerimize göre ilerliyordu, düz bir hikaye anlatımı yoktu. 60. sayfadan sayfa 2'ye dönebiliyorduk falan. Böyle garip bir kitap türü ama bir türlü hatırlayamıyorum bu kitap türünü.

Düzenleme: Evet, sanırım ismi bu, ekşi sözlük sitesinde böyle bir başlık var ama internete yazdığımda bu tür kitaplar çıkmıyor farklı bir ismi falan olabilir mi?

R

Reloven

Ziyaretçi
Ya şimdi isimlerini bilmiyorum işte şöyle bir kitap olduğunu hatırlıyorum ama türünü tam bilmiyorum Süper Bilgisayar mıydı neydi? Böyle bir ismi vardı kitabın. Bu tür kitapların 50'ye yakın sonu falan vardı. Hikaye bizim seçimlerimize göre ilerliyordu, düz bir hikaye anlatımı yoktu. 60. sayfadan sayfa 2'ye dönebiliyorduk falan. Böyle garip bir kitap türü ama bir türlü hatırlayamıyorum bu kitap türünü.

Düzenleme: Evet, sanırım ismi bu, ekşi sözlük sitesinde böyle bir başlık var ama internete yazdığımda bu tür kitaplar çıkmıyor farklı bir ismi falan olabilir mi?
Senin İçin Kaynak Araştırıyorum Editlerim Buraya.
Edit: Torrent Sitesine Bak Bir. http://kat.cr/usearch/interactive/

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Senin İçin Kaynak Araştırıyorum Editlerim Buraya.
Edit: Torrent Sitesine Bak Bir. http://kat.cr/usearch/interactive/
Buldum, az önce saçma sapan şeyler yazıp arıyordum. Sonunda buldum. Bu tür kitapların adı "Macera Tüneli" ya da ben öyle anladım. "Choose your own adventure" olarak ta geçiyor. Yardımların için çok teşekkürler vaktini çaldım kusura bakma. İyi forumlar.

erenbulbulbul

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

uzayın derinliklerinde diye bir kitap vardı. okumuştum. o da öyleydi.
Şuraya gideceksen 20 yi oku şuraya gideceksen 30 u oku falan diyordu.

Ballkaya

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Selamlar benzer mantıkta yazılmış bir uygulama var. Hayvanat Bahçesi Macerası. Okur ve yorumlarınızı söylerseniz sevinirim.