Klan Savaşları! {MINEVIAN}

SilenceMc

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sevgili forum üyeleri, bu konu sizlerin görüş ve fikirlerinizi almak için açılmıştır.
Bir sunucunun klasik olmasından sıkılmadık mı? Ekstra bir kaç şeyler eklemeye ne dersiniz? Klanın hiçbir işe yaramamasından amaçsız olmasından nefret etmiyor muyuz? Neden turnuvalar düzenlemiyoruz? Eee hadi bunu otomatik yapalım!

SAVAŞ (TURNUVA) SİSTEMi:
  • Klan savaşları temel sistemleri kodlandı. (Komut ile sınırsız arena açabilme ve hemen arena spawn noktalarını belirleme imkanı)
  • 1 arenaya sadece 2 klan girebilmekte girilen arenada takım dengesi var ise sayaç başlamakta.

NOT: Bu konu hakkındaki görüşlerinizi sakın ihmal etmeyiniz :)

Son düzenleme:

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Krallık savaşları olabilirdi 4 ayrı krallık seçilip + 4 ayrı Kral olması ile örnek
Falcon--[Kral]Deneme>> merhaba
ama yinede iyi bir fikir. Fikrinizi beğendim:altın::alkış:

SilenceMc

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Krallık savaşları olabilirdi 4 ayrı krallık seçilip + 4 ayrı Kral olması ile örnek
Falcon--[Kral]Deneme>> merhaba
ama yinede iyi bir fikir. Fikrinizi beğendim:altın::alkış:
Krallık savaşları çok ayrı :) Ben sadece mevcut sistemin üzerine değişiklikler yapıyorum, faction'ların birbirleriyle otomatik olarak savaşabileceği bir sistem.

LeForce

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucularda "REKLAM" yaparak geçimini sağlayan bir sunucudan bir şey göremicem. (Kalite yönünden)

SilenceMc

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
FactionWars plugini mevcut.
Artık her şeyin hazırını kullanıyorsunuz, kendi kodlamalarınızın önemini biliyor musunuz size sağladığı yararları?
Sunucularda "REKLAM" yaparak geçimini sağlayan bir sunucudan bir şey göremicem. (Kalite yönünden)
Mesaj kasmayı bırakda konuyla alakalı bir şey söyle, burada sana sistem sunuluyor sen sunucuya takılıyorsun hâla.

GÜNCELLEME:
  • Klan savaşları temel sistemleri kodlandı. (Komut ile sınırsız arena açabilme ve hemen arena spawn noktalarını belirleme imkanı)
  • 1 arenaya sadece 2 klan girebilmekte girilen arenada takım dengesi var ise sayaç başlamakta.

Klan seviye sistemleri düşünüldü bir sonraki güncellemede eklenecek.

RepublicanSensei

ˢᵖᶤᵍᵒᵗ ᵈᵉᵛᵉˡᵒᵖᵉʳ
En iyi cevaplar
0
Superguilds de zaten böyle bir özellik var. :) Fikir güzel yinede beğendim.

RepublicanSensei

ˢᵖᶤᵍᵒᵗ ᵈᵉᵛᵉˡᵒᵖᵉʳ
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim. Sizin skriptinizi pek bilmiyorum kusura bakmayın ancak benimkinde şöyle bir özellik olacak level sistemiyle klan sıralaması yapılacak ve her ay sonu en iyi 3 klanın ilk 5 üyesine kredi dağıtalacak.
Bu klan eklentisi bildiğimiz faction mu?