Yardım Klipteki gibi rakibe vurduğunda rakibin sarıya, kırmızıya veya başka renge dönmesi (Texture ile.)

MustafaKemalfazla

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Nasıl buradaki gibi adama vurunca yeşil yapacağım wallibear'ın textureleri var. Yardımlarınızı bekliyorum bu bir ayar mı yoksa ne yapmalıyım ????? Link
Texture paketini ayarladım. 2 Farklı texture paketi kullanıyor bu abimiz. İkisinide indirdim ikisinide tek tek denedim fakat olmadı. Ne yapmalıyım ? Bir ayarı mı var bunun ben ikisinide denediğim zaman olmuyor, ayrı ayrı denediğim zamanda olmuyor.

2 Texture paketi var ve ikisinide teker teker denedim. Olmadı maalesef ne yapacağım bir ayarı mı var bunun video ayarları buyrun linklerini koyayım texture paketlerin deneyin isterseniz ben texture paketlerini denediğimde bende olmadı belki sizde olur yardımcı olabilirsiniz.
TexturePack 1
TexturePack 2

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Vuruşlar için birden fazla texure dosyası olması gerekiyor, onları ayrı ayrı renkte editlersen vuruşlarda renkler farklı gözükür.

MustafaKemalfazla

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Cevabınız için çok teşekkür ederim, Nasıl farklı farklı texture dosyası yapacağım yani ne yapmam lazım öyle olması için hiçbirşey anlamadım bende 4 tane texture var 4ünüde attığımda olmadı. Ne yapmalıyım editlemeyide bilmiyorum araştırdığımda bunun ile ilgili hiçbir sonuç bulamıyorum. Siz bilgili birine benziyorsunuz yardım edebilir misiniz ?

MustafaKemalfazla

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Lang kısmından mı değiştireceğim editleyeceğim hiçbirşey bilmiyorum.

MustafaKemalfazla

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bu videodaki gibbi istiyorum bir ayarı olmalı oyun içerisinde çünkü böyle olması zor. Ben bu arkadaşınkinide indirdim gene olmadı.