• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam
  • Bir Youtube kanalınız var ve kanalınızın tanıtımını mı yapmak istiyorsunuz? Bizimle bu linkten iletişime geçin, size sponsor olalım!

Knight Online Okçu Skilleri

Hyroeth

Demir Madencisi
Mesajlar
263
Beğeniler
255
Puanları
0
Steam
hyroeth523
Minecraft
Hyroeth
#1knight.jpg


Knight Online Okçu Skilleri

Selamlar, bu konumda sizlere Knight Online`den ve okçu yeteneklerinden bahsedeceğim, iyi okumalar.

Knight Online, Noah System, Mgame firmaları tarafından geliştirilmiştir. NTTGame tarafından yayınlanan oyunun ilk piyasaya sürülme tarihi ise, 15 Temmuz 2002`dir. Windows Microsoft ve Windows Me platformlarında oynanabilir`dir. Çok oyunculu rol yapma oyunu olan bu oyun Metin2`ye çok benzerdir fakat, Knight Online daha önceden çıkmıştır ve bu oyun bambaşka bir oyun`dur. Oyun çıktığında pek oynanmasa`da 2008-2009 yılları arasında internet kafelerin vazgeçilmezi olmuştur. Hele o okul çıkışı anlarını özleyen birçok insan var`dır şimdi ise en çok oynanan Metin2`dir. Knight Online bu zamanlar trendlere girmeyi başarmıştır, oynamanızı tavsiye ettiğim bir oyundur zevkli ve bir hayli eğlenceli bir oyundur. Zamanınızı geçirmek istiyorsanız size göre birebir oyun olan Knight Online birçok kişinin yüreğine ismini kazımıştır. Fazla uzatmadan konumuza geçelim fakat bundan önce bir hatırlatmam olacak konuyu lütfen dikkatli şekilde okuyun sıkılmayacağınız şekilde yazmaya çalıştım, en iyi şekilde konuyu sizlere sunmak için konuyu çeşitli düzenlemelerden geçiriyorum bu bazen saatlerimi alabiliyor, bazen ise kısa sürebiliyor. Fazla uzatmadan konumuza geçebiliriz altta`da dediğim gibi "yetenekleri düzgün kullanın yoksa rakibiniz açığınızdan yararlanıp sizi öldürebilir." iyi okumalar!

knightonline.jpg


Okçu Skilleri

Explosive Shot: Belirlenen kişiye devasa bir ateşli ok gönderir.
Viper: Belirlenen kişiye zehirli bir ok gönderir.
Arrow Shower: Tek atışta 5`den fazla ok atar.
Shadow Hunter: Çok büyük bir imkanla %250 hasar verir.
Dark Pursuer: Çok büyük bir imkanla %300 hasar verir.
Blow Arrow: Hareket ederken %200 hasar verir.
Strafe: %400 hasar verir ve, düşmanı belirli bir zaman içinde kör eder.
Power Shot: Devasa büyük bir ok fırlatır.
Yeteneklerimizi şimdi ise resimli olarak göstereceğim fakat, bu yetenekleri kullanırken çok dikkatli olun bekleme süreleri vardır. Rakibiniz ile savaşırken bir yeteneği yanlış kullandığınız taktirde rakip sizin açığınızdan yararlanıp sizi öldürebilir.

5.jpg

ayraç6.png

Konumu okuduğunuz için teşekkürler, iyi forumlar!