Knight Online Trade Açma

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiş.

DreamerBoy

'Cause I love how it feels when I break the chains
Emektar Üye
Mesajlar
170
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
389
Puanları
630
Ruh hali
gamer.png


ko.jpg


Knight Online Trade Açma

Öncelikle tüm şövalye severlerine merhaba, bugün birlikte inceleyeceğimiz konu trade (takas) açma üzerine olacak.
İyi okumalar. :şapka:


Knight Online Nedir?
Knight Online, MMORPG yani devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur. Oyun haritasında dolaşır, görevler yapar, canavarları keser, eşyalarınızı geliştirir, yanınıza yoldaş alabilir ve klan savaşları da dahil olmak üzere birçok şeyi yapabilirsiniz.
Trade (Takas) Nasıl Açılır?
Takas açmak için ilk olarak oyunu oynadığımız platforma giriş yapmamız gerek. Platformlar üzerinden farklı biçimlerde takas açıldığından ötürü kendi client'i üzerinden ve steam üzerinden oynama olarak iki ayrı şekilde ele alacağız.

İlk olarak kendi client'i üzerinden bahsedecek olursak, takas açabilmek için birkaç şartımız mevcut. Bu şartlardan biri hesabımızın 35 seviye olması ve hesabımızda 5 cash bulunması bir diğeri ise Knight Online sitesine giriş yapmış vaziyette bulunmamız. İlk olarak My Account (Benim hesabım) adlı bölmeye tıklayarak SMS Verification sekmesine tıklıyoruz. Daha sonra karşımıza gelen bölüme telefon numaramızı yazıp, Send butonuna basıyoruz ve telefonumuza gelen doğrulama kodunu yazıp, Verify butonuna basıyoruz. Tüm bu işlemlerden sonra oyundan çıkış yapıp tekrar giriş yapıyoruz. Artık takas açabiliriz.
Bir diğer seçenek olan steam, üzerinden oynuyorsak yalnızca 35 seviye olmamız yeterli. Kendisi otomatik olarak açılacağından ötürü bir şey yapmamıza gerek yok. Artık takas açabiliriz.
Bir konumun daha sonuna gelmiş olup okuyan herkese teşekkürlerimi sunarım.
İyi forumlar. :şapka:
 Üst