Koala olmak ne güzel!

serkang

trapstar
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Koala olmak günün 22 saati uyuyup,2 saat de dıkınmak demektir.Hayat onlara güzeldir,ne okul,ne iş.Ulan kalkıp farklı yaprak dene bari belki daha güzel,yok onlar tek tür beslenir.Neyse konumuz beslenmeleri değil.Konumuz uyuma şekilleri.Ramazan'da birçok arkadaşımızın koalaya evrildiğini görebiliriz.Çoğu sabahladığı için genellikle saat 5-6 sularında uyuyan ve iftar vaktine kadar uyuyan arkadaşlar aslında tam bir koala değildir.Yarı insan yarı koala olurlar.Çünkü bir insanın 22 saat uyuması mümkün değildir.Eğer böyle bir şey yapmayı denerse başı ağrımaya başlar ve uyku tam bir eziyete döner.En fazla uyuma saati yarı koala insanlar için 14-15 saattir.Sizde bu koalalardansanız dikkatli olmanızı öneririm.

Buradan tüm koalalara selamlar.

İnasiow

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsviçreli bilim adamları koalaların rüyalarında patates yediklerini kanıtladı.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Patatesler de 24 saat toprak altinda uyur

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serkang

trapstar
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Patatesler de 24 saat toprak altinda uyur

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ABD sizin gibi dar görüşlü insanlara böyle yalanlar söylemiş olabilir.Fakat bizler Antarktrika'nın en uzak bölgesinde bir ağaçta yetişiyoruz.Size patates diye verilen şeyler aslında karbonhidrat dolu zehirler.Gerçek patatesler en büyük,şanlı meyvelerdir.
Ürkütücü! Bu aralar Patatesler Çok korunaksız, bir koruma isteyebilirsin belki yaşamını kurtarır?
Korumaya ihtiyacımız yok çünkü bizler olağanüstü varlıklarız kendimizi savunmak için insanları kullanırız.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
ABD sizin gibi dar görüşlü insanlara böyle yalanlar söylemiş olabilir.Fakat bizler Antarktrika'nın en uzak bölgesinde bir ağaçta yetişiyoruz.Size patates diye verilen şeyler aslında karbonhidrat dolu zehirler.Gerçek patatesler en büyük,şanlı meyvelerdir.

Korumaya ihtiyacımız yok çünkü bizler olağanüstü varlıklarız kendimizi savunmak için insanları kullanırız.
Dikkat et, rol yapayım derken egon kendini aşmasın.

serkang

trapstar
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dikkat et, rol yapayım derken egon kendini aşmasın.
Yazdıklarımda herhangi bir sakınca olduğunu düşünmüyorum.Zaten yazdıklarımın troll olduğu belli oluyor.Neden bir foruma girip ego kasma ihtiyacı duyayım ki?

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Her şeyi farklı bir noktaya bağlıyorsun,ben rol yaparak eğlenmek istiyorum fakat sen inatla bana karşı bir cevap buluyorsun ?
Neyse uzatmak istemiyorum,cevap vermezsen sevinirim.
kardeş ne koruyabilmesi daha dün kızarttım patates adıda faruk tu görürsen serkana selam söyle diyordu yedim ketçapla