[KOD] Gecikme, Bekleme Süresi ekleme. Her script için gecerlidir

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Basit bir gecikme süresi ekleme kodu sanirim ariyanlar vardi:

Kod:
set {_difference} to difference between {spam.%player%} and now
if {_difference} is less than 2 seconds:
    set  {_difference} to difference between {_difference} and 2 seconds
    message "&4
&f Spam yapmayiniz. Tekrar kullanmak icin 2 saniye bekle" cancel event stop set {spam.%player%} to now

Bu kod soyle calisir eger 2 saniye geçmeden kullanilirsa otomatik stop olur ve diger kodlarin calismasini önler. Bekleme süresi ekliceginiz örnek komutun triggers: başina koyarsaniz 2 saniye geçmeden kullanilamaz
[DOUBLEPOST=1407403270,1407339612][/DOUBLEPOST]Güncel

efeakca

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar Alıntı yaptığınız belli. Bu Skript'in kendisinin verdiği bir bölüm :). Yinede türkçeleştirmeniz çoğu kişinin işine yarayacaktır bu arada alıntı yaparken 3-4 hata yapmışsınız :). Alıntı olduğu oradan belli. Bu arada bunun gerçeğini ve ingilizce anlatılmış sürümümü bulmak isteyen Skript'i bir servera yükleyip plugins'den Skript'e girip scripts bölümünde -cake with cooldown.sk dosyasını açıp okuyabilir...

Njoh

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
@efeakca neden boyle yaptigini anlamiyorum belki onu okumadan silenler olmustur bi soyler misin amacin ne yani ???

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar Alıntı yaptığınız belli. Bu Skript'in kendisinin verdiği bir bölüm :). Yinede türkçeleştirmeniz çoğu kişinin işine yarayacaktır bu arada alıntı yaparken 3-4 hata yapmışsınız :). Alıntı olduğu oradan belli. Bu arada bunun gerçeğini ve ingilizce anlatılmış sürümümü bulmak isteyen Skript'i bir servera yükleyip plugins'den Skript'e girip scripts bölümünde -cake with cooldown.sk dosyasını açıp okuyabilir...
Bazi yenilerin bize nasiyat vermesi ne güzel bir şey ama bilgisi kit olan insanlarin herşeye hatali demesi :)

efeakca

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bazi yenilerin bize nasiyat vermesi ne güzel bir şey ama bilgisi kit olan insanlarin herşeye hatali demesi :)
Ben alıntı yaparken hata yapmışsınız demek istedim. Dediğiniz "kıt" kelimesi size hiç yakışmamış...
"&4
&f Spam yapmayiniz. Tekrar kullanmak icin 2 saniye bekle"
Bölümünde Şöyle olmalı
"&4
&f Spam yapmayiniz. Tekrar kullanmak %{_difference}% kadar bekle"
Böylece tam kalan süreyi vermiş olursunuz... Neden böyle yapın dedim çünkü {_difference} option'unu zaten kalan süreye setlemişken:
set {_difference} to difference between {_difference} and 2 seconds
neden 2 saniye bekle diyorsunuz ki ? Ben yeni başlamış olabilirim ama forumdakilere yardımcı olmaya çalışıyorum onları küçük düşürmeye değil... Lütfen Terbiyenizi koruyun!
Edit: 3-4 hata demem yanlış olmuş 1 Hata diyecektim. Bu konuda siz haklısınız diğer konuda ben...