Kodzer.games Aktif ! +50 Oyun | 6 Lokasyon | TS3 Hediye!

Corrupted

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
8-16 Ramlı Sunucular Eklerseniz Satışlar Artar Diye Düşünüyorum Başarılar Diliyorum.

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
8-16 Ramlı Sunucular Eklerseniz Satışlar Artar Diye Düşünüyorum Başarılar Diliyorum.
8GB Ram sunucular şu an sitede aktif, 16gb için ticket atan müşterilerimize veriyoruz, sadece sitede ekli değil en yakın zamanda ekleyeceğiz. Öneriniz için teşekkür ederiz.

Corrupted

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
16 GB Ramlı Kaç TL Olur Örnek Fiyat Verirmisiniz ?
Ve Hesaba Mobil Ödeme Ile Nakit Yükliyince %25 Filen Vergi Kesiyor Mu ?

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
16 GB Ramlı Kaç TL Olur Örnek Fiyat Verirmisiniz ?
Ve Hesaba Mobil Ödeme Ile Nakit Yükliyince %25 Filen Vergi Kesiyor Mu ?

Merhaba,

Bu tarz taleplerinizi belirttiğimiz gibi site üzerinden sunduğunuzda arkadaşlar yardımcı olacaktır.

> Mobil ödeme ile alakalı olarakta birkaç gün içerisinde ( Ödeme sağlayıcısıyla yapmış olduğumuz anlaşma sonucu ) %15 gibi bir komisyonla alışveriş yapabileceksiniz.

>> İninal ve Kredi kartı ile komisyonsuz bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İyi günler dileriz.

iFredy

Play.FunnyPvP.Net
En iyi cevaplar
0
size ulaşmak için herhangi bir skype adresi varmı? konuda verdiğinizi denedim fakat bulamadım öyle bir skype adresi

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
size ulaşmak için herhangi bir skype adresi varmı? konuda verdiğinizi denedim fakat bulamadım öyle bir skype adresi

Öncelikle merhaba,

[email protected] olarak yazıp skype'ta ara seçeneğini kullanın. Kodzer - İnternet ve Bilişim Hizmetleri olarak karşınıza çıkacaktır. Eğer aynı sorunu yaşamaya devam ederseniz sitemiz üzerinden canlı destek bölümünden bizimle iletişime geçin arkadaşlarımız size yardımcı olurlar.

İyi günler.

iFredy

Play.FunnyPvP.Net
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba,

[email protected] olarak yazıp skype'ta ara seçeneğini kullanın. Kodzer - İnternet ve Bilişim Hizmetleri olarak karşınıza çıkacaktır. Eğer aynı sorunu yaşamaya devam ederseniz sitemiz üzerinden canlı destek bölümünden bizimle iletişime geçin arkadaşlarımız size yardımcı olurlar.

İyi günler.
efe-kodzer-internet bilişim hizmetleri skype adresini ekledim

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
efe-kodzer-internet bilişim hizmetleri skype adresini ekledim

Geri dönüş yapıldı. Bundan sonraki mesajlaşmayı site üzerinden, öm yoluyla veya skype yoluyla yaparsanız, konuyu inceleyen arkadaşlar yalnızca hizmetle alakalı yorumlara ulaşmış olur. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Müşterimizden gelen bir speedtest sonucu :

Moderatör tarafından düzenlendi:

mohan0133

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kalite & Ucuzluk >> Kodzer.net ( AnadoluTR Ailesi olarak kısa zamanda kodzer.net'ten tekrar sunucumuzu açacağız ) Başarılar..

MySkript

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
güzel sunucular olan bir host sağlam başarılar.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu kadar olumlu yorumdan sonra açacağım sunucumda sizi tercih etmeyi düşünüyorum.
Bu arada mobil ödeme vergisi her fiyatta sabit olarak %15 dimi,fiyat arttıkça vergide artmıyor?

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu kadar olumlu yorumdan sonra açacağım sunucumda sizi tercih etmeyi düşünüyorum.
Bu arada mobil ödeme vergisi her fiyatta sabit olarak %15 dimi,fiyat arttıkça vergide artmıyor?

Evet, bugün içerisinde yeni modülü devreye sokacağız ve tüm ürünlerde sabit %15 komisyon olacak. Fiyata göre herhangi bir komisyon artışı söz konusu değil. İyi forumlar.