Koggel 0.2 Plugin Paketi (Faction Wars)

ScOp0Time

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Merhaba Arkadaslar Ben Koggel,
Onceki Plugin Paketimde Bircok Eksik Ve Hata Vardı Bunların Cogunu Duzeltip Yeni Bir Paket Yaptım Isteyene Group Manager Veya PermissionsEx Ayarlayabilirim AhmetMelihTr Arkadasımıza Bana Eksiklerimi Soyledigi Icin Tesekkur Ediyorum Umarım Paketimi Begenirsiniz Bu Sefer GroupManageri Daha Ayrıntılı Yaptım Grupları : Oyuncu Rehber DenemeRehber Builder DenemeBuilder Moderator DenemeModerator Admin DenemeAdmin Kurucu IronVip GoldVip MegaVip DiamondVip 'tir... Plugin Olarak AntiJoinBot Yani Anti Bot Pluginini Biraz Daha Agırlıklı Bir Sekilde Kullandım Ve Gereksiz Olan Bircok Plugini Cıkarttım..Gecen Sefer Bircok Kisi Bana Op Olmayanlar Block Kıramıyor ! Demistiler Ve Bu Sorunuda Cozdum... MotdManager Pluginini (Serverin Giristeki Ismini) Ayarlamak İcin Sunları Yapın : Plugins Dosyasına Girin. MotdManager Adlı Klasörü Acın (Java Degil) Config.yml yi Acıp Oraya Istediginiz Mesaji Yazın Ornek : FunCraft 7/24 VDS Faction Wars. Kalan Pluginleri Onceki Paketimde Anlatmıstım Begenilerinizi Yorumlarınızı Bekliyorum. Konuyu Guncel Tutarsanız Sevinirim
LINK : http://www.mediafire.com/?c3146wyw1w5fbza
Herhangi Bir Sorun Veya Alım Icin Skype : Spiderminirz

ScOp0Time

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Moderatorum Konuyu Eklenti Paketleri Bolumune Tasirsaniz Sevinirim :)

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok gelişmissin koggel çok güzel olmuş pluginler :)
söylediğim resimleri konuya koy.

ScOp0Time

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar yeni paketimde mapta olacak... Yeni paketimde kavimler esas alınacak baska ne gibi paketler yapiyim ?

Hitagi_san

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
fazlalıkları elersen iyi panpa resimden belli safefire safeexp finspambot's işe yaramaz.
godpowerside tavsiye etmiyorum baya işlemci harciyor çünki komutları üstüste koyarak uçuyor seni biraz kasar.