“Komi-san wa Comyushou desu.” Animesinin 2. Sezonu Açıklandı!

ThisisMyPower

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

“Komi-san wa Comyushou desu.” Animesinin 2. Sezonunun Yardımcı Oyuncuları ve Tanıtımı Açıklandı!

Komi-san wa Comyushou desu animesinin resmi web sitesi (Komi Can’t Communicate) geçen hafta çarşamba günü dört yardımcı oyuncu kadrosunu ve ikinci sezonun ilk tanıtım videosunu yayımladı. Yeni sezon 7 Nisan’da TV Tokyo’da saat 12:00’de yayınlanmaya başlayacak, ardından TV Osaka, TV Aichi ve BS TV Tokyo ile devam edecek. Netflix, yalnızca ikinci sezonu yayımlayacak.

BUNA DA GÖZ ATIN!: Orijinal TV Animesi Eternal Boys 2022 Sonbaharında Yayımda!

Komi-san wa, Comyushou desu 2. sezon

Komi-san wa Comyushou desu Oyuncular

Makoto Katai: Shinichirou Kamio (Yakusoku no Neverland 2nd Season serisinden)
Shisuto Naruse: Katsuyuki Miura (SD Gundam World Heroes serisinden)
Chuusaku Kometani: Shoutarou Uzawa (Jibaku Shounen Hanako-kun serisinden)
Mikuni Katou: Fumiko Uchimura (Watashi, Nouryoku wa Heikinchi de tte Itta yo ne! serisinden)
Ayami Sasaki: Minami Takahashi (Sentouin, Hakenshimasu! serisinden)

BUNA DA GÖZ ATIN!: Spy Kyoushitsu Mangası TV Animesi Oluyor!

Seslendirme sanatçısı Miku Itou (Adachi to Shimamura serisinden) açılış teması “Ao 100-iro“yu seslendiriyor. J-pop birimi FantasticYouth (World Trigger 3. Sezon serisinden), kapanış teması “Koshaberi Biyori“yi gerçekleştiriyor. Aşağıdaki tanıtım videosu, her iki tema şarkısını da bi tık da olsa veriyor.

Komi-san wa Comyushou desu Yönetim Kadrosu

Kazuki Kawagoe (Koisuru Asteroid bölüm yönetmeni), baş yönetmen Ayumu Watanabe (Koi wa Ameagari no You ni) ile OLM’deki ikinci sezonu yönetmek için geri dönüyor. Deko Akao (Hitomi Mieno) (Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou.) da dizi kompozisyonunu yönetmek için geri dönüyor ve Atsuko Nakajima (Sakamoto Desu ga?) bir kez daha karakterleri tasarlıyor.

Anime dizisi, Tomohito Oda‘nın Eylül 2015’te Weekly Shounen Sunday‘de tek seferlik olarak yayınladığı okul komedi mangasını uyarlıyor. Dergi, mangayı “Mayıs 2016″‘da serileştirmeye başladı. Shogakukan, 18 Ocak’ta 24. cildi yayınladı.

Anime çıktığında bu linkten izleyebilirsiniz.

Kaynak: "Komi-san wa Comyushou desu." Animesinin 2. Sezonu Açıklandı! - Animeciniz | Türkçe Anime & Manga Haberleri