komut bloğu

akreba159

Marangoz
En iyi cevaplar
0
merhaba ben adventure maps yapıyorum komut bloğu koyuyorum basınca bana ''Yaratıcılık moduna geçmek için yönetici olmalısınız'' diyo ve hiçbir şey yazamıyorum hileler modu kapalı yaptım ondanmı kapalıyken nasıl açarım

byatlantis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hile modunu kapalı yaptıgın icindir /op (Oyundaki Adını) yazıp denermisin

byatlantis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Too many items diye bir mod var onu yükle E ye bas sol üstte creative mod var onu aç creative moda gecersin

akreba159

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ya ben creative yapmak istemiyorum zaten too many yüklü ben commond blocku aktive etmek istiyorum hile modu kapalı yaptım zaten creativeyim ama hile modu kapalı oldugu için komut blogu çalışmıyo

akreba159

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hile modunu aktive etmek için dosyalardan falan olmazmı map bitti şimdi yeniden yapmıyım

aklıllıminecraft

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
escden hani şu yerel ağı paylaş de hileler açık de sonra gamemode1 yap sonra mapi bitir gamemode 0 yap mapten çık gir opluk gider :S

akreba159

Marangoz
En iyi cevaplar
0
çok saol yerel ağda paylasştım hilelere izin verdim oyuna girerken nickin başına 1 yazdım girdim ve oldu teşekkürler

ωяσ∂ιηнιℓℓѕω

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Komut bloğunun yanına bir button koyarsan tıklarsan bv sorunu vermez . Çünkü sen hayatta kalma modunda iken içindeki kodu değiştirmeye çalışmışsındır :)