Konrul's Nest Yetkili Alımları - Yalnızca Rehberlerimiz Eksik! :) +Builder

Ragnar the Brave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
knestlogo1.png

Hepinize Merhaba!

Bu konuyu sizlere yakın gelecekte açacağımız Minecraft sunucusunu müjdelemek ve eksiklerimizi belirtip kapatmak amacıyla açıyorum. Sunucumuzun ismi flamamızda da belli olduğu gibi Konrul's Nest olacaktır. Soracak olursanız Konrul nedir diye hemen açıklayayım; Konrul Türk mitolojisinde Simurg yani Anka Kuşu'nun karşılığıdır. Çift başlı kartal olarak geçer. Kartallardan biri Togrul öbürü ise Konruldur. Türkçeye çevirecek olursak Konrul's Nest, Konrul'un Yuvası anlamanı gelir.

Konrul's Nest projesinde bir sonraki aşamamız olan 1.3'e geçmiş bulunmaktayız. Bu aşamada sunucuyu açmayı, çeşitli testler gerçekleştirmeyi ve haritayı bitirmeyi planlıyoruz. Güncel kadromuzda iki geliştirici, bir tasarımcı, dört admin, üç moderatör ve iki builder bulunmakta. Bu kadar ilerlemeye rağmen rehber alımı yapamadık. 1.3 rehber alımlarına önem veren bir aşama olacak.

Rehber alırken alacağımız kişinin öğrenebilme ve insanlarla anlaşabilme yetilerine dikkat etmekteyiz. Sunucumuzda normale göre daha farklı bir sistem kullanacağımızdan ötürü alınan rehberlerin bu sistemi öğrenmesi gerekiyor. Ama korkmayın, o kadar da farklı değil =) Bunun dışında, bir rehber olarak insanlarla iyi anlaşıyor olmanız gerekiyor.

Bahsetmek istediğim bir şart daha var, Türkçeyi doğru kullanabilmek. Dilimiz olan Türkçeyi düzgün konuşup yazabiliyor olmanız şart. Sunucuda ekleri, kelimeleri vb. yanlış yazan yetkililer istemiyoruz.

*İsim:
Soyisim:
*Kendinizden bahsedin:

Eklemek istedikleriniz:

(Yıldızlı alanlar mecburidir.)

Yeni bir konu editi ile tekrar builder aramerikata olduğumuzu belirtmek isterim. Builder başvuru formunu aşağıya bırakıyorum.

*İsim:
Soyisim:
*Kendinizden bahsedin:
*Yapıtlarınızın fotoları:
Eklemek istedikleriniz:

(Aramızda yer edinmek istiyorsanız eski aşamalara (1.0, 1.1, 1.2) okumanızı tavsiye ederim.)

Konrul's Nest
Ege /aka RagnarTheBrave

Steam: axeandshield
Discord: RagnarTheBrave#3760

Geliştirici alımları.
Aramızda yer edinmeniz gayet basit. Aşağıda spoylere yerleştirdiğim başvuru formunu doldurup bana ulaştırmanız yeterli olacaktır. E-posta, Özel Mesaj veya bu konunun altına bir gönderi olarak atmanız yeterli.

Alacağımız elemanlar konusunda biraz seçiciyiz. Kritlerimiz şunlardır;

- Yeterli yaşa ve olgunluğa ulaşmış olmanız
(Üzgünüz, yaşça küçük kullanıcıları kabul etmeyeceğiz.)

- Konuşmalarınız ve yazışmalarınızda saygıyı eksik etmemeniz
(Elbet şakalar espriler olacak ama konu iş olduğunda ciddiyetinizi korumanız gerekir.)

- Grup halinde çalışmaya uyumlu davranmanız
(Her zaman tek başınıza çalışmanız gerekmeyebilir, buna hazır olun.)

- Sorumluluk sahibi olmanız
(Verilen bir görevi zamanında tamamlamak önemlidir.)

- Dilimiz olan Türkçeyi düzgün kullanmanız
(Ana dilimizi her zaman her yerde düzgün kullanmak herkesin görevi.)

Sizlere diyeceklerim bu kadar. Umarım sizlerden aramıza kaliteli bireyler katabiliriz.

*İsim:
Soyisim:
*Neden siz?:

Eklemek istedikleriniz:

(Yıldızlı başlıklar mecburidir.)

Başvurunuza daha önce sunucu açıp açmadığınız, scriptler pluginler konusundaki tecrübeniz/ilginiz ve kendi tecrübeleriniz hakkında bilgi verirseniz sizi daha iyi tanıyabilir, eleme ve seçme aşamasını daha hızlı ilerlemenize yardımcı olabiliriz.

Detaylı bilgiler internet sitemizden ve forum üzerine açacağımız konudan sizlere ulaştırılacak. Hepinize ilginiz için teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum.

Tekrardan merhaba! Sunucuyu oluşturma işlemlerine başladık. An itibariyle elimizde 2 adet pluginer bulunmakta. Sizlere farklı bir sunucu oluşturmak için yeni pluginler yazıyoruz. Bu süre zarfında ise sunucuda kullanacağımız haritaları oluşturmaya karar verdik. Sonuç olarak aramıza katılmaya gönüllü Mimar'lar arıyoruz.

Harita hazırlanma aşamasında iken bir yandan da Topluluk Sınıfı yetkilileri de seçme taraftarıyım. Topluluk Sınıfı ne diye soracak olursanız, bildiğiniz Admin, Moderatör ve Rehber:)

Birkaç hafta önce yaptığımız alımlarda olduğu gibi şartlarımız hala aynı;

- Yeterli yaşa ve olgunluğa ulaşmış olmanız
(Üzgünüz, yaşça küçük kullanıcıları kabul etmeyeceğiz.)

- Konuşmalarınız ve yazışmalarınızda saygıyı eksik etmemeniz
(Elbet şakalar espriler olacak ama konu iş olduğunda ciddiyetinizi korumanız gerekir.)

- Grup halinde çalışmaya uyumlu davranmanız
(Her zaman tek başınıza çalışmanız gerekmeyebilir, buna hazır olun.)

- Sorumluluk sahibi olmanız
(Verilen bir görevi zamanında tamamlamak önemlidir.)

- Dilimiz olan Türkçeyi düzgün kullanmanız
(Ana dilimizi her zaman her yerde düzgün kullanmak herkesin görevi.)

*İsim:
Soyisim:
*Neden siz?:
Eklemek istedikleriniz:

*Yapıtlarınızın fotoğrafları:

*İsim:
Soyisim:
*Neden siz:
Eklemek istedikleriniz:
*İstediğiniz yetki:

(Topluluk sınıfına dahil olabilmeniz için iyi bireyler olmanız gerekmektedir. Haksızlık, saygısızlık vb. davranışlar tahmin edebileceğiniz üzere hoş görülmemektedir.)

Hepinize başarılar... :)

Herkese tekrardan merhaba!

Konrul's Nest 1.2 aşamasına geçti! Sizlere başardıklarımızdan ve önümüzde yapmamız gerekenlerden bahsedeceğim.

Şunları başardık,

- Topluluk Sınıfı Yönetici dediğimiz Admin ve Moderatör alımlarımız tamamlandı. Güncel sayı 6 kişi, başvuranın özelliklerine göre hala alım yapabiliriz.

- Haritamız artık yapım aşamasında!

- Sizin için standart bir Minecraft sunucusunda bulabileceklerinizden fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Bu yüzden oyun içindeki level, enchant ve faction sistemlerinde değişiklikler yaptık. Birlikler arasındaki rekabet artacak, sizler daha da eğleneceksiniz!

Şimdilik yaptıklarımız bu kadar. Bir veya iki haftaya sunucumuzu açmak istiyoruz, sizleri de bekliyoruz :)

Bunların dışında, hala Mimar ve Rehber alımlarımız devam etmekte. Formları aşağı bırakıyorum.

*İsim:
Soyisim:
*Neden siz?:
Eklemek istedikleriniz:

*Yapıtlarınızın fotoğrafları:

*İsim:
Soyisim:
*Neden siz:
Eklemek istedikleriniz:

(Rehber olabilmeniz için size göndereceğimiz belgeleri okuyup anlamanız gerekmektedir. Sunucudaki sistem yeni olduğu için iyi öğrenmeniz şart.)

Son düzenleme:

xRektMan

Varsa bi derdin, gel benle konuş derdim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
*İsim: Yusuf
Soyisim:
*Nickname: xPryme
*Tecrübe(Yıl): 5
Eklemek İstedikleriniz:

rikkimaster2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
*İsim:Arda
Soyisim:
*Nickname:rikkimaster1
*Tecrübe(Yıl):6
Eklemek İstedikleriniz:

TheLastPro

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İsim:Vedat
Soyisim:Kaya
*Nickname:Yapay_Times
*Tecrübe(Yıl):8
Neden beni kabul etmelisiniz:iyi bir yetkiliyim
Eklemek İstedikleriniz:sınıf ya birsürü plugin ve işimize yarıya can builde ler ve oyunlar yüklemek istiyorum

Karbogaz

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
*İsim:Ata Osman
Soyisim:
*Nickname:
*Tecrübe(Yıl):7
*Sizi neden kabul etmeliyiz:Yılların bana verdigi tecrubeleri daha oncede bircok kez yapmis oldugum gibi soylediginiz projede de yapabilicek kabiliyetim var, lâkin burdan çok detayli konusabilecegimizi dusunumuyorum PM den siz sorun ben daha detayli cevapliyacagim
Eklemek istedikleriniz samimi ve güvenilir bir ekip olacağimizdan eminim

Son düzenleme:

Deniz5676

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
*İsim: Deniz.
Soyisim: Aygün.
*Tecrübe: % olarak 87. Sunucu Olarak, 8-9 Admin,7 Kurucu 13 Moderator.
*Neden siz?: Sizin Sunucunuza Katkıda Bulunacağım İçin. :)
Eklemek istedikleriniz: Sizinle İyi geçineceğimden eminim !

(Yıldızlı başlıklar mecburidir.)

YigitEG20

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
*İsim: Yiğit
Soyisim:
*Tecrübe: Çoğunlukla komutlar ve kodlamaya yönelik birisiyim. Ama hayla acemiyim skript yazmakta herzaman kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Onun dışında çoğu pluginin komutlarına hakimim.
*Neden siz?: Sizin sunucunuza katkıda bulunacağıma inanıyorum. ve daima sizin verdiğiniz işi yapmaya hazırım.
Eklemek istedikleriniz:
işi ben kodlama yönünden bakıyorum ama hayla daha acemiyim kendimi ve sizi geliştirmek için elimden geleni yaparım.

iYusufUNL

Marangoz
En iyi cevaplar
0
*İsim:Muhammed Yusuf
Soyisim:
*Tecrübe:oyunEsiri-SonOsmanlı ( En Büyük Olarak )
*Neden siz?:Güven,Tecrübe.
Eklemek istedikleriniz:
Size Uyum Sağlayabileceğimi Düşünüyorum. Ayrıca Beni Seçerseniz Mutlu Olacağımı Söyleyeyim.
İyi Forumlar!

Daiman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
*İsim: Emre
Soyisim:
*Tecrübe: Genellikle Mınecraft Plugin Ve Skriptlerle Ugrasırım. [Skriptleri Prof Gibi Anlayamabilirim]
*Neden siz?: Güven/Tecrübe/Saygı VB.
Eklemek istedikleriniz:

NisaPikachu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu yaşta ve de böyle acemilikle server'in yetkilisi olmak çok zor :D Ben yana çekileyim biraz..

Beratbbb_GG

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
*İsim: Berat
Soyisim: Vermek İstemiyorum
*Tecrübe: %100 Tecrübeliyim 7 Yıldır Minecraft Oynuyorum
*Neden siz?: Serveri Geliştireceğimi Düşünüyorum
Eklemek istedikleriniz: Servere Katkım Olursa Çok Sevinirim Kendime Güveniyorum

MavPir

Maviş Pırıl
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
*İsim: Rıza Yiğit
Soyisim: Zorunlu Değildi !!
*Tecrübe: 6 yıl
*Neden siz?: çünkü svyi geliştirebiliceğimi düşünüyorum bukadar
Eklemek istedikleriniz:
4.5 yıl mimarlık yapmışımdır !
ALIMIMI SAYGILARIMLA RİCA EDERİM İYİ SERVERLER....