• rabisu

Hytale Türkiye

Yardım Konsoldaki spam

ali25621

Ağaç Yumruklayıcı
Ruh Hali
Sunucumun konsolunda resimdeki gibi yazılar çıkıyor komut yazan yok , bi şey yapan yok bu yazı çıkıyor nedeni nedir ?

1539269909580.png

GunWiggle

Zombi Katili
Ruh Hali
Kullandığın bir skriptte konsola bu yazıların gelmesini sağlayan kodlar olabilir.
bkz.
Skriptlerinin içini bir karıştır derim.

DragonSurvivalTR

Altın Madencisi
Ruh Hali
Biri sanırsam seni fena trollemiş. Arkadaşın dediği gibi kurduğun bir skriptle alakalı olabilir. Skriptleri kurmadan önce iyi kurcalar. Obfuscated(kod gizlenmiş) olan skriptleri kullanmanı önermem.

LordOfDeath_

Play.BozKurtNW.Org
Ruh Hali
bu komutlar benimde consol uma geliyordu antijigsaw ı silince gitti ama antijigsaw da önemli bi eklenti :D .
Tam emin değilim yanlış bilgi vermiş olayayım @KomutTJava_ bana bi client yoluyla bi saldırı yaparak antijigsaw ın böyle komut göndermesine sebeb olunu yada ona benzer bir şey demişti sunucya fazla zararı yok fakat ben 1 hafta boyunca bu consol a gelen komut yada herneyse görüp durdum :D .

Son düzenleme:

LifeMCServer

MC.LIFEMCSERVER.COM 1.7-1.8 #ÇEKEMEYENLERE İNAT!
Süper Üye
Sponsor
Özel Üye
Satıcı
·
Ehemmiyet
Ruh Hali
Teyyap büyük ihtimal plugin message channel adı, 84 de protocol numarası vb bir şeydir. Bunu yapan büyük ihtimal bir eklenti. ConsoleSpamFix adlı eklentiyi indirip configten ignorelanan mesajlar listesine eklersen problemi çözebilirsin. Tam gerçek bir çözüm için bunu yapan eklentiyi bulup düzeltmen veya kaldırman gerek. Alakalı olabilecek eklentilerin config dosyalarında debug gibi bir şey var ise ve false değil ise false yapabilirsin.

LifeMCServer

MC.LIFEMCSERVER.COM 1.7-1.8 #ÇEKEMEYENLERE İNAT!
Süper Üye
Sponsor
Özel Üye
Satıcı
·
Ehemmiyet
Ruh Hali
yükleme sırasında değil normal oyun oynarken birden geliyor ve gitmiyor
Teyyap büyük ihtimal plugin message channel adı, 84 de protocol numarası vb bir şeydir. Bunu yapan büyük ihtimal bir eklenti. ConsoleSpamFix adlı eklentiyi indirip configten ignorelanan mesajlar listesine eklersen problemi çözebilirsin. Tam gerçek bir çözüm için bunu yapan eklentiyi bulup düzeltmen veya kaldırman gerek. Alakalı olabilecek eklentilerin config dosyalarında debug gibi bir şey var ise ve false değil ise false yapabilirsin.