• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam
  • Bir Youtube kanalınız var ve kanalınızın tanıtımını mı yapmak istiyorsunuz? Bizimle bu linkten iletişime geçin, size sponsor olalım!

Yardım Konsoldaki spam

Steam
N404PA
Ruh Hali
Minecraft
N404PA
Biri sanırsam seni fena trollemiş. Arkadaşın dediği gibi kurduğun bir skriptle alakalı olabilir. Skriptleri kurmadan önce iyi kurcalar. Obfuscated(kod gizlenmiş) olan skriptleri kullanmanı önermem.

SwordOfGod

Kızıltaş Madencisi
Ruh Hali
Minecraft
GhostAndDeath
bu komutlar benimde consol uma geliyordu antijigsaw ı silince gitti ama antijigsaw da önemli bi eklenti :D .
Tam emin değilim yanlış bilgi vermiş olayayım @KomutTJava_ bana bi client yoluyla bi saldırı yaparak antijigsaw ın böyle komut göndermesine sebeb olunu yada ona benzer bir şey demişti sunucya fazla zararı yok fakat ben 1 hafta boyunca bu consol a gelen komut yada herneyse görüp durdum :D .

Son düzenleme:

LifeMCServer

MC.LIFEMCSERVER.COM 1.7-1.8 #ÇEKEMEYENLERE İNAT!
PSN
LifeMCServer
Xbox
LifeMCServer
Steam
Play.LifeMCServer.Com
Ruh Hali
Minecraft
TheDark_Gamer
Teyyap büyük ihtimal plugin message channel adı, 84 de protocol numarası vb bir şeydir. Bunu yapan büyük ihtimal bir eklenti. ConsoleSpamFix adlı eklentiyi indirip configten ignorelanan mesajlar listesine eklersen problemi çözebilirsin. Tam gerçek bir çözüm için bunu yapan eklentiyi bulup düzeltmen veya kaldırman gerek. Alakalı olabilecek eklentilerin config dosyalarında debug gibi bir şey var ise ve false değil ise false yapabilirsin.

LifeMCServer

MC.LIFEMCSERVER.COM 1.7-1.8 #ÇEKEMEYENLERE İNAT!
PSN
LifeMCServer
Xbox
LifeMCServer
Steam
Play.LifeMCServer.Com
Ruh Hali
Minecraft
TheDark_Gamer
yükleme sırasında değil normal oyun oynarken birden geliyor ve gitmiyor
Teyyap büyük ihtimal plugin message channel adı, 84 de protocol numarası vb bir şeydir. Bunu yapan büyük ihtimal bir eklenti. ConsoleSpamFix adlı eklentiyi indirip configten ignorelanan mesajlar listesine eklersen problemi çözebilirsin. Tam gerçek bir çözüm için bunu yapan eklentiyi bulup düzeltmen veya kaldırman gerek. Alakalı olabilecek eklentilerin config dosyalarında debug gibi bir şey var ise ve false değil ise false yapabilirsin.