KONU İPTAL

Sizce Tanıtım ?

• Güzel

Kullanılan: 2 33.3%
  • Berbat

Kullanılan: 4 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    6

drolerman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SUNUCU BAKIMDA !!

Son düzenleme:

ss333

。◕‿◕。
En iyi cevaplar
0
Spawn ve orman alıntı bu arada. Sadece editlemişsiniz.

AliOfficial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hammaddeyi nerden buldunuz acaba ? (HAMMADDE BENİM 1 KAÇ SENE ÖNCEKİ SERVERİME YAPTIĞIM HAMMADDE)

Son düzenleme:

drolerman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yorumlarınız için teşekkür ederim ViaCraft Ekibi..

Spawn Değişecektir Bilginize .

TheDarkLast

Sonsuza kadar Adalet!
En iyi cevaplar
0
Maplar alıntı, sunucu berbat, Sunucularda reklam yapılıyor ve en son olarak'da benim sunucumda yapıldı. Cahilliğinize bırakıyorum ne diyeyim. :ci:

drolerman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Maplar şuanlık alıntı doğrudur fakat yeni mapımızla karşınıza çıkıcaz iyi günler dilerim reklamcılarımız her serverda reklam yapıyor siz kendi serverinizi koruyamıyosanız bizim bir suçumuz yok iyi günler dilerim.

TheDarkLast

Sonsuza kadar Adalet!
En iyi cevaplar
0
Maplar şuanlık alıntı doğrudur fakat yeni mapımızla karşınıza çıkıcaz iyi günler dilerim reklamcılarımız her serverda reklam yapıyor siz kendi serverinizi koruyamıyosanız bizim bir suçumuz yok iyi günler dilerim.
Tebrikler, sizin kadar'da yüzsüzünü görmedim, bide reklamcılarımız her sunucuda reklam yapıyor diyor ya, Küçüklüğüne bırakıyorum.

drolerman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim burdan sekermisin sek şurdan ya boş yapma alayınız boşsunuz olum yaşın 13 gelmişsin burda kelime kalabalığı yapıyosun git az ötede yaşa ya

TheDarkLast

Sonsuza kadar Adalet!
En iyi cevaplar
0
Kardeşim burdan sekermisin sek şurdan ya boş yapma alayınız boşsunuz olum yaşın 13 gelmişsin burda kelime kalabalığı yapıyosun git az ötede yaşa ya
Bak hele sen şuna ya :D Skype ekle bakiyiim 13 müymüş, thelast020 ekler misin? :ci: