KONU KALDIRILSIN !

xEmreQG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
--moderatör tarafından istek üzerine mesaj kaldırıldı

Moderatör tarafından düzenlendi:

HanMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
4 biom map kullanmayın artık bıktık forumda bıktı bende bunun dışında nitradodan sunucu alacağıma döner ayran alırım daha iyi ve 0 lag sunduğunuzu sölediğinize göre elinizde 32 gb bir sunucu var ama sunucunuz 4 gb arenalar başka sunucularda vardı lütfen parası olan sunucu açmasın ve konu tasarımı geliştirilmeli

10\1

xEmreQG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
4 biom map kullanmayın artık bıktık forumda bıktı bende bunun dışında nitradodan sunucu alacağıma döner ayran alırım daha iyi ve 0 lag sunduğunuzu sölediğinize göre elinizde 32 gb bir sunucu var ama sunucunuz 4 gb arenalar başka sunucularda vardı lütfen parası olan sunucu açmasın ve konu tasarımı geliştirilmeli

10\1
Şöyle diyim ilk önce 4 Biom map şu an öylesine kullanılıyor özel map yaptırtıyorum , idarelik kullanıyoruz bu bir. İkincisi Nitrado sunucusunda hiçbir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum , ne zaman destek hattına yazsam 15 20 dakika içerisin de cevap alıyorum bu üç. Ve 0 lag sunduğumuzu söylüyoruz elimiz de 32 Gb'lık bir sunucu yok fakat pluginlerimiz ağır değil ve 4 Gb rahatlıkla yetiyor bu dört. Beşincisi Ben param olduğu için sunucu açmıyorum emin ol senden kat kat bilgim vardır. Altıncısı konu tasarımına bir şey diyemem ama bir srıkıntı olduğunu da düşünmüyorum. Gayet bilgi verici.

HanMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Nitradodan op hack gibi birçok hile kullanıla biliyor bunu bizzat test ettim kendi kodladığım programla ve 0 lag ne demek olduğunu bilmiyorsunuz galiba kat kat bilgin olduğunu sölüyorsun ama bunu destekleyecek bir bilgi vermedin ve ben skript java c# c++ birçok dil biliyorum ve bu oyunu 4 yıldır oynuyorum benden fazla bilgili olduğunu sanmam bunun dışında essentials son sürümünde crash hatası olduğunu duydum size tafsiyem essentials kullanmayın sebebi pvp sunucusu için essentials gereksiz

xEmreQG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Nitradodan op hack gibi birçok hile kullanıla biliyor bunu bizzat test ettim kendi kodladığım programla ve 0 lag ne demek olduğunu bilmiyorsunuz galiba kat kat bilgin olduğunu sölüyorsun ama bunu destekleyecek bir bilgi vermedin ve ben skript java c# c++ birçok dil biliyorum ve bu oyunu 4 yıldır oynuyorum benden fazla bilgili olduğunu sanmam bunun dışında essentials son sürümünde crash hatası olduğunu duydum size tafsiyem essentials kullanmayın sebebi pvp sunucusu için essentials gereksiz

Tavsiyeniz için teşekkürler.