Konu Kapandı

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Konu Kapanmıştır ...​

Son düzenleme:

Lqiste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
'''Babanın Telefon Numarası (118 80'den kontrol edilicek): ''' kelimesi Forumda gelişti sanırım. işsizler artık sanırım taciz bulunacak.
hayırdır para flnmı isticeksiniz. dur orasınıda ben analtıyım :) siz demeden

oğlunuzun servere verdiği hasarların tekrar düzelmesini istiyoruz hadi dedin diyelm alalh aşkına oğluna ne dicek :D qwewqqwe komadi qweqwe

''ARABAMI SOMAAALİYE BAĞIŞLIYORUM '' WQEQWEQWE

ProMcciler

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
'''Babanın Telefon Numarası (118 80'den kontrol edilicek): ''' kelimesi Forumda gelişti sanırım. işsizler artık sanırım taciz bulunacak.

oğlunuzun servere verdiği hasarların tekrar düzelmesini istiyoruz hadi dedin diyelm alalh aşkına oğluna ne dicek :D qwewqqwe komadi qweqwe

Komedi okuyan ben :D

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0

ilk olarak bunu demeniz beni üzdü.

bizim amacımız bir sunucuya spawn veya lobi yaptıktan sonra gelip silmesi bizi kızdıracaktır.bunun için numarasını istiyoruz.arıyacak veya
taciz edecek bi durum yok bunuda düşünüyosan doktora gitmeni tavsiye ederim.soma ile ilgili dalga geçmende beni gerçekten üzdü bunu demen baya bi kötüydü para isteme için ise 16 yaşındaki biri 34 yaşındaki veya 46 yaşındaki birinden para isteyebilirmi ?

böyle birşeyi bir daha konumda görmek istemiyorum.çekemiyorsan git başka yorumlarda bunu belirt!

Lqiste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ilk olarak bunu demeniz beni üzdü.

bizim amacımız bir sunucuya spawn veya lobi yaptıktan sonra gelip silmesi bizi kızdıracaktır.bunun için numarasını istiyoruz.arıyacak veya
taciz edecek bi durum yok bunuda düşünüyosan doktora gitmeni tavsiye ederim.soma ile ilgili dalga geçmende beni gerçekten üzdü bunu demen baya bi kötüydü para isteme için ise 16 yaşındaki biri 34 yaşındaki veya 46 yaşındaki birinden para isteyebilirmi ?

böyle birşeyi bir daha konumda görmek istemiyorum.çekemiyorsan git başka yorumlarda bunu belirt!

Bunu söyleyen tek siz deyilsiniz :D aynı laflar teker teker söyleniyor vaycanına bu arada bu lafım sizi üzdüyse :) bir şey demiyorum benle konuşurken ! şunu da kullanma . spawnı silecek ve sorna ailesini aricaksınız resmen komadi arkdaşlar :DDDDDDD :Dddwqewqreedgtujty

BerkAkyl

now in hell!
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Ad:Berke
Soyad:Akyol

Nerede Oturuyorsun:adana ceyhan
Babanın Telefon Numarası (118 80'den kontrol edilicek): belki veririm
Yaptığın Yapıtlardan Bir Kaç Resim :Skaypeden atarım.
Hangi Sunucularda Çalıştın (yalan yok ! ) :LostMC,Slendermancraft

Önceden Çalışmış Olduğun Ekip Oldumu:Yok :D tek başıma yapıyordum.

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Bunu söyleyen tek siz deyilsiniz :D aynı laflar teker teker söyleniyor vaycanına bu arada bu lafım sizi üzdüyse :) bir şey demiyorum benle konuşurken ! şunu da kullanma . spawnı silecek ve sorna ailesini aricaksınız resmen komadi arkdaşlar :DDDDDDD :Dddwqewqreedgtujty

konuyu terket.fazlalık yapıyorsun.

ProBossRo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad:mehmet
Soyad:karakaya

Nerede Oturuyorsun:manisa
Yaptığın Yapıtlardan Bir Kaç Resim :resim nasıl koyuluyor bilmiyorum ama atarım size skypeden
Hangi Sunucularda Çalıştın (yalan yok ! ) :McRealler,4 tane daha çalıştıgım var ama adlarını unuttum

Önceden Çalışmış Olduğun Ekip Oldumu:
oldu

Ad:mehmet
Soyad:karakaya

Nerede Oturuyorsun:manisa
Yaptığın Yapıtlardan Bir Kaç Resim :skypeden atacam
Hangi Sunucularda Çalıştın (yalan yok ! ) :McRealler,LostMc,

Önceden Çalışmış Olduğun Ekip Oldumu:OLDU

XectioNN

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0