Konu Kapandı:

McFilms1453

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

KONU KAPANMIŞTIR

Son düzenleme:

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayal unsuru olmasına rağmen dinsel konuların paylaşılması forum kuralları gereğince galiba yasak bulunmakta. Aynı zamanda dinsel konulardan videolar çekmenizi tavsiye etmem. Başarılar dilerim genede.

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
Lütfen, ateistliği suçlayan videoları kesin artık.

Poyro

En iyi cevaplar
0
Gerçekler ağrına mı gitti? Bu dünyada fanisin ister kabul et ister etme. Seni gönderene geri döneceksin.

Tamam madem sonraki hayatta acı çekeceğim, bu hayatta bana inanmadığım için eziyet etme

Sent from my iPhone using Tapatalk

McFilms1453

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Lütfen, ateistliği suçlayan videoları kesin artık.
Ülkemiz Laik.Cumhuriyetci ve Demokratik bir ülkedir İsteyen istediği dini yaşamakta yada inanmakta özgürdür. Ayrıca videoda kimseyi renjide edici ateistleri renjide edici bir durum bulunmamakta sadece iki gencin hoşgörülü bir diyaloğu bulunmaktadır

lütfen aklınızı birazcık kullanarak mesaj atınız. karşınızdaki insanın da bir beyni var ve o insan beynini kullanarak ateist olmuş. buna saygı duymak zorundayız. bu dünyadaki herkesin düşünce şekli farklıdır, bu sebeple farklı fikirlerin oluşması gayet doğal. sen karşındaki kişiye neden müslüman olduğunu anlatmayıp "ahahaha cehennemde yanacaksınız" tarzı mesajlar atarsan kimse "aa ne güzel müslüman, demek ki müslümanlık güzel" demez. sen kendinin neden müslüman olduğunu anlat ki öğrensin, belki fikri değişir. bu tarz mesajlar atarak dostluk değil düşmanlık oluşturuyorsunuz.
- muhtemelen bu mesaj yüzünden uyarı yiyeceğim ama kesinlikle buna değecek -
Katılıyorum.Dinimizde zorlama yoktur.Videodada hoşgöru hakimdir

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ülkemiz Laik.Cumhuriyetci ve Demokratik bir ülkedir İsteyen istediği dini yaşamakta yada inanmakta özgürdür. Ayrıca videoda kimseyi renjide edici ateistleri renjide edici bir durum bulunmamakta sadece iki gencin hoşgörülü bir diyaloğu bulunmaktadır

Katılıyorum.Dinimizde zorlama yoktur.Videodada hoşgöru hakimdir
Hoşgörü hakim olsaydı ÖZLÜ videolar diye kabak gibi bir başlık koymazdınız. Videonun ve konunun kaldırılmasını talep ediyorum.

McFilms1453

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hoşgörü hakim olsaydı ÖZLÜ videolar diye kabak gibi bir başlık koymazdınız. Videonun ve konunun kaldırılmasını talep ediyorum.
özlü denmesinin sebebi ders çıkarbilmesi anlamındadır. videonun başlığında kötü bir niyet yoktur.Videoda hoş göru hakim olması gerçeğini değiştirmez

Poyro

En iyi cevaplar
0
Çünkü ateist gencin rüyasında direk cehenneme atılacağı renjide edici değildir.
Bende bu konunun kaldırılmasını talep ediyorum.