Konu Kapansın

povcik

play.aleriaclub.com | Team.Aleria | Developer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konu tasarımı çalıntı

povcik

play.aleriaclub.com | Team.Aleria | Developer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Predies

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konu tasarımı coloriesden çalıntırdır lütfen yalan söylemeyiniz.
Bunları bana arkadaşım kullanılmıyor diye atmışdı haklıymıssın alıntıymış en kısa zamanda özgün olarak düzeltilecek

LeondsValdz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı geliştirilmeli herhangi bir yenilik göremedim Başarılar

FrenzyEkip

Predies

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı geliştirilmeli herhangi bir yenilik göremedim Başarılar

FrenzyEkip
Konu Geliştirilme Aşamasında Yenilikleri Sayacak olursak -/profil gibi komutlar var forum daha fazla fotoğral kabul etmediği için koymadım ek olarak farklı sunucularda olmayan plugin ve sistemler geliştirilme aşamasında :) Yorumunuz için Teşşekkürler.

batuhanw23

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kesinlikle önermiyeceğim bi sw kurucusu küfür ediyor sürekli lag sorunu güzel yorumların hepside inek kasası felan verildiği için yapılıyor. Zaman kaybı ciddi anlamda

Predies

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kesinlikle önermiyeceğim bi sw kurucusu küfür ediyor sürekli lag sorunu güzel yorumların hepside inek kasası felan verildiği için yapılıyor. Zaman kaybı ciddi anlamda
evet bizlere küfür ediyorsun dc den neden banladın diye soruyorsun sonunda özür dileyerek banımı açın diyorsun ve sonuç ek olarak kendimiz tek tek yaptığımız plugin paketinde sorun olduğu için farklı alıntı bir pakete geçtik diğer paketteki sorunları sıfırlayana kadar yorumun için teşekkürler fakat kendi yaptığın saçmalıklara Sunucumuzu Alet Etme :)
Ek olarak Foruma Bakarsak 1. yorum senin :)

Son düzenleme: