KONU KAPATILABİLİR Mİ ACEBA?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Matsuri1230

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
warpların hepsi çalıntı olmasa iyi olabilirdi

ANL45

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Eleştirilere Açık Olduğunuzu Düşünerekten Yazımı Yazıyorum.
Muhtemelen Yapılarınız Çoğu Schematic veya Alıntı Maplar
Nedeni İse Bir Warpınız Süper Fizikte Yapılmışken Diğer Warpınız Saf WE Kullanılarak Yapılmış.

Konu Tasarımız Karışık Sunucu'dan Görüntüler Kısmında Sistem Açıklamasını Yapmışsın.

Neden Aynı Warptan 4-5 Tane Yapıyorsunuz ? Hadi Tamam 2-3 Neyse Parkur 4 Nedir ? Lapis 3 Nedir ? O Kadar Sistem Yok Sunucunuzda.
Girip Oynamadım Ama Geliştirilebilir.

chance

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mapların Çoğu Alıntı Maplar Eklentileriniz Çok Eksik,Buildlerinizin Kendi Yaptığınız Kısmı Çok Kötü Ve Çok Fazla Gereksiz Warp Var

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Acemiliğinizi göz önünde bulundurarak söylüyorum:
* Sunucuda arkadaşların dediği gibi çoğu yapı WorldEdit veya Schematic ile hazır yapılardan oluşmakta.
* Lapis1, Lapis2, Lapis3 gibi 2-3 tane yapıyı sadece konuyu dolgun göstermek için yapmışsınız, yaptığınız yanlış bir şey insanları uyutmaya çalışıyorsunuz.

AleXa_FTW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
SKYPE BAKARMISINIZ

Son düzenleme:

iFakeGlobal

#TerörüLanetliyoruz...
En iyi cevaplar
0
En Üzücü Olan Şey Benim EL İle Yaptığım MAP'ın burda kullanılması ve sorduğumda emek demeleri...

Matsuri1230

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Acemiliğinizi göz önünde bulundurarak söylüyorum:
* Sunucuda arkadaşların dediği gibi çoğu yapı WorldEdit veya Schematic ile hazır yapılardan oluşmakta.
* Lapis1, Lapis2, Lapis3 gibi 2-3 tane yapıyı sadece konuyu dolgun göstermek için yapmışsınız, yaptığınız yanlış bir şey insanları uyutmaya çalışıyorsunuz.
kardeş hepsi çalıntı bunların sen bakma bunlara kendileri yapsa yine sıkıntı yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...